24 okt 07, 23:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1141149 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6135 Dátum: 12 szep 26, 13:29:26 »

Pont, hogy nem mivel valószínűleg kezdőként nincs nagy keresete, ha lakást stb. magának kell eltartania még szarabb anyagi helyzetben van így aztán jogosult rá. Minden öneltartó jogosult szociális támogatásra.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6136 Dátum: 12 szep 26, 13:57:47 »

Szerintem is így logikus de ahhoz az kell hogy egyedül legyél bejelentve egy albérletben nem ? de korai még ez először okj+nyelvvizsga
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6137 Dátum: 12 szep 26, 14:03:30 »

Akár a szüleid is írhatnak arról egy nyilatkozatot, hogy nem járulnak hozzá az eltartásodhoz, mivel fix. kereső vagy... valamint nyilatkozhatnak arról, hogy te fizetsz nekik x ezer forintot, hogy otthon lakj, mint lakhatási hozzájárulás... egyáltalán nem ritka dolog, hogy a szülő azt mondja: édes fiam van állásod most már havonta kérem ezt és ezt az összeget, ha az én házamban akarsz maradni...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6138 Dátum: 12 szep 26, 14:13:05 »

Hát segíteni a családnak ez alap, egységben az erő. Pláne hogy novemberben hugom születik Mosolyog kell a segítség.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6139 Dátum: 12 szep 26, 14:17:27 »

Sajnos sokak számára ez nem így van, sokaknak az az alap, hogy a szülő toljon a segge alá mindent... és azon vannak ki akadva, ha valaki nem így látja a dolgokat...
Sok ember van akinek mondhatni, túl könnyű volt a gyerekkora és így nem jut reális világképhez...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6140 Dátum: 12 szep 26, 14:25:01 »

Gratulálok a kishúghoz Micsudi, sokkal idősebb testvérnek lenni érdekes érzés, én tapasztalatból mondom. Mosolyog
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #6141 Dátum: 12 szep 26, 16:14:16 »

Pont, hogy nem mivel valószínűleg kezdőként nincs nagy keresete, ha lakást stb. magának kell eltartania még szarabb anyagi helyzetben van így aztán jogosult rá. Minden öneltartó jogosult szociális támogatásra.
Akkor viszont éljenek a teljesen felesleges állami juttatások, aminek a nagy részét gondolom megint teljesen jogtalanul kap a nép.  bow
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6142 Dátum: 12 szep 26, 17:55:32 »

Attól hogy valakinek van egy vállalkozása nem lesz milliomos, még pénze se biztos, hogy lesz. Nem egy magán vállalkozót ismerek aki napról napra él és azt is csak nagy nehezen... de így legalább van munkája, mert ért valamihez...

Tény viszont, hogy sok igazságtalanság van a rendszerben...

De egy pl. állami alkalmazottnak, sokszor ha megnézzük az összes juttatását is, hiába lehet a keresete nem sokkal a minimálbér felett akár, a jövedelme mégis lehet nagyon magas...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 17:57:29 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6143 Dátum: 12 szep 26, 17:57:42 »

Manapság egy vállalkozás nem jelent gazdagságot^^
Micsudi gratula a kistesóhoz Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6144 Dátum: 12 szep 26, 20:01:28 »

Szerk. 2.
max. Saphira (aki gonosz hogy nem pestre jött egyetemre mert így évek után már érdekelne 1x a feje)

Ha mindvégig a fejemre voltál kíváncsi, egyszer összefuthatunk Pöstön.
Bár nem hiszem, hogy a közeljövőben megyek Vízfej-városunkba, mert minden nap nyolctól hatig illetve hétig suliban vagyok (pénteket kivéve, amikor háromig), és ilyen random elalvásokat tudok produkálni mindenhol.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6145 Dátum: 12 szep 26, 20:48:46 »

Hát ez van a gólya év egy nagy szívás, vagyis inkább az 1. félév akkor levegőzni nem volt időm kb...

am egy kis öröm, hogy gondoltam rád jól esett volna Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #6146 Dátum: 12 szep 26, 21:08:54 »



A Kroni jó a profilképed X"D


Nyáá igen ügyes a szerkesztő, meg a fótós anyóskám Nevet A szignód is rajta van am, csak ien cipibe alig látszik.

Meleg tapi nem jár fel az oldalra?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6147 Dátum: 12 szep 26, 21:22:57 »

Nem szoktam látni Nevet

am örülök akkor csak tetszett Szandynak, kicsit féltem, hogy már megint túl kontárkodtam  Pirul


Szerk:

túl aktívnak érzem magam ma is itt... asszem rabul ejtett a net... pedig már tanultam a holnapi mérésemre is... valami gáz van ezzel a fórummal úgy érzem
meg úgy is érzem, hogy éppen beütött a kávém... pont mikor aludnék.... mert holnap éjszaka már otthon leszek *-* végre...
de azért szurkoljatok 10 és 12 közt, nehogy kivágjanak laborról, vagy tönkre vágjak valamit, vagy agyonüssön az áram Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 22:36:15 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6148 Dátum: 12 szep 27, 09:55:52 »

BRITANNIA BEEEEAM!! *beugrik és szétporlasztja a franciákat*

Wuhahhaa~ Helyzetjelentés: mostanában alig alszom a következő con miatt...!! Aaaaahw úgy várom mááár! ikszdé Veszek egy hatalmas Britannia zászlót >Đ yííhháá! És egy csomó öleléssel meg pár puszival lógok bizonyos embereknek ikszdé conra be sem megyek, csak ott az elkerített részen kívül maradok a Hetáliásokkal yey:D lesz Vallasz vagy mersz, meg forgatunk is és áááh tisztára feldobott ez az egész~~ olyan jó lenne végre látni őket ^^ ez tart életben egyelőre :'D minél inkább közeledik, annál inkább pánikolok meg félek meg örülök ikszdé

Asszem ennyi:'D
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6149 Dátum: 12 szep 27, 12:00:49 »

Én meg beteg lettem... Tegnap este megittam két bögre teát ettől jobban lettem, ma meg egész nap az orromat fújom...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!