24 okt 07, 19:21:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140782 alkalommal)
0 Felhasználó és 78 vendég van a témában
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6090 Dátum: 12 szep 23, 22:13:26 »

Marihuána tea...az hosszútávon ki gyógyít az életnek nevezett betegsegből!
Ami azt is jelenti,hogy a natha sem okoz többé gondot. Mondjuk én inkább választom a "betegséget" ....
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6091 Dátum: 12 szep 23, 22:33:41 »

A legjobb kábszer meg a mari hónalja.  Nyelvesít
erről most az jutott eszembe h (pár évvel ezelőtt) mentünk (talán a plázába?), és láttunk ilyen mulatságos baseball ütőket ilyen feliratokal h: altató, nyugtató, kábítószer,  fa testápoló.
A minap meg (a csokigyárba dolgozok és üreges figurákat gyártanak karácsonyra csokimikulás meg stb) és lejött az egyikről a papír valakinek, és beszól 1 ilyet h: "Jéé, sztriptízel a mikulás", na ezen behaltam.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6092 Dátum: 12 szep 24, 05:08:16 »

Az osztozkodással az a gond, hogy utána kevesebb marad nekem.
Amúgy persze hogy hagynám éhen halni, hisz ha segítenék rajta, azzal belepiszkálnék a dolgok természetes folyamatába, az meg nem kifizetődő.
Nem lopok kaját, mert nekem van.

Távházasság? Ugyan, minden hétvégét végigb... beszélgetünk. Pirul Meg különben is, mi az a 70km az univerzum végtelenjéhez képest?
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6093 Dátum: 12 szep 24, 08:50:41 »

Inkább mi az a 70 km az én 430 akárhány kilométeremhez képest, gman. Nevet Ez már távolság. Szomorú

Am...úúgy én megértem, ha nem kedveled a szobatársad. Egyszerűen vannak olyan emberek, akikkel sehogy sem tudunk.. nos, elfelejtettem azt a "k" betűs szót, amit közben le akartam írni, szóval tök egyszerűen az előbbi, menőbb mondatomhoz képest inkább csak azt írom, hogy ha nem bírod, mert nem bírod, akkor annyi, mert vannak emberek, akiket ösztönösen magunk ellen valónak tartunk. Néha én már ránézésre, avagy első megszólalásra meg tudom állapítani, hogy öribari vagy örihari lesz-e a dologból. Nevet Akit meg nem csíp az ember, azzal miért osztana meg bármit? Akármit? Pl a levegőt? xD
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6094 Dátum: 12 szep 24, 09:17:54 »

Mert az ember igen gyakran rákényszerül mások elfogadására, ha jót akar magának Mosolyog

gman:
úgy értettem hétvégénként is marad a "távházasság"... de megkaptam a választ, miszerint NEM, akkor könnyű felpakolni kajával, az már nem is igazi kolis élet, én most pl. 3 hét után fogok haza menni hétvégén azt is csak azért, mert elmarad a pénteki órám. Utána 23-a környékén tervezem a haza látogatást...

Amúgy tény nem sok az a 70km, tekintve, hogy párommal most már végre ténylegesen egy városban lakunk, de így is kb.. csak hétvégén jut időnk találkozni Nevet többet láttuk egymást mikor otthon laktam, még nyáron is mikor böszben még messzebb volt drága szülővárosomtól xD... De akkor is véleményem szerint nem véletlen alkalmazza a magyar nyelv a Házastárs jelzőt... az ember leginkább ha házasodik az életterét összeköti a másikkal... és nem tölt távol a 7 éjszakából 5-öt...  szerintem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6095 Dátum: 12 szep 24, 14:08:06 »

Jajj ma olyan jó napom volt.Nevet 4 barátnőmnek meséltem a SAO-ról, és eldöntötték, hogy megnézik. Nem bánták meg.:'D Ma reggel mind a négyen elkezdtek rohanni hozzám, hogy húúúú Adriii...ez annyira jóó, annyira tetszett..:'D Egy nap alatt megnézték az összes részt, ami eddig kijött.xD Gondoltam ezek is anime b*zik lesznek.x3 Na és ma megbeszéltem velük, hogy a Narutot is megnézzük.Nevet Egyből beleegyeztek. xDD Úgyhogy végre nem csak én vagyok az egyetlen a suliban, aki animézik.:'D  Aztán már kitalálták, hogy az utolsó SAO részt együtt fogjuk megnézni, forrócsokkival, meg zsepivel.x"D Mától kezdve..minden szünetbe csak animés téma lesz.xDD Egy álmom vált valóra.:'DD És am mondtam nekik a fórumot is, hogy regizzenek.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 14:09:33 írta Neirda » Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6096 Dátum: 12 szep 24, 14:53:18 »

Nekem sose állt szándékomban rávenni a sulisbarátikör bevonását ebbe a virtuálisan szerzett baráti körbe... néha néha-néha igaz összehozta őket a sors, de akkor valós találkozások történtek, meg rossznak se rossz mesélni egyik társaságnak a másikról, de azthiszem jobb ha nem keverednek xD

gimiben volt 2 társaság mostanra lett 3 és még akár azok is külön kis csoportokra bonthatók mindenkivel másért jó Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6097 Dátum: 12 szep 24, 16:39:05 »

Én se örülnék ha az "igazi" baráti köröm keveredne a netessel. Max. a legjobb barátnőm, de a többiek kizárva. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6098 Dátum: 12 szep 24, 17:44:53 »

Én sem szeretem összevonni a kettőt... :S Mert a vége az lesz, hogy a személyes kapcsolat megszünik mert itt beszélünk... :/
Annyira mennék már haza Szomorú Utálom a hétfőt .
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 24, 17:58:51 írta Lilus » Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #6099 Dátum: 12 szep 24, 20:04:06 »

Na akkor egyedül maradtam.xD Szerintem tökbuliii.x) Bár ez csak az én véleményem, chh..xD Mondjuk lehet, hogy a 4 barátnőmből csak 1 fog regizni, de az sem biztos.  smirksweat
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6100 Dátum: 12 szep 24, 20:20:35 »

Sztem nem olyan rossz dolog az, bár nekem sincs ilyen, de ha Adriék jól fognak szórakozni, akkor semmi gond. Nem rossz buli az.
Annyira nem tudja átvenni a fórum azt az időt, amit élőben együtt töltenének, mivel hogy egy suliba járnak.
Bár azt, hogy ott is csak erről beszélnek... xD azt meg majd megunják úgyis.
Én nem tudom elképzelni hogy lehet egész nap a narutoról beszélgetni. x) Amúgy vicces megmutattam Adrinak a SAO-t, a vége az lesz, hogy az egész sulija SAO fan lesz. Nem, hogy One Piece-t néznének. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #6101 Dátum: 12 szep 24, 21:18:20 »

én szívesen beszélgetek narutóról egész nap, párom hálistennek partner ebben. Mosolyog Ő vitt bele ebbe az egészbe Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6102 Dátum: 12 szep 24, 21:30:11 »

SAO minek a rövidítése (lehet csak nem ugrik be ikszdé )?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6103 Dátum: 12 szep 24, 21:36:19 »

sword art online

én mondjuk párommal ezen a társaságon át jöttem össze, igaz elég keresztül kasul történt az egész, de legalább izgi volt ikszdé

ő pl. nem fórumozott soha csak volt osztálytársai

szóval mi is tudunk dumálni animékről
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6104 Dátum: 12 szep 24, 21:40:02 »

Hmm Noe engem érdekelne ez a történet. :'D Akkor az egyik volt osztálytársa kapcsán ismerted meg? Nevet Ez tök jó.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!