24 okt 07, 19:14:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140715 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6075 Dátum: 12 szep 23, 18:19:06 »

Nekem nincs erőm erre a hétre...Olyan gyorsan elment ez a hétvége ,persze a hétköznapok nem ilyen rövidek..-.-" Ma reggel arra ébredtem hogy  nincs az udvarban a kölyök kutya,és sikeresen megszökött ,hát nem mondom hogy milyen állapotban voltam,még a falat is kirugtam volna...Végül bepattantunk a kocsiba és köröztünk egyet a (kis)városban,az elején nem találtuk,mintha tűt keresnénk a szénakazalban,már valamilyen szinten le is mondtam róla,pedig csak 2 napja van itt,aztán megpillantám az utolsó pillanatban a főút mellett egy buszmegben ,ott feküdt,összekuporodva.Így még nem örültem sosem Nevet Off:Sztem idegesíti a kutyát a kalkbrenner muzsika ikszdé. Próbáljátok ki.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6076 Dátum: 12 szep 23, 18:22:02 »

Csak nem éhezel kolisként/albisként (nem tudom pontosan, hogy melyik) Saphi? Nevet

Ilyen egyértelmű a helyzet? Nevet

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6077 Dátum: 12 szep 23, 18:50:55 »

Itt tele van a hűtő süteménnyel. Kolis vagyok és túrótortát zabálok. Sőt, még kalácsom és baracklekvárom is van. A szobatársam pedig túl gyáva, hogy kaját lopjon, így mind az enyém, csak az enyém!!
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6078 Dátum: 12 szep 23, 19:00:51 »

Csak én vagyok el a vajas barackleváros kenyérrel meg a kacsa zsíros kenyérrel? Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6079 Dátum: 12 szep 23, 19:04:33 »

Én inkább a baracklekváros kaláccsal vagyok el. Legyünk maximalisták. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 19:10:08 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6080 Dátum: 12 szep 23, 19:16:05 »

Undorító szokás kaját lopni. Egykor meg is kapták tőlünk a jutalmukat egyesek...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6081 Dátum: 12 szep 23, 19:23:17 »

Talán a hashajtós jutalom? Nevet Szívesen kipróbálnám, de csupa jóarccal vagyok körülvéve, akikkel nem tudok jogosan kicseszni...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6082 Dátum: 12 szep 23, 20:17:28 »

Én bármire képes lennék kajáért. Nevet Én minden alkalommal eszek valamit ( na jó...nem, de mondjuk nassolgatok ). Legyen az ropi, csipsz, süti, sós mogyi etc.
Kaját persze nem lopnék, de ha nagyon éhes lennék akkor...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6083 Dátum: 12 szep 23, 20:41:11 »

Csak nem éhezel kolisként/albisként (nem tudom pontosan, hogy melyik) Saphi? Nevet

Ilyen egyértelmű a helyzet? Nevet



Másodévre/második félévre megtanulod hogy lehet 1x olcsón főzésből 1 hétig elélni ikszdé

Itt tele van a hűtő süteménnyel. Kolis vagyok és túrótortát zabálok. Sőt, még kalácsom és baracklekvárom is van. A szobatársam pedig túl gyáva, hogy kaját lopjon, így mind az enyém, csak az enyém!!

Tudtommal hétvégenként hazajársz, úgy könnyű kaja gazdagnak lenni... Vagy marad akkorra is a táv házasság?

Am mi meg éppen meg szoktunk osztozni szobában a kaján, ha úgy hozza a sors :O
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6084 Dátum: 12 szep 23, 20:42:52 »

De ő már leírta, hogy szerinte a szobatársa egy "gyökér". Szerintem inkább végignézné, ahogy éhen hal, minthogy egyébként lopott kajáját megossza vele.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 20:43:24 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6085 Dátum: 12 szep 23, 20:49:12 »

igen, ezt olvastam... lehet csak én vagyok extra toleráns az emberekkel (bár ezt erősen kétlem, sőt talán bizonyítani is tudnám, hogy nem) de nem értem ha valakivel összehoz a sors mint szobatárssal, hogy lehet ennyire nem elviselni... max fordulj magaba vagy mit tudom én...

hozott már össze a sors rossz szobatársakkal, bár igaz pároméi voltak az elmúlt 3 évben, de ott mivel lányként voltam köztük szerintem a 3 nap is felért 5-6-tal... de simán meg lehetett ott is lenni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 20:49:44 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6086 Dátum: 12 szep 23, 21:03:08 »

Nálam alap dolog, hogy ha hozok magammal koliba valami sütit, akkor abból megkínálom a lakótársaimat is. Vagy adunk egymásnak kölcsön pl. ketchup-ot kajáláshoz vagy ilyesmiket.

Szerencsére jó szobatársaim vannak/voltak. Év elején az egyikük nem volt annyira szimpatikus, de hamarosan lehetőségem nyílt átköltözni egy másik koleszba. De szerintem vele is jól kijöttem volna előbb-utóbb, viszont ez a kolesz sokkal jobban is tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 23, 21:05:04 írta MrSaiyan » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6087 Dátum: 12 szep 23, 21:20:15 »

Ilyen kaják ,csak nálatok keleten szokás enni.?
Szeretem az ilyen megfogalmazást... Amúgy nálunk délen is szokás tejfölös kenyeret enni, sőt, margarinosat is, ha nem futja tejfölre. Ha meg margarinra sincs pénz, esszük a kenyeret magában. Úgy még változatosabb is, mert hozzágondoljuk a kolbászt paradicsommal vagy a szalámit savanyú uborkával...

A kajalopás egy dolog. Ahhoz is pofátlannak kell lenni, de azt legalább nem a tulajdonos előtt csinálják, hanem titokban. Az, hogy megkínálok valakit sütivel/ropival/spagettivel, a végén meg az illető eszi meg a kínált dolog kétharmadát, megint más. "Még egy kicsit, még egy falatot, jó? Na, adj már még egy kicsit, de ez már tényleg az utolsó..." Az ilyet a kajalopásnál jobban utálom.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6088 Dátum: 12 szep 23, 21:29:47 »

Én itt "középen" még sosem hallottam a tejfölös kenyérről, de majd kipróbálom. :'D

Én is tea-fan vagyok, igaz a gyógyteákat nem szeretem, főleg nem a kakukkfű teát, pedig az kifejezetten jó a megfázásra, és anya anno minden este azt itatott velem, ha beteg voltam. Noha hatott, én legszívesebben kiköptem volna. x3

Ajj, nem tanultam semmit holnapra, pedig írunk dolgozatokat... Na majd a vonaton. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6089 Dátum: 12 szep 23, 21:53:52 »

Kakukkfű teát még életemben nem ittam, ha már ilyen gyógytea akkor a mentolos (borsmenta) a hárssal meg a csipkebogyóval még úgy elvagyok, de kamilla teát soha sem innék (azt nem bírom meginni).
Egyébként a fekete tea a legjobb régebben vettünk yelow labelt (lipton), de mostanában a Pennyben szoktam venni olyat h "Tea Time English Breakfest" márkájú fekete tea és egész jó 50 filter van benne és 249 Ft.
az ízesített fekete tea is jó de a zöld teát valahogy nem tudom meginni.  smirksweat
Ja és nálam a méz meg a citrom nem hiányozhat 1 teából se.  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!