24 okt 07, 09:21:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139791 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5925 Dátum: 12 szep 11, 16:12:28 »

gman, szerintem az sokkal megalázóbb tud lenni, ha egy 50 kg-os leány a saját erődet felhasználva paszíroz bele a talajba, mint valami cigicsikket.
Ha ezen felül még eltöri egy-két végtagját, az még megalázóbb és minél megalázóbb, annál mókásabb.^^
Nekem legalábbis tetszik, ha valaki, aki az előbb még meg akart késelni, most az életéért könyörög. Olyan ironikus.

Költözni meg nem fogok, mert a problémák nem azért vannak, hogy megfutamodjunk előlük, hanem hogy könyörtelenül szétzúzzuk őket.

SzG: Lelki társam! Sír
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 16:14:56 írta gman » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5926 Dátum: 12 szep 11, 17:11:02 »

De ha csont törik, akkor már magyarázkodni kell a rendőröknek, az a baj. Bár vicces fejet vágnának, ha elmesélném, hogy tapostam betonba pár marcona fiatal(?) embert Nevet

Közérdekő közlemény 2.0:
Össznépi tiltást feloldtam, ha csicseregnei/megbeszélnivalód van velem kapcsolatban, akkor do it.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5927 Dátum: 12 szep 11, 17:19:49 »

Számomra a thai boxnak nem az önvédelem a lényege, hanem a két egymásnak feszülő állatias erő pusztításának az élvezete. Nem azok fontosak akik csinálják, nem az, hogy én győzök vagy a másik. Csak ez. Extatikus élmény.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5928 Dátum: 12 szep 11, 17:24:30 »

Megkerestem nektek a kedvenc témához illő történetemet.
http://www.borsonline.hu/cikk.php?id=44169
Ez nem csak önvédelem, de a bűnözőt is eltántorítja attól, hogy még egyszer ilyesmivel próbálkozzon.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5929 Dátum: 12 szep 11, 17:30:02 »

gman ez egy állat cikk... honnét a bűnbánatból kapartad te ezt elő? ikszdé De ilyen most tényleg van?
A világ legnagyobb baromsága de egy jó poénnak felért! Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5930 Dátum: 12 szep 11, 17:31:36 »

Neki tuti mindan hasonló szépen le van mentegetve egy külön mappába.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5931 Dátum: 12 szep 11, 17:45:30 »

A Bors még a Blikknél is borzalmasabb szennylap.


Idézet
Nekem meg a halszálka szokott a torkomon akadni, ezért is szeretem jobban a bolti halfilét, mint a horgászott halat.

A horgászott halat amit száz százalékban te készítesz elő, ráadásul még te is fogtad sokkal többre becsülöd, megvan a maga életérzése, sokkal jobb móka. Rendesen be kell irdalni, jól ki kell filézni és már nincs is a szálkákkal gond. Mosolyog
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5932 Dátum: 12 szep 11, 17:48:22 »

A fagyasztott halért meg csak elmész a boltba, így lesz időd arra, ami jól esik. Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5933 Dátum: 12 szep 11, 17:53:32 »

Igen, de egyeseknek a horgászási is jól esik. Egyszerre élvezed is azt amit csinálsz és még halat is viszel haza. Jobb, mint a bolt ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5934 Dátum: 12 szep 11, 18:08:23 »

Nem csak az a kétfajta hal van a világon, alternatív megoldásként rámutatsz egy még úszkáló pontyra a Cora akváriumában, amit aztán szépen kiszednek és leütnek neked. Friss és gyors, a szálkával meg vigyázol Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #5935 Dátum: 12 szep 11, 18:40:07 »

Igen ez pont az a verzió mintha részegen odasz@rnék a ház közepére teleszurkálnám fogpiszkálóval és azt mondanám hogy: ~ Sünike mától velünk lakik.
gman jogos, pont ugyanezért nem szeretem én se a sima halat (kivéve a russly-t) max a hal filéket meg vannak ezek a hal rudak panírozva... tudom hogy szemét van benne de ízlik.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5936 Dátum: 12 szep 11, 18:45:18 »

Akkor kifogod a halat magad, amit élvezel, aztán a halat odaadod az asszonynak kifilézésre és voila. Kínlódnod sem kell, horgásztál is, és szálka sem lesz benne. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5937 Dátum: 12 szep 11, 22:28:17 »

Költözni meg nem fogok, mert a problémák nem azért vannak, hogy megfutamodjunk előlük, hanem hogy könyörtelenül szétzúzzuk őket.
A probléma a személyiségeitek (Azok nagymértékű különbözősége, ha így jobban tetszik. ^^) miatt létezik, tehát nem is fog megszünni amíg össze vagytok zárva. Szerintem mondjuk nem lesz semmi bajotok egy hónap múlva, a kényszer vagy talán inkább a szükség nagy úr. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5938 Dátum: 12 szep 12, 06:34:49 »

Ja meglehet szokni a másik embert ha az ember nagyon szeretné Nevet

Am meg ja az aikido védekezésre használt harcművészet (és azt utolsó egy igen jelentős szó), de én oda vissza vagyok érte elvégre 6 évesen kezdtem, csak ki kellett hagynom 10 évet, szal most nagyon fura lesz Nevet Persze majd 1x ha újra belejövök ebbe szívesen kipróbálnék más harcmvészetet is akár még 1x egy küzdősportba is belevágnám talán a fejszém csak a poén kedvéért Nevet


ah elkéne lassan indulni a 25 perc mulva kezdődő mikrobioszra de nincs kedvem, korán is keltem ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5939 Dátum: 12 szep 12, 19:53:22 »

Heo holnap jössz inni? Nevet Am jó fej srác vagy Nevet remélem még ütközünk ( ha nem lett belőlem eleged 1 nap után xD )
Naplózva


Oldalak: 1 ... 394 395 [396] 397 398 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!