24 okt 07, 07:26:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139588 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5910 Dátum: 12 szep 10, 16:10:45 »

Sziasztok Nevet Ma tudtam meg h én pénteken megyek felsőfokú nyelvvizsgázni Nevet Egész nyáron nem tanultam egy betűt se,érdekes lesz :DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5911 Dátum: 12 szep 10, 16:58:49 »

Azt hogy sikerült elérned? Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5912 Dátum: 12 szep 10, 17:42:39 »

Arra én is kíváncsi lennék, én pl. a nyelvvizsgáimra magam jelentkeztem szóval fura xD

Ma megkezdődött ez a másodév is volt kemény egy órám ami felért 10-el... szépen elmondták mennyire meg fogunk bukni xD fárasztó nap volt... holnap ráadásul lesz belőle gyakorlat, és csak 10-től vagyok suliban 6-ig... amit viszont valahogy meg kéne oldani, hogy 6-ra kiérjek aikido edzésre... de ha nem fog menni megyek csütörtökön reggel 7kor xD Végre újra kezdhetem *-* és sikerült szobatársnőmet is rábeszélni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 10, 17:43:15 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5913 Dátum: 12 szep 10, 18:03:35 »

Tulajdonképpen még a nyáron jelentkeztem,csak teljesen kiment a fejemből xD Ma meg jön a lap h pénteken várnak a nyelviskolában xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5914 Dátum: 12 szep 10, 18:11:24 »

bass*a meg... xd majdnem felment az oromba a rántotthús XDDD de szar ,böki a torkom mint állat.:DD
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5915 Dátum: 12 szep 10, 18:35:52 »

Háromszor olvastam el és komolyan az van ott, hogy orrodba a  rántott hús? Azt hogy csináltad? ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5916 Dátum: 12 szep 10, 18:57:15 »

Előfoedul, én meg sokszor félrenyelek sokmindent, az milyen sz@r.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5917 Dátum: 12 szep 10, 20:53:15 »

Hát hogy valahogy hülyén vettem levegöt,vagy rohogtem nem is tudom már.Egyszer csak azt veszem észre hogy majdnem megfulladok,fu de rossz,még mindig érzem a helyét...de szerintem azért nem jutott fel az oromig mert túl nagy "falat" volt.xdd...amúgy volt már olyan is ,hogy amikor akkorát röhögök és szénsavas ávízet iszok kifolyik az oromon keresztül,és szénsavas..xď á az de szar.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5918 Dátum: 12 szep 10, 21:21:14 »

Én meg egyszer lenyeltem egy túl nagy jeget, ami megakadt a torkomon, és meg kellett várni, amíg elolvad olyan kicsire, hogy továbbcsúszhasson. Az tényleg szar volt.  Technikai KO
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5919 Dátum: 12 szep 11, 07:03:15 »

Nekem meg a halszálka szokott a torkomon akadni, ezért is szeretem jobban a bolti halfilét, mint a horgászott halat. Nevet

A tegnapival kapcsolatban meg csak annyit, hogy hüje hejesirás.  Blöeee
Amúgy meg igenis van okom a panaszra. A zseni lét átka, hogy az ember többnyire hülyékkel van körülvéve. Ez a gyökér szobatársam (aki most szerencsére hagyott nekem egy kis magányt, mivel van első órája, nekem meg nincs) tegnap beszólt, hogy fogjam rövidebbre a telefonbeszélgetéseimet, mert tanulna. Tanul!!! Te jó 42, második héten már megszakad a tanulástól, pedig elmondása szerint nem lesz mostanában semmi számonkérés, csak a beiratkozásnál azt mondák jótanácsként, hogy jobb folyamatosan tanulni, mint zh előtt, ezért amint hazaér, ujra átrág mindent, amit aznap hallott.
Nekem meg beszól, mert ha neki nincs magánélete, akkor nekem se legyen!
Majd megnevelem...

Bárcsak egyszer tudnék ide írni egy olyan hsz-t, hogy "ma semmi sem történt", vagy "unalmas napom volt", de nem, velem mindíg történik valami...

Amúgy a való életben nem szoktam panaszkodni, amolyan naplóféleségnek használom a fórumot. ikszdé

Noe: Az aikido nem csak védekezésre jó? Az úgy tök gagyi, mert a támadót nem tudod megalázni azáltal, hogy félholtra vered. Nincs is szebb annál az arcnál, amikor valaki rádöbben, hogy vadászból préda lett, az olyan vicces. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 12:01:26 írta gman » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5920 Dátum: 12 szep 11, 13:09:00 »

Idézet
A zseni lét átka, hogy az ember többnyire hülyékkel van körülvéve.
Átérzem a helyzeted. De én ezért szoktam magamban beszélni mert néha szükségem van egy okos ember véleményére... ikszdé

Szaby képzeld ma láttam egy olyan embert aki teljesen ugyan úgy nézett ki mint te. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 13:11:27 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5921 Dátum: 12 szep 11, 14:48:58 »

gman, szerintem az sokkal megalázóbb tud lenni, ha egy 50 kg-os leány a saját erődet felhasználva paszíroz bele a talajba, mint valami cigicsikket.
Amúgy meg mononoke-chan inkább tűnik galabmlelkűnek, mint egy szociopata, vérengző, kéjgyilkosnak.

Nekem a csigatésztával voltak hasonlóan gusztusos kalandjaim. Kipróbálta a légutaim járhatóságát. Habár az is rossz volt amikor a cérnametélt útja során darabokra hullott. Egy részét ki tudtam húzni a már túllógó részek miatt, de bizony volt ami csak később jött ki az orromból...

Niki, mit csináltál? Vártál? Ittál rá valami meleget?

gman, nincs a folyosón valaki, akivel szívesen szobát vagy lakótársat cserélnél? Az minden problémát megoldana, szerintem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #5922 Dátum: 12 szep 11, 14:51:46 »

Nálam nem voltak ilyen érdekességek, hogy tészta, csak kóla és tej Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #5923 Dátum: 12 szep 11, 16:07:23 »

Gman
Aikido védekező technikákat alkalmaz és olyan lesz az ellenfélnek mint ha saját magát támadná.....
Szánalomra méltó az aki azert jár harcművészetre,hogy utána másokat megalázzon!
Az önvédelem ami azert van hogy VÉDEKEZZ és NEM azért,hogy támadj....persze nÉha jól jön egy bunyó,hogy lásd tudod használni a már elsajátított mozdulatokat ... Nevet
Meg ez egy életforma is ....csak ugy mellékesen....
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5924 Dátum: 12 szep 11, 16:11:31 »

Én 3-4 (8-12 évesen) évig jártam karatéra,és jobban ütök mint egy boxoló.Nevet Bennem maradt. Ha ilyen 9 évesen elmegy valaki küzdősportozni,olyan állóképességet szerezhet ,ami szerintem nem fog elveszni sosem (Foci,karate,atlétika kombináció)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 11, 16:12:55 írta dreamfolow » Naplózva

Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!