24 okt 07, 07:15:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139489 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5895 Dátum: 12 szep 09, 09:23:30 »

Aesnek kívántok, de szegény Shironak akinek 3 napja volt, nem? Ejnye...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5896 Dátum: 12 szep 09, 10:23:56 »

Boldog szülinapot mindenkinek! Nevet Ajj, én akartam elsőnek felköszönteni Aest, miután hajnali 3-ig fentvoltunk Adrival, de olyan későn teljesen kiment a fejemből. ikszdé
Mondjuk itt egész éjjel ment valami buli a strandon, arra aludtam el. Nevet Jó volt.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5897 Dátum: 12 szep 09, 11:52:32 »

...
- van 10% műszakpótlék
Éjszakai pótlék, prémium, jutalom... Jobban meg van fizetve az ember ha délutáni, vagy éjszakai műszakban dolgozik... Pontosan De nem 30% az éjszakai pótlék?
Mondjuk nekem nagyon sok a túlórám... 270 órám volt a múlthónapban, + ami nem lett beírva... Csak az adóm annyi volt mont mint más nettó keresete...
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5898 Dátum: 12 szep 09, 12:07:35 »

Hmmm akkor mindenki ünnepel valamit. Nevet Boldog szülinapot mindenkinek! ^^  Boldog Születésnapot!
Huhúú anyu..el se hiszed, hogy mit álmodtam. x"DDD Hatással volt rám az a film.  Pojén Már hiányzott a fórum. Sajnos nem tudok olyan sokat fent lenni a tanulás miatt..:/
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5899 Dátum: 12 szep 09, 12:49:11 »

Boldog születésnapot akiknek volt, akiknek ma van és akiknek lesz! Partyyy Torta

A csokiruhához még annyit, hogy pár éve volt egy bemutató Párizsban, ahol ezeket a ruhákat, kiegészítőket és cipőket mutatták be. Itt egy cikk az eseményről: http://oroszgergelycom.ipage.com/fashionfave/csokiruhak-parizsbol Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5900 Dátum: 12 szep 09, 12:56:05 »

Idézet
Éjszakai pótlék, prémium, jutalom... Jobban meg van fizetve az ember ha délutáni, vagy éjszakai műszakban dolgozik...  Pontosan De nem 30% az éjszakai pótlék?
2011 december végéig az éjjeli pótlék 30% volt a d.u.-s meg 15%
De most januártól, mivel Orbán bácsi és a kis csapata módosította a munka törvényt, így éjszakás 10%, d.u.-s meg nincs is.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5901 Dátum: 12 szep 09, 17:29:45 »

Orbán bácsi könnyen beszél... Többet meg inkább nem is írok mert szabályellenes lenne... Amúgy  én is hallottam olyanokat hogy lőttek lesz most már mindenféle műszakpótléknak... Az emberek inkább elmennek majd munkanélkülire havi 25-ért, mint kidolgozzák a belüket havi 60 ezerért, napi 12 órában...
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5902 Dátum: 12 szep 09, 17:50:09 »

A munkanélküli (a járulék) az csak 22 nem 25.
A 60ezerért való gürizéssel meg az a legnagyobb baj h valaki panaszkodik h ilyen kevéske (és valahol igaza is van), valaki meg (szinte szó szerint) "nem kell senkinek" (mármint munkáltatónak).   smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5903 Dátum: 12 szep 09, 21:37:01 »

Visszajöttem helyzetjelenteni. *még életben van*

Kezdeném is egy fb bejegyzésemmel, ma délután ismét katasztrofálisan öntöztem. Már nem tudok úgy öntözni, hogy ne érjen valami baj ._.



Ilyen romantikus is lehetett volna, de nem...........

"Tsk..megint leküldtek locsolni (részvétem a kert megmaradt részének ˘˘) És csak nem bírtam épen visszajönni. Kissé véresen meg sárosan ülök a gép előtt, pedig Antonio azzal búcsúzott, hogy vigyázzak magamra ._. parancsmegtagadásért mit kapok..? owo
Szóval az első 20 percben ismét képeb locsoltam magam amikor elejtettem az öntözőfejet. És azthittem akkor, hogy oké, mára vége..
Szóval kanyarogtam a kertben, szépen kikerülve a bokrokat/fákat stb. amikor is a vízsugár hirtelen..erőtlen lett..én meg "BAZDMEEG" rohantam vissza, hogy ne égjen le a motor (mindegy, ez ilyen öntöző izé >>) és megvolt a csomó, kicsesztem gyorsan, erre az otthagyott öntözőfej önálló életrekelt, és vonaglott, meg spriccelt mindent... (házfalat, ablakokat, engem, kerti szerszámokat, engem) én meg "BAZDMEEG" rohantam vissza és bumm...
beleakadt a lába egy szőlőtőkőbe, és beleestem a szőllősbe...és mivel jó szokásomhoz híven nem hordok ilyenkor se cipőt, se papucsot faszán vérezni kezdett a lába meg a karom. Amúgy még most is, de ez mellékes ikszdé. Aztán nagy nehezen elkaptam a kis bestiát, de hát az meg ott csinált egy kisebb Balatont a kertbe amíg kicseszkelődtem a szőlősből................szóval a kert egy része megint(!!) víz alatt van, és meg sárosan-véresen ülök a gép előtt tsk...."


Nos mást most egyelőre nem nagyon tudok mondani, suli megyeget.. Szent Johanna Gimit olvasok, eléggé tetszik is, lightos olvasmány, ha ideges vagyok, akkor veszem elő és használ is, párhuzamos olvasom vele A megtévesztés fokát. Nem roooo~ssz..
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 09, 21:43:45 írta ^^ » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5904 Dátum: 12 szep 09, 21:39:41 »

Köszi mindenkinek innen is, aki felköszöntött. Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5905 Dátum: 12 szep 10, 05:21:31 »

Utálom a hétfőt, utálom Pécset, utálom a szobatársamat, utálom Magyarország természeti földrajzát, utálom a masszőröket, utálom a nem kiadós reggelit, utálom a születésnapokat, utálom, hogy csak én takarítok itt, utálom, hogy nem lóghatok haza, mert minden nap van gyakorlat, vagy szeminárium, ami kötelező, meg a macskákat is utálom.
Egyelőre ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 10, 17:15:28 írta gman » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5906 Dátum: 12 szep 10, 06:28:42 »

Egyenlőre? Mivel egyenlőre?

Én meg "utálom" a kislányként, picsogó, nyafogó, felnőtt embereket. Hümm-hümm

De régen keltem 7 óra előtt. Egyébként, vajon miért van az, hogy csak pár napig alakíthatom a tárgyfelvétellel kapcsolatos dolgaimat? Így szeretnék elérni, hogy a tanulmányi osztályon dolgozók ne unatkozzanak?

No, irány az oskola! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5907 Dátum: 12 szep 10, 08:05:48 »

nem egyenlőre, hanem egyelőre ! *captain obvious flies away*
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5908 Dátum: 12 szep 10, 12:52:55 »

Mi az ott az égen? Csak nem? Az én hősöm lenne? Á, dehogy, csak az értetlenség megtestesítője... Úgy látszik buta vigyorfejek nélkül nem elég érzékelhető a mögöttes tartalom...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5909 Dátum: 12 szep 10, 12:54:57 »

De az is lehet, hogy gman-nek lett címezve. Meg az is, hogy nem. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!