24 okt 07, 05:16:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1139368 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5865 Dátum: 12 szep 08, 14:30:03 »

Én kecskét akarok még nagyon, hogy simogathassam a kis szakállát.   Pojén

SzG, krokodil? Aranyos? Ja, 15 centisen még csak-csak, de ilyen méretekben már igencsak összecsinálnád magad tőle. Rögtön mielőtt felzabált. Meg nézd, milyen cigány egy hüllő. Ki csinál már ilyet egy cukmukfuk elefántbabával? Ohh My God

Ó, és kedvem támadt egy kis cica történelemhez, tömör, rövid, de a lényeg benne van; a macskák tényleg királyak.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5866 Dátum: 12 szep 08, 16:25:55 »

A sün védett, meg egyébként is tele vannak bolhával.  És még simogatni se lehet... Nyelvesít
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5867 Dátum: 12 szep 08, 16:39:02 »

Hogyha odakint szaladgálnak, az nem zavar, nem az én szférám, viszont a lakás, pláne a szobám már tiltott területnek számít. Ami oda belép, annak kampec.

Azért egy macska és egy bogár közt nagy a különbség. Nyelvesít A bogaraknak azt mondom, hogy ha ide bejöttél akkor megszívtad. Általában nem élik túl ezt a mondatot.  Ördögi

gman-ék ugyan így vannak a macskával. Nevet Sztem nincs olyan nagy különbség. Nézőpont kérdése. Élő-élő mind a kettő, az egyiket utálod, a másikat nem. gman a macskákat utálja, őket nyírják ki.
Jó, lehet, hogy a bogarak nem rendelkeznek olyan fejlett aggyal, de ugyan úgy úgy nem lenne jogunk elpusztítani az egyiket, mint a másikat.

De egyébként ezzel nem titeket támadlak, engem sem mindig hatnak meg ezek a dolgok, csak azt mondtam, hogy gman faterja se csinál sokkal különb dolgot, mint aki eltapos egy bogarat.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #5868 Dátum: 12 szep 08, 17:06:38 »

Jogilag van különbség gerinces és gerinctelen állat között, egyébként szerintem nincs. A pókokat és a bogarakat is inkább kidobom az ablakon, ha bejönnek, mint hogy lehúzzam a WC-n.  Nevet

Ez meg egy érdekes olvasmány arról, hogy - az erkölcsi részt figyelmen kívül hagyva - miért is nem kéne macskákat agyonlőni.

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%81llatk%C3%ADnz%C3%A1s
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5869 Dátum: 12 szep 08, 17:19:30 »

A macskákat csupán azért kell erős hangsúllyal felszólítani életfunkcióik beszüntetésére, mert megeszik a kajánkat. Nincs itt gyűlölet, ez egyszerű önvédelem és én mindíg az elektromos kertés híve voltam, kár hogy az törvénytelen. Ami az enyém, az az enyém, nem pedig másé.

A sünök viszont királyak.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V6qQs-tQS_A" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=V6qQs-tQS_A</a>

Más téma.
Csak szerintem veszélyes így fogni egy gyereket?
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120908/299803_225253440864471_1140938766_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Miért gondolkodom ilyen hülyeségeken?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5870 Dátum: 12 szep 08, 17:49:48 »

A sün védett, meg egyébként is tele vannak bolhával.  És még simogatni se lehet... Nyelvesít
Először is. Magyarországon a "Keleti sün" védett, egyébként pedig őshonos is. Ennek ellenére az "Afrikai fehérhasú törpesün" szabadon tartható, mi több törzskönyveztetve vannak. Az más kérdés, hogy kevés állatorvos vállalja be őket féregtelenítésre. A szúrós részhez, mert gondolom erre céloztál azalatt, hogy nem lehet őket simogatni, nos, a nagy francokat. Kifejezetten igénylik a gondoskodást és a játékot, annyi különbség van, hogy éjjeli életmódjuk miatt, ezt inkább este szeretik. Te is morcos lennél, ha nem hagynának aludni. ^^
A bolhás rész meg marhaság, de ez a tartás jellegéből adódik.
Annyiban igazat adok, hogy mégsem kutyáról van szó, ennek okán pedig nem a három éves Ödönke kezébe való ez a kis szeretnivaló jószág. Főleg nem gyöntölgetésre. ^^"

gman, Hibari-san sünijei tényleg királyak. ^^
Férfinak az, ha hátra rúg, akkor eldobod, de egy nőnél, ahogy a kép is mutatja, szerintem nem probléma.
Lehet azért, mert nem szeretnéd, hogy a kis Vilmos, a te felelőtlen kezeid miatt legyen majd aberrált. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5871 Dátum: 12 szep 08, 18:01:39 »

Apropó éjjeli életmód, hétfőtől, (este 10től) melózok 1 gyárban (csokit csomagolunk), állandó éjszakás műszakban.
Bevállaltam az állandó éjszakát (hétköznap 22-06óráig), mert így:
- nem kell hajnalba kelni, (hajnal 3kor fekszek és alszok vagy délig úgy alapból), annyira nem térek el ettől, csak 1 kicsit kitolódik a fekvés-kelés
- nappalom szabad, vagyis amikor minden (bolt, hivatal, akármi) nyitva van akkor oda megyek ahova akarok (délelőtt jó nélyen tudok aludni)
- van 10% műszakpótlék
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5872 Dátum: 12 szep 08, 19:23:17 »

A "csoki", "ruha", "sütike" szavakra ugrok, ha.. ha bármiről is van szó. Pojén De jó dolgod lesz, Ayumi, már most irigyellek, amiért csokigyárban fogsz dolgozni. Éjjel, amikor az őrök álmosak, fáradtak, lusták, figyelmetlenek, te pedig temérdek csokival leszel összezárva, hm... Álmodni sem tudnék szebbet. ((:
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 08, 19:24:54 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5873 Dátum: 12 szep 08, 19:30:14 »

Az lehet, de valószinű h 1 hét után kb nem tudok majd csokira nézni.  smirksweat Akkor meg már nem izgat h ott van előttem.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5874 Dátum: 12 szep 08, 19:51:49 »

A Nestlé-ben fogsz dolgozni?

Niki, akkor mit szólnál egy csokiruhához? (Ez is egy fura kreálmány...)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5875 Dátum: 12 szep 08, 19:55:51 »

Igen a Nestlében.
a csokiruha az nem olvad el a testhőtől? (én nem vennék fel olyat, mert megolvad, és sajnálnám lemosni)  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5876 Dátum: 12 szep 08, 19:59:41 »

Ez azért nem olyan csoki, mint amit mi a boltban veszünk. (Bár elvileg ehető.) Szóval nem olvad meg. De, ha meg is olvadna, akkor kettő az egyben csokipakolás is. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5877 Dátum: 12 szep 08, 20:20:31 »

Istenemre esküszöm, hogy már készültelek megdicsérni téged, mugen, amiért visszavettél a gyépésségből, de mivel látom, hogy a szövegértésed újfent, s még mindig kapa, nos. Hagyjuk. Sajnálom. Najó, igazából nem is. És ha te viccesnek találod azt a képet, hát fogadd őszinte gratulációmat, te aranyszívű ifjú. Remélem, azért érzed az iróniát. Most olvastam végig a felsorolásod, és igazán érdekelne, honnan másoltad be, merthogy te nem tudsz így fogalmazni, az is hétszentség. Mosolyog

heo, én eddig cukorból készült bugyival találkoztam, a csokiruháról még nem hallottam. Érdekes, érdekes. Pojén


« Utoljára szerkesztve: 12 szep 08, 20:46:56 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5878 Dátum: 12 szep 08, 20:25:50 »

Mugen, én is allergiás vagyok a macskákra még is van cicám (szedni kell antihisztamint és volt tünet, nincs tünet).  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5879 Dátum: 12 szep 08, 20:33:39 »

És mugen magad az állatok közé sorolod? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!