24 okt 06, 21:17:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1138637 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5760 Dátum: 12 szep 03, 12:17:05 »

Ja az csak félig természet tudomány Nyelvesít ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5761 Dátum: 12 szep 03, 12:21:24 »

Élvezitek, hogy a nem egyetemisták/főiskolások nem értenek ebből egy kukkot sem, mi? Pojén
Amúgy várjátok már a gimisek, általános sulisok beszámolóit az első napról, hogy jaaaaj, de meleg volt, jaaaj, de szar az iskola, jaaa ígyúgy, mert én igen.  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 12:24:49 írta Nikuccia » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5762 Dátum: 12 szep 03, 12:23:12 »

Nem mindig beszélek bölcsészekkel, de amikor igen, akkor közepes krumplit kérek!
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5763 Dátum: 12 szep 03, 12:28:41 »

Ezen fogok röhögni a nap hátralevő részében. ikszdé

noe, a föci minden, a föci a Kapu előtt kuporgó alak a FMA-ban.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 12:29:25 írta gman » Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5764 Dátum: 12 szep 03, 12:29:34 »

Hmmm..ebből tényleg nem értettem egy mukkot se, de nam baj ikszdé..majd belenövök egyszer. smirksweat  Niki, hamár felhoztad az első napot.... Pojén ikszdé Áhh az o.főnk nagyon perverz lett. Még rendesen megbámult. >< El is mondta, hogy meg fogja nézni a lányokat.. >.<# És szokás szerint, megint nem telt el 1 nap, hogy le ne fogdossanak.... No comment Már elegem  van..-.-
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5765 Dátum: 12 szep 03, 12:33:59 »

Engem nem fogdostak, mert dagi voltam. ikszdé Najóóó, nem voltam dagi, de pont olyan alakom volt, ami nem tetszett szerintem az akkori korosztályomnak (magyarul nem voltam sovány, és most sem vagyok mondjuk) szóval én nem nagyon éltem át ilyesmit, de azért biztos nagyon rossz lehet neked, Neirda, hogy túl csinos vagy és a fiúk mindig tudtodra hozzák ezt. xP Bár ezt szerelmeslevelekkel és szóban is megtehetnék, elég gusztustalan, hogy a 13-14 éves korosztályt az ilyesmi állandóan megfertőzi. Fiúk, miért csináltátok ezt?
Ja, amúgy ígértél nekem egy privát üzenetet is, kicsi Nina, nem kapom meg? Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5766 Dátum: 12 szep 03, 13:34:58 »

1. Először mindenki ránézésbből ítél, te is, max megpróbálod elnyomni, de minimum egy pillanatra neked is átfut az agyadon valami sztereotípia. Nálam ez több, mint egy pillanat, mert engem az angyalok nem tartanak folytonos zárótűz alatt szeretetgyilaikkal.

Persze. Ez pont olyan volt, mint amikor az apám kijelentette, hogy nincs megvilágosodás. Hogy miért? Mert ő nem megvilágosodott, így nem is létezhet ilyen dolog a világon.
Én már rég túl vagyok azon, hogy valakire is haragudni tudjak. Senkit nem ítélek meg, legalábbis fogalmak szintjén biztos nem. Persze szoktak nekem is "bazmegolós" pillanataim lenni, hisz emberek vagyunk. De az nem én vagyok. Ez olyan nosense, hogy én bárkiről bármit is gondoljak. Semmi értelme nincs, hogy pl az utcán sétálva megítéljek másokat, keressem az ellenséget minden sarkon... Persze megértem ezeket az embereket is, hisz csak tükörbe néznek. Együtt érzek velük, szeretem őket felebarátomként, még ha néha nagyon nehéz is.
Rá is szoktam szólni a mellettem sétáló emberekre, akik megállás nélkül ítélkeznek, legyen az az anyám, a barátnőm vagy bármelyik haverom. Engem baromira idegesít. Kit érdekel, hogy "nézd már hogy néz ki az a gyerek". Na, ezek a szellemi roncs emberek, akik ilyeneket mondanak, jobban érzik magukat attól, hogy látnak egy ronda gyereket és kitudják csúfolni. Röhejes. És ezek bandákba szegődnek, felsőbbrendűeknek érzik magukat. Naponta látok ilyen 16-20 éves fájdalommal teli kisgyerekeket sörrel és cigivel a kézben a parkban, akik beszólogatnak a járókelőknek, miközben rettegnek egy pofontól...

2. Nehezemre esik komolyan venni valakit, akiről ránnézésre megmondható, hogy lvl 85 paladin.

Nem is kell komolyan venni, de attól még egyenlő emberként kezelhetnéd, csak mert úgy néz ki, ahogy. Én a múltamra visszatekintve mindig alázatos voltam és soha nem esett nehezemre bárkinek is odanyújtani a jobb kezem, még ha mindenki utálta is. Nekem ez nem megy, embertelennek tartom, hogy a társadalmi elvárások és nyomások befolyásolják az emberi kapcsolatokat, miközben azt se tudod, hogy mi a másik neve.

3. Semmi rosszat nem mondtam neki és nem is fogok. Csak veletek közöltem a gondolataimat. Gondolni még szabad, nem?

Ezek alapján megállapítom, hogy nem értem a problémádat.

Egyetlen napot próbálj meg ítélkezés nélkül eltölteni, érdekes egy tapasztalás lesz. De ha neked így jó, akkor nekem is jó.


Áhh az o.főnk nagyon perverz lett. Még rendesen megbámult. >< El is mondta, hogy meg fogja nézni a lányokat.. >.<# És szokás szerint, megint nem telt el 1 nap, hogy le ne fogdossanak.... No comment Már elegem  van..-.-

Nem tudom milyen nagy a baj, de például itt elég durva pletykák is terjedtek, illetve hallani sztorikat a volt osztálytársaktól ilyen ügyben. Ha én apuka lennék, vagy épp az én tanárom lenne ilyen, attól függetlenül, hogy nem engem bámul, biztos nem ülnék ölbe tett kézzel.


Amit csak mellékesen meg kérdek, hogy minek írtad a "komoly" szó kezdőbetűjét naggyal? Vmire utalni akartál ezzel vagy csak szimpla elírás?

Természetesen nem a véletlen szülte.

Nem kell annak oknak lennie hogy tetoválást csináltass. Ha tetszik felrakatod és kész. Ha nem másért akkor magadért. Bátyámnak is van egy ördögfej a vállán, pedig semmi oka nem volt rá csak neki tetszett, meg jól is áll neki. Aki meg divatból csinálja hát azt? Attól itt bárkinek jobb lesz vagy rosszabb az élete mert "Gipsz Jakab" divatból tele tetováltatja magát?

Ez a "tetszik felrakatod és kész" szerintem egyenlő azzal, hogy divatból csináltatsz tetkót. Aki ilyet művel a testével, csak mert tetszik neki, az nem tiszteli saját magát, aki nem tiszteli a testét, az nem tiszteli az életet, hisz a testünk adja nekünk az életet, a szellemi kivetülésünk, a fizikai megtestesülésünk. Na, ez a sok szóismétlés..



Na, igazából jót tett nekem ez a suli, még ha baromira szar év is vár ránk a sok tanulás végett. Ráébresztett a dolgok értékére, 2 hét semmittevés után, rossz nélkül nem tudtam értékelni a jót, most viszont hálás vagyok minden jóért, teljesen átértékelődött az életem, sokkal intenzívebben érzek. Mondjuk furcsa téma is ez az ítélkezés, hisz azt mondom, hogy ne tegyük, de valamilyen szinten muszáj megítélnünk a dolgokat, hogy megtudjuk becsülni az érme másik oldalát, másképp semmi nem létezne. De ez így jó.  Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 03, 13:39:11 írta Stance » Naplózva



Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5767 Dátum: 12 szep 03, 13:47:07 »

Bocsii Niki, máris küldöm.. smirksweat
Egyébként nagyon disznóság ez a fiúk részéről. Még egy pasi sem tapizza le a barátnőjét....nem hogy nyílvánosan.-.-  Az oszival még nincsen is nagyon baj, mert ő elhülyéskedi a dolgokat. Meg szinte minden évben szokott ilyeneket mondani, csak most kicsit erősebben.. ikszdé 
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5768 Dátum: 12 szep 03, 14:01:23 »

Idézet
Még egy pasi sem tapizza le a barátnőjét....nem hogy nyílvánosan.
Pedig de. És még szexelni is szoktak. Mármint otthon, nyilvánosan ritkábban, de letapizni mindenképp szokta. Sőt még a lány is a pasit. Kivéve egy keresztény utópiában. De az meg inkább a pokol lenne. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5769 Dátum: 12 szep 03, 14:15:43 »

Jajj Stance, megváltozni bajos, ezért olyat nem csinálok, ha nem muszáj. Hümm-hümm

Barátnőt meg jó letapizni a nyilvánosság előtt, így mindenki tudja, hogy foglalt. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5770 Dátum: 12 szep 03, 14:23:16 »

Stance:
Veled még nem volt olyan, hogy egy emberről ránézésre, a kisugárzásáról megmondtad, hogy vele nem fogsz kijönni? Mert ezt kötve hiszem Nevet

Jó, ha az embernek egyetemista nővére van, így megérti az efféle kódnyelvet:P
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5771 Dátum: 12 szep 03, 14:31:12 »

Mivel 11 óta a Neptunnal küzdök így két kérdés kezdett el foglalkoztatni unalmamban, illetve a visszaolvasgatások közepette.

Miért lehet az, hogy mindenhol hangoztatják a szájápolás fontosságát, de vasárnap este tíz után, szinte lehetetlen fogkefét kapni?

Illetve, hogy hány moderátor volt eddig a fórumon?
Ennél a kérdésnél válaszra is jutottam. Nekem 12 rémlik, bár lehet, hogy nem ez a helyes megfejtés.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5772 Dátum: 12 szep 03, 15:26:09 »

Sziasztok.
Fúh ez a nap milyen fáradalmas volt. >.<# 8.30-tól 15.00-ig. Nem is beszélve arról mennyire fáradt vagyok a sok sétától. Szomorú Most ültem le és mobliról írok. ikszdé eddig vagy 8-9 km-et gyalogoltam le és még van hátra 2-3.

A tanároknak a fele nálunk elment, pedig nagyon rendesek voltak. Szomorú De akik jöttek azok is rendesek valamennyire.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5773 Dátum: 12 szep 03, 15:45:22 »

Fú, szerencsére én már nem oda járok ahol már szinte szokássá vált a tapizás, szóval nincs ilyen problémám. :'D

Na ma megvolt az első napom a gimiben, tök király volt, az osztályfőnök tiszta jóarc, és az osztály is viszonylag normálisnak tűnik. :'D
Mondjuk szépen indítottam, meg vagyok fázva, percenként fújtam az orromat, folyton köhögtem, reggel is meg suli után is beugrottunk Kökibe nekem forró teáért meg forró csokiért. x'D
Hazafelé meg 2× is lemaradtunk a buszról. Először az orrunk előtt ment el, akkor 10 percet várakoztunk a tűző napon, mire megérkezett az a retkes busz, de annyian voltak rajta hogy fel se lehetett szállni, belül volt még egy kis hely, de akik kívül álltak azok az istenért se mozdultak volna meg, hogy mi is felférjünk.. Így még további fantasztikus 10 percet töltöttünk el a melegben... smirksweat
Megfogadtam, hogy legközelebb lerugdosok mindenkit a buszról, de olyan mégegyszer nem lesz hogy nem fogunk tudni felszállni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5774 Dátum: 12 szep 03, 17:19:33 »

Na csak pár oldalt írtatok.. Na az én napom se a legjobb. (voltam fogorvosnál is meg áhh mindegy)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!