24 okt 07, 13:21:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1140080 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #5535 Dátum: 12 aug 29, 14:11:03 »

Na nekem eddig tartott a fórumos időszak, meg a nyári szünet.. Viszlát srácok, Gabesz csökkentett módban lesz a fórumon megint 1 évig... Visszahívtak szabadságról...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5536 Dátum: 12 aug 29, 14:14:47 »

Ja, meg jön a duma, hogy a nőket nem megérteni, hanem szeretni kell, blablabla. Nevet Ha már itt tartunk, ti sem vagytok egyszerűek, ahogy egyetlen ember sem (najó, ez nem igaz így xD), csak ez amolyan általános tévhit, hogy a nők bonyolultabbak a férfiaknál, holott a ti elmétek és lelki világotok is van olyan katyvaszos, mint a mienk, ha nem olyanabb.

A Biblia, gman, komolyan? ikszdé Erre inkább nem is reagálok, mert.. ja, igen, nem reagálok. Nevet
Naplózva
Animecrazy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #5537 Dátum: 12 aug 29, 14:18:49 »

Nincs valami hír a Fairy Tail movieról?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5538 Dátum: 12 aug 29, 14:23:19 »

Ma voltam fogorvosnál. Így képzelek el a koncentrációs tábort... na, azért nem volt olyan vészes. Gyökérkezelték a fogam, szerencsére nagyon rendes volt a doki. Bár két érzéstelenítő injekció után is fájt rendesen az a szar. Nevet Ja, meg füstöt is okádtam az elektronikus kés végett. Baromi büdös volt, de látványra vicces.

Nincs abba semmi, ha nem érti meg a másikat az egyik. Ez csak a fogalmak szintje, ott meg nincs élet.


Idézet
...csak ez amolyan általános tévhit, hogy a nők bonyolultabbak a férfiaknál, holott a ti elmétek és lelki világotok is van olyan katyvaszos, mint a mienk, ha nem olyanabb.

Sőt, a férfiak sokkal neurotikusabbak általánosságban. Pont ezért mondják ezt. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 14:24:29 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5539 Dátum: 12 aug 29, 14:27:14 »

Mi a bajod a Bibliával, Niki? Ha az ember nem vallásos, akkor egész tanunlságos lehet a számára, pl. nyíltan kimondja, hogy a nők cseszték el a jó világot.  Mosolyog Ez meglehetősen logikusan hangzik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 14:29:59 írta gman » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5540 Dátum: 12 aug 29, 14:34:09 »

Aes-nek igazat adok a nők bonyolultak...  Nyelvesít
Gabesz akkor hello tudom, hogy modi voltál de mostanában mi is vagy? Emlékszem , hogy nem rég volt egy időszakod mikor fenn voltál rendesen és akkor valami rémlik a disznókról... ikszdé
A Bibliával nincs semmi baj gman. teljesen igazad van.

szerk: Ja és Ayumi csak nyugodtan.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:31:06 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5541 Dátum: 12 aug 29, 14:36:47 »

Szerintem meg a régi idők férfiai totál féltékenyek voltak a nőkre azok teremtő mivoltuk (lásd, tudtok ti szülni?) miatt, megijedtek ettől a hatalomtól, ezért úgy gondolták, jobb, ha ránk kennek minden eredendő bűnt, gyengébbik nemnek titulálnak, azt annyival meg van oldva a nőprobléma, az pedig, hogy te ilyen ocsmány dolgokkal példálózol, és még logikusnak is tartod, nos, mondanék olyan közhelyeket, hogy téged minősít, meg minden, de nem szeretem a közhelyeket, szóval inkább nem is használnám őket. Mosolyog
Bár tudom, hogy troll vagy, és nem is gondolod komolyan, amit írsz. Nyelvesít

Stance, ennyi volt a gyökérkezelés, vagy még menned kell? Még jó múltkorában említetted a fogfájást, csak most tudtál elmenni azóta? Az én kihúzott fogam helye azóta tök begyógyult. Nevet
ui.: Mi ez az új ava? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 14:43:47 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5542 Dátum: 12 aug 29, 15:05:10 »

Eltudtam volna menni akkor is, de nem vitt rá a lélek. Ki szeret fogorvoshoz járni... de már nem kell mennem. Maximum ha lesz pénzem egy műfogra. Az meg nem ezer forint. Szóval az nem ma lesz.
Az új avatar gman elleni hadjárat amihez sok katona csatlakozott a fórumon: közölte, hogy utálja az ellenkező nemű avatarképű felhasználókat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:08:00 írta Stance » Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5543 Dátum: 12 aug 29, 15:13:24 »

Aes: Akkor pontosítok. Megfelelő érzelmi intelligencia nélkül nem lehet megérteni a nőket. Anélkül tényleg nagyon bonyolultak, mert az egy másik dimenzió. Olyan mintha egy kétdimenziós sík világbeli ember akarná megérteni a teret.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:14:36 írta Gdat88 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5544 Dátum: 12 aug 29, 15:16:10 »

A gyengébbik nem nem azért gyengébbik mert csak. Hanem azért mert ha egy tök egyszerű srác oda áll egy tök egyszerű csaj elé, és a csaj pofonvágja maximum egy kis csípést fog érezni az arcán, a fiú meg ököllel úgy pofán csapja a szerencsétlent vagy gyomorba hogy taknya-nyála egybe folyik.
Ezért van az hogy nem nők cipelik építkezéseken pl. a maltert vödörbe függőlegesen, építenek házat stb.
Persze vannak nők aki olyanok mint a hegy omlás, de az csak gének kérdése, fiúnak készült csak jány lett belőle. Nevet

A női gondolkodást meg fölösleges megérteni, mert ha megteszi az ember fia akkor szátjliszt válik belőle Lehánylak.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 29, 15:18:09 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5545 Dátum: 12 aug 29, 15:25:53 »

Persze, de jelen esetbe amikor azt mondjuk, hogy gyengébbik nem, akkor nem a fizikai mibenlétre célzunk.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5546 Dátum: 12 aug 29, 15:28:08 »

Akinek nem jött át a dimenziós hasonlat az nézze meg ezt a részt a mézga aladárból, onnan ahonnan linkeltem. Ha nem a tanulság miatt, már csak azért mert krva jó. Nevet
http://www.youtube.com/watch?v=xwQh8RjsTN8&feature=player_detailpage#t=570s
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5547 Dátum: 12 aug 29, 15:29:44 »

Ez már érdekel. Tehát ha nem azért gyengébbik, akkor mért? Hmm?
Mégis mi az a fizikai erejükön kívül amiben gyengébbek a nők nálunk?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5548 Dátum: 12 aug 29, 15:32:17 »

Ez engem is érdekelne.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5549 Dátum: 12 aug 29, 15:33:57 »

És engem is érdekel.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!