24 okt 08, 19:20:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142641 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5175 Dátum: 12 aug 23, 14:12:28 »

Én csak azért nem vallom magam bartosistának, mert nem szeretem megenni a kutyaszart meg a véres tampont meg a budipapírt meg aö... na, bartosisták, úgyis tudjátok. Nevet De nem tudni, ki ő, s milyen izmust alapított, no de SzG? Ez kérem szégyen, gyalázat! Úgybizony!  Wátdöfákk Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 14:13:21 írta Nikuccia » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5176 Dátum: 12 aug 23, 14:20:11 »

Háát Fosbúkon a csoportban az egyik gyerek írta, hogy visznek magukkal piát... Hümm-hümm De őszintén, nem akarom hogy kiderüljön és kicsapjanak a táborból, ami ugye megpecsételi az elkövetkezendő 5 évemet a suliban.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #5177 Dátum: 12 aug 23, 14:26:24 »

Ohh istenem, azért ne vedd komolyan ezt hanii. Mindegy milyen suliba mész, lesz@rják ha iszol vagy nem. Mért bélyegeznének meg mikor egy olyan országban élsz ahol statisztika szerint dobogós helyünk van a legtöbb alkohol fogyasztásban világszerte. Mondhatni itt innod kell hogy élj.
Amúgy meg Bartos egy állat, nekem a cigije tetszik mert annyira sz@r hogy már jó. ikszdé

http://www.youtube.com/watch?v=K9Xhyo3ojCM
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5178 Dátum: 12 aug 23, 14:31:38 »

Morause, te inkább ne adj tanácsokat a 14-15 éves lányoknak. x-) Ne igyál, hanii, semmi szükséged rá, hidd el. Ahhoz te már alapból is túl cserfes és elbűvölő személyiség vagy, hogy ilyenféle szerekhez kelljen nyúlnod. Tényleg tök felesleges emiatt innod, más miatt meg miért is innál? Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 14:36:01 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5179 Dátum: 12 aug 23, 14:32:54 »

Konyhakéssel ebéd után játszani rossz ötlet, tudtátok? Legalább már tudom, hogy mit kell kérnem az aranyhaltól, ha kifogom: veszélyérzetet. Nevet

Niki: Finnyás vagy. Etiópiában már számtalan háború tört ki az általad felsorolt csemegét miatt, te meg csak úgy a tányér szélére kotrod őket!?

hanii, te meg igyál, mert a pia finom.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 14:45:29 írta gman » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5180 Dátum: 12 aug 23, 14:43:58 »

Mit ittál Niki? Én tanácsot adtam? Csak elmondtam a véleményem ha akar iszik ha nem akkor meg nem. Akár mit is tesz nem fogják felróni neki de ha mégis akkor nem számít mert csak az olyanok csesztetnek akik ugyanezt csinálják, egyszerűen csak képmutatásból, vagy trollkodásból piszkálnak.
De mivel ez suliba szól itt a tanárt nem érdekli, ha meg szeret inni a barátai nem fogják visszatartani inkább isznak vele, ha meg nem akkor csinálnak mást együtt.
Már megmondtam hogy nem kell mindem szavam véresen komolyan venni meg félreértelmezni, nincsenek háttérben elrejtett infók amit a női agy kombinációs képességeivel össze kell kutyulni hogy vmi mást hozzál ki belőle.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 14:44:43 írta Morause » Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #5181 Dátum: 12 aug 23, 15:02:30 »

Hozzánk hoztak be félévkor a suliba alkoholt,és észrevette az eggyik gyerek aki nem az osztálytársunk volt..2 ember aki ivott,méghozzá eenergy drinkel megspékelve olyan szag terjengett az oszt.teremben mint egy kocsmában,és az ofő bejött mert a gyerek beköpte őket,amúgy is ilyen régi tanár szindrómás ,mindennek smakkolnia kellene,és hát...majdnem kicsapták őket,egyébként csak csámcsogtak rajta a tanárok,de amúgy semmi több,középsuliba lese szarják (és ez a dolog egy elit gimiben történt ...) + Még 2 csaj is hozott be páleszt amire azt hazudták hogy viz csak egy kicsit bevoltak b*szva..Szval ikszdé.(ezek ilyen dugni,inni,bulizni minden hétvégén emberkék..) És még csak most megyek 2.ba... Jó dolog meg minden ,amikor oszt.kiránduláson vagy de hogy suliba meg gólyatáborban nem csinálnék ilyet azis biztos..
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 15:04:43 írta Autine » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5182 Dátum: 12 aug 23, 16:03:25 »

Hát, túl nagy különbség nincs a tanácsadás és véleménynyilvánítás között, voltaképp mindkettő... eeehh, annyira nem fogok most elkezdeni magyarázkodni egy olyan személynek, aki kapásból lealacsonyít és alsóbbrendűnek vél, amiért vélt avagy valós, tök mindegy, de valamilyen indoknál fogva állandóan belemagyaráz, utólag próbál megmagyarázni nem is akármilyen stílusban teljesen felesleges, avagy teljesen egyértelmű dolgokat. Különben meg a mostani elméleted már eleve ott megbukik, hogy egy 14 éves lányt egy iskolai rendezvényen ivásra buzdítasz. Vannak szabályok, amelyeket azért hoznak, hogy megszegjék őket, egyszerűen muszáj, de vannak olyanok is, amelyeket a saját önös céljaink érdekében betartani vagyunk kénytelenek, mert ha nem így tennénk, azzal saját magunkat gáncsolnánk ki, annak meg nem sok értelme és haszna van, ezért nem is túl célszerű megszegni az ilyen szabályokat. Aki mégis ilyet csinál, csak villogni és vakarni akarja a feltűnési viszketegségét, esetleg túl ostoba, hogy a tények mögé lásson. De nem akarom túlcsavarni-nyűni a női agytekervényeimet, nehogy gordiuszi csomó kerüljön bele, szóval ide akkor rakok egy pontot.

gman, ha ezt jelenti finnyásnak lenni, akkor én büszkén vállalom ezt a tulajdonságot. Nevet
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #5183 Dátum: 12 aug 23, 16:30:33 »

Ezt a szabályos dolgot, hogy mit szabad megszegnünk, meg mit nem, pont néhány napja beszéltük. Ugye apu?  Pojén Egyetértek Nikivel, az szerintem sem egészséges, hogyha egy 14 éves ember alkoholhoz nyúl. Az nem megoldás, hogy leisszuk magunkat annak érdekében, hogy egy kis ideig minden happy legyen. (szerintem) De ezt mindenki döntse el magának, hogy megéri-e, vagy sem. (:
Jó szórakozást anyu, vigyázz magadra!:D
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Morause
Vendég
« Válasz #5184 Dátum: 12 aug 23, 16:42:05 »

A női agy Lesütöttszemek na látod erről beszéltem túl komplikálod a dolgokat... az viszont tetszett hogy buzdításnak írtad lol ikszdé jó kedvre derített - hanii már csak azért is igyál, ne különcködj, vedelj amíg benem gyullad a májad >.<# - na most buzdítottam. Amúgy ha nem akarod megmagyarázni minek írtál 10 sort? Illetve szintén örülök neki hogy megbukott az "elméletem"... ezen is jót vigyorogtam.
Na meg véleménynyilvánítás és tanácsadás közti különbségén is. ikszdé "Innod kell hogy élj." Ebből már azt szűröd le hogy buzdítok? Itt értelmes embereket ismertem meg, de te az iróniát nem ismered?
De fölöslegesen csépelem a szót ezt tudom, én részemről befejezem mert ez így értelmetlen pláne mivel még mindig arról van szó hogy hanii iszik vagy sem. Ő közölte hogy nem fog, ezt elfogadtam annak keretében hogy felvilágosíthassam hogy ma már nem kezelik olyan durván ha alkoholizálsz suliba hogy egy alkalom 4-5-6 évedet tönkre tegye. Én csináltam rosszabbat és még csak 1 hétig sem volt téma.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 23, 16:43:54 írta Morause » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5185 Dátum: 12 aug 23, 17:01:12 »

Hát azért ittam már alkoholt nem is egyszer, de nem szoktam gyakran és nem nagy mennyiségben.^^ Mondjuk nem akarok a táborban inni, mégis rajtakapnak vagy van egy-két spicli a csapatban, annak nem lesz jó vége.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5186 Dátum: 12 aug 23, 19:41:00 »

Hát nem egy hét, csak 5 nap, de ez még mindig jobb mint a más iskolák gólyatáborainak nagy része, azok ugyanis általában 3 naposak, úgy hallottam. Nevet
Köszi kicsiiim, remélem hogy tényleg jó lesz.^^ Jaa, és néha gyere fel msn-re.^^" Nevet
Bocsi, csak angol és nem nagyon értem, de holnap megyek haza és az otthoni magyar Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #5187 Dátum: 12 aug 23, 19:43:30 »

Hát nem egy hét, csak 5 nap, de ez még mindig jobb mint a más iskolák gólyatáborainak nagy része, azok ugyanis általában 3 naposak, úgy hallottam. Nevet
Nekem csak két nap, egyik nap reggel megyek gólyatáborba, a másik nap reggel jövök haza. Szomorú
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5188 Dátum: 12 aug 23, 23:27:26 »

Nekem meg nem volt ilyen. ikszdé Vagy csak giminél van? Én szakközépbe járok. ^^

Niki: Köszi. ikszdé
Igazából mondhatni hogy az eszem anyától örököltem, de nem is tudom Nevet

Detty ne igyál mert a végén elrontod a csodálatos karriered az ország 19. legjobb gimijében(?)[asszem vmi ilyesmit láttam az imént mielőtt kidobott msn-ről na mindegy]
Vagyis így hülyeség, igazából ha a helyzet úgy adja egy picit nem árt az csak vigyázz. x)
Mondjuk én sztem eléggé keveset ittam eddigi pályafutásom során szilveszterkor néha egy kicsit. Ennyi. (:

Szóval ne az én tanácsomat fogadd meg sztem. ikszdé Meg ne is egy bartosistáét. ikszdé 1 pár videót megnéztem a mösterről kíváncsiságból... hát Nevet nem rossz nem rossz
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5189 Dátum: 12 aug 23, 23:56:26 »

Nem csak gimiben van, mert vannak ismerőseim akik szakközépbe vagy szaksuliba járnak és nekik is van/volt.^^ Szerintem ez iskolafüggő. xD
Igen, 19. állítólag de szerintem előrébb van a rangsorban, na majd utána nézek. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 344 345 [346] 347 348 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!