24 okt 08, 20:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1142761 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5160 Dátum: 12 aug 23, 01:31:30 »

Tehát az egy élőlény.  smirksweat Azt hittem vmi pro telefonfülke. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5161 Dátum: 12 aug 23, 01:51:46 »

elvileg 1 polipszerű "izé" van ilyen fém páncélba.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5162 Dátum: 12 aug 23, 06:51:03 »

Ohh én már aludtam de akkor válaszolok rá én is. Igen ez egy Dalek. Belül így néznek ki. Ebből a fajból kiírtottak minden érzelmet. Pontosabban Davros írtrott ki minden érzelmet. És ők mindenkit ki akarnak irtani. Angolul azt mondják folyton: Exterminate!
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5163 Dátum: 12 aug 23, 10:02:06 »

Ajj, olyan ideges és nyűgös vagyok, és fogalmam sincs hogy mitől. Vagyis pontosabban vannak elképzeléseim az okáról, de ez nem biztos. És legszívesebben mindenkinek aki csak hozzámszól annyit mondanék, hogy hagyjál már békén b~szki.. És ez zavar, mert nem akarok bunkó lenni, de nagyon vissza kell fognom magam hogy ne mondjak semmi ilyesmit. Lehet egy nagyot kéne aludnom, de erre sajnos most nincs időm mert be kell pakolnom a táborra, elmenni a mamáékhoz segíteni kivinni a szőnyeget, és még boltba is akartam menni venni valami cipőt meg rövidnadrágot, de így nem megyek sehová szerintem. :'S
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5164 Dátum: 12 aug 23, 10:24:31 »

Még anno osztályfőnöki órán történt, hogy a világ legjobbfej osztályfőnöke (tehát az enyém) adott egy olyan feladatot, ami a következőt takarta: mindenki írja le röviden, tömören, mit gondol az osztálytársáról, mindezeket nevenként külön-külön cetlire, az összeset bele egy kalapba, aztán megkapta mindenki azt, amit mások írtak, tehát gondoltak róla az osztályban. Az én egyik ilyen cetlimre volt írva, hogy hangulatember, és ezzel le is zárom az előtörténetet, hanii. Nevet
Szóval abszolút megértem, milyen most neked, és igazad van, vagy legalábbis jól sejted, hogy az ilyen hangulatingadozásoknak nincs különösebb oka. Néha egyszerűen ki kell eresztened a fáradt olajat, hogy tovább roboghass az úton, az pedig teljesen természetes, ha eközben pár napig ideges és ingerült leszel. Ilyenkor talán jobb, ha egyedül maradsz, főleg mások miatt, mert ilyenkor nagyobb a rizikófaktora annak, hogy olyat teszel, mondasz, amit később megbánsz, esetleg még bocsánatot is kell kérned miatta, juj, attól meg isten ments! x-) Én ilyenkor legalábbis próbálok minél kevesebb ingert szerezni a külvilágból, nyugodt környezet, relaxálás, relaxáló zene, órákig való ázás a kádban, mint írtad, az alvás, de semmiképp sem kapkodás, ide-oda rohangálás, takarítás?! Technikai KO Próbálj pihenni picit, meg ha ez mégsem jönne össze, hamarosan táborban leszel, bulizol, a barátaid között lehetsz, jól érzed magad, és hiphopp el is felejted ezt a kellemetlen kis szösszenetet. Nevet Na, ennyit lelkiztem ma, kész. xD

Sejemsonka, mondták már neked, hogy egy igazi Poénpista veszett el benned? ikszdé Amúgy most ezt irónia nélkül vélem így, tényleg jót nevettem a hsz-ed azon részén, mikor váltig állítod, az eszed nem apádéktól örökölted. Nevet
Köszönöm egyébként az avás részt is, ez is házigyártású ahhoz hasonlóan. ^^ Bár én sokat csalok a színezéseknél, nem úgy, mint az igazi grafikusok, mint ti a Grafikai munkás topikban. Nyelvesít
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5165 Dátum: 12 aug 23, 10:29:08 »

Köszi a tanácsokat Niki.^^ Valószínűleg ez lesz. Csak holnap nem a barátaim közé megyek, hanem a leendő barátaim közé, akikkel először meg kellene ismerkednem ugyebár, a legjobb formámat kellene hoznom hogy jól mutatkozzak be, alapjába véve nincs gondom a barátkozással, de ilyen állapotban lehetetlen lenne. Főleg mert holnap megint korán kelés, 7-re már ott kell lenni Pesten az állomáson. smirksweat
Hangulatember vagy? Ez eddig csak nekem nem tűnt fel? xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5166 Dátum: 12 aug 23, 10:44:22 »

Első-második nap lesz húzósabb, utána már ki fogod tapasztalni, ki az, akik mellett nem kell feszélyezned magad, és inkább az ő társaságukra fogsz vágyni, onnantól pedig a hét többi napja álomszerűen gyorsan fog elrepülni. Csak az első két napot bírd ki. Nevet
Hm, ezt bóknak veszem, azt hiszem, de egyébként eléggé az vagyok, csak elég jól titkolom. xD Meg ritkán fordul elő velem ilyesmi, manapság pedig egyre ritkábban. Veled is, a kor előrehaladtával jobban kitapasztalod, mi az, ami kifáraszt, mi az, ami feldob, mi az, ami közönyös... na, szóval rájössz a csínyára te is. Nevet Jaj, és jó táborozást! Egy hétig nónet akkor?
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5167 Dátum: 12 aug 23, 11:39:42 »

Sok sikert anyuuuu Nevet Én hetedik előtt voltam(6 osztályos gimi) és ugyan így éreztem magam, de aztán sokkal jobb lett Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5168 Dátum: 12 aug 23, 12:54:13 »

Hát nem egy hét, csak 5 nap, de ez még mindig jobb mint a más iskolák gólyatáborainak nagy része, azok ugyanis általában 3 naposak, úgy hallottam. Nevet
Köszi kicsiiim, remélem hogy tényleg jó lesz.^^ Jaa, és néha gyere fel msn-re.^^" Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5169 Dátum: 12 aug 23, 13:30:05 »

Hanii keress olyan embereket akiknél alkohol van Nevet Tapasztalatból mondom velük a legkönnyebb összebarátkozni és a legjobb storyk velük történnek Nevet Nem fogsz unatkozni .... Nevet

28.-án én is megyek gólyatáborba 5 napra... Már edzem a májam...  >.<# Nevet
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5170 Dátum: 12 aug 23, 13:41:20 »

Nem jöhet az az ember túl kulturált általános suliból, akinél 1 üveg sörnél több pia van egy osztálytalálkozón. Én konkrétan szégyennek tartanám, 13-14 évesen... ne is menjünk bele.  
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #5171 Dátum: 12 aug 23, 13:49:43 »

Stance, látod te, mi Lew avája és alája? Nevet Bocsi, Lew, ez tök nem ellened irányul ám.  Pojén De én is szégyennek tartom, és én se mennék bele ugyanazon okokból, mint te. (:
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5172 Dátum: 12 aug 23, 13:59:18 »

Már ketten vagyunk a fórumon akik a bartosizmust képviseljük. Ne feledjétek, a bartosizmus végül mindenkit utolér.
Mehettek a csipermárketekbe, meg nézhetitek az ebronitot, de ha majd itt lesz a 3. csilágháború, akkor elgondolkodtok, hogy jobb lett volna a bölcs bartosra hallgatni. Meöö meöö meööö.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5173 Dátum: 12 aug 23, 14:00:58 »

Ki az a kettő és mi az a bartosizmus?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5174 Dátum: 12 aug 23, 14:02:51 »

Lew az, akinek az avatárja és az alája is Bartos Cs. István a világ legnagyobb filozófusa. Vagy legalábbis annak tartja magát. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 343 344 [345] 346 347 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!