24 okt 09, 00:23:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143111 alkalommal)
0 Felhasználó és 80 vendég van a témában
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5100 Dátum: 12 aug 18, 20:26:24 »

Gaara haja topic is volt ebből úgy látszik kimaradtam. Pedig biztos érdekes dolog lehet. És miről szólt nagyjából ez topic? 
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #5101 Dátum: 12 aug 18, 20:28:26 »

Arról, hogy ha Gaaranak vörös a haja, akkor köze van-e az Uzumakikhoz? (Mert ugye arra jellemző a vörös haj.) De inkább csak hülyéskedésre használtuk. ikszdé És jókat röhögtünk.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5102 Dátum: 12 aug 18, 20:29:14 »

Hát az ilyen cuccokat mint a Doctor Who (meg egyéb scifi témás cuccok) és persze az animés dolgokat,  szinte csak netről lehet rendelni.
Nekem is onnan van a Kakashis medálom.  Nyelvesít
De persze az ilyen Hana Montana (és "társai") "mintás" dolgokat akármelyik nagyáruházban meg lehet venni.  Technikai KO
[semmi olyan filmmel/aniével kapcsolatos cuccokat nem lehet kapni amit én szeretek így simán a boltban] pl. 1 időben szerettem a Bűbájos boszorkák című sorozatot (tv2-n ment), de azzal kapcsolatban se láttam semmit (még 1 árva bögrét se)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5103 Dátum: 12 aug 18, 20:35:22 »

Iróniával írtam mivel valahogy sejtettem, hogy nem lesz ott semmi DW-s. Fúú  pedig milyen jó lenne ha a strandokon vízipisztoly helyett vízi szónikus (Lézerpisztolyt?) lehetne venni. Ti a sonic blacter-t minek fordítanátok? Én már elképzeltem egy vízi szónikus csavarhúzót de ilyen piros és zöld színekbe... KELL! Tényleg a Doki is használt vízipisztolyt a Pompejes részben. Mindjárt megnézem az, hogy nézett ki! 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #5104 Dátum: 12 aug 18, 20:36:33 »

Ayumichan: ebben tökéletesen egyetértek. Az animékat nagyon lenézik, mert nem amcsik csinálják (szerintem  ezért lehet belőle kevés cucc a boltban). Egyszer láttam a boltban Naruto pólót, azóta soha. Egyszerűen valamiért nem árulják, pedig szerintem nem lenne rossz üzlet.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5105 Dátum: 12 aug 18, 20:38:31 »

Kár, hogy kimaradtam ebből. Pedig vicces lehetett ez Gaara haja topic. Gondolom hamar törölték.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5106 Dátum: 12 aug 18, 20:57:16 »

Ayumichan: ebben tökéletesen egyetértek. Az animékat nagyon lenézik, mert nem amcsik csinálják (szerintem  ezért lehet belőle kevés cucc a boltban). Egyszer láttam a boltban Naruto pólót, azóta soha. Egyszerűen valamiért nem árulják, pedig szerintem nem lenne rossz üzlet.
Ez nem csak az animékkel van így (ilyen byblade meg hasonló azért előfordul), hanem 1es filmekkel is. Ezek a Disney csatornás vígjátékokat ábrázoló (pl a Hana Montana), meg 1-2 ilyen Micimackó féle rajzfilmből való figurás cuccokkal van elárasztva a "piac". [és itt nem csak a Doctor Who-ról van szó, sehol pl. 1 Star Wars  (pedig az elég híres), meg hasonló cuccok, vagy vmi felkapott "értelmes" sorozat "kellékei" (vagy ott vannak ezek a vámpíros filmek (elég felkapottak)  azokat is hamarabb vennék mint ezeket a Disney tv-s cuccokat)]  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5107 Dátum: 12 aug 18, 21:22:35 »

Én egy félórája értem haza conról.Nevet
Tényleg, volt ma valaki ezen a Cosplayer Expo-n?
Mi húgommal reggel 4-kor keltünk. Úgy terveztük barátokkal, hogy ez most egy mászkálós-pihenős con lesz, de aztán a rendezvényszervezők rábeszéltek a versenyre.:'D Én ismét a Lyserg cosplayemet húztam magamra, hát nem fáztam, az egyszer biztos.Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5108 Dátum: 12 aug 18, 21:47:19 »

Hol volt ez a con? Én még nem voltam conon. Biztos jó lehet, remélem egyszer én is eljutok oda.  Reggel 4-kor kelni, gondolom akkor fáradt voltál  Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5109 Dátum: 12 aug 18, 22:04:10 »

Jaj gyerekek mi történt ma,egy aquaparkban vagyok lecsúsztam a legdurvább csúszdákon ,a nyakamat úgy meghuztam az egyiken hogy helyben majdnem meghaltam xD...Na szóval ez egy olyan dolog volt hogy megyek ki a vizből ahova belecsúszok kikecmergek belőle,nézek föl jönnek ism,is oké lecsusztak megállunk nézzük ki hogy csúszik egyszer csak egy csaj egy mondhatni kissé se veszélyes csuszdán ,a veszélyesek közt a legbénább csúszdán meggondolta magát negyed-fél úton hogy hoppá túl magas ez a csúszda,és milyen félelmetesen gyors...Wáá nem akarook lecsuszni.És lefékezett a kezével és a  meredek csuszdán amibe voltak hullámok - fél órába telt míg lejött XDD Mindenki ott szurkolt neki ikszdé ,mondják neki ,ne félj gyere csussz :DD a cink meg az volt hogy kameráztak föntröl.:DD Egy kameraman meg egy tudosito egy csatornátol,hát nem mondom ,jó kis negativ reklám lehetett:D Elgondolkodtam mi lett volna ha a sárga csuszdán ami életveszélyes..1x beleütöttem a fejem ,most meg meghuztam a nyakam, lelökném rajta  Ördögi Sztem egyböl meghalt volna a félelemtöl .
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 18, 22:06:36 írta dreamfolow » Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5110 Dátum: 12 aug 18, 22:15:31 »

Érdekes lehetett dreamfollow. Én szívesen csúzdáznék de mindenhol olyan hosszú sor van mindig, hogy egy két órát ott kell lenni. És persze leégni.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #5111 Dátum: 12 aug 18, 22:19:43 »

Ashley: a Millenáris Teátrumban volt. Hát egy conra menetel mindig nagy élmény, nekem legalábbis csak pozitív emlékeim vannak róluk.Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5112 Dátum: 12 aug 19, 10:47:49 »

Az szép hely lehet, kár, hogy soha nem fogok oda kijutni. Gondolom sokan voltak. Én múlthéten voltam Aqua parkban nagyon jó volt. Csak úgy leégtem még most is fáj a hátam. Én se szerettem a hosszú sort de ezzel mindenki így van, meg amikor elém tolagodnak azt meg végképp nem szeretem.   
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #5113 Dátum: 12 aug 19, 13:34:43 »

Végre visszatértem a táborból. Nagyon jó volt! Re mélem megbocsátotok ha egy heti termelést nem olvasok vissza... Továbbra is balcsin vagyok csak már az északi parton.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5114 Dátum: 12 aug 19, 17:02:24 »

Masahi: aranyosak ezek a sünik. De ki jutott  róla eszedbe?
Lina: lemaradtál a Gaara haja topicról. Szomorú pedig az milyen jó volt. (lehetett trollkodni Faceg )
 A Doctor who találkozó milyen volt?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!