24 okt 09, 04:11:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1143369 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5040 Dátum: 12 aug 16, 19:57:10 »

Sziasztok. Itt is elég szép idő volt most meg jól lehült. Hát én ilyen pontosan nem tudom az időt. Ma legalább jó idő volt. Mert ezt a furcsa időt nem tudom nem bírja fejem. Egyszer meleg máskor hideg nálunk általában ilyen mostanában az időjárás. 
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5041 Dátum: 12 aug 16, 20:02:26 »

Nem csak nálatok hanem mindenhol sok az összevissza idő. (köszönd a globális felmelegedésnek  smirksweat )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5042 Dátum: 12 aug 16, 20:19:54 »

Hát igen nálunk is most éppen nyitott ablakban fázok de míg nyaralni voltunk elvileg őszi idő volt most meg nappal meleg van. (pedig mennyire akartam ballonkabátba mászkálni) Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 20:23:12 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5043 Dátum: 12 aug 16, 20:22:54 »

Hát igen, de általában ilyenkor ilyen az idő, mikor közeledik Augusztus 20.  Globalizációnak is sok köze van ehhez ez is igaz, most olvasgattam róla. Hogy lassacskán kipusztítjuk magunkat, igaz ezt eddig is tudtam.
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5044 Dátum: 12 aug 16, 20:25:52 »

Hát, az időjárásjelentés balatonon, felhős-napos, fúj a szél, olyan 30 fok,...de eső nem lesz Nevet, 3 hónapja mikor műtötték a térdem, azóta olyan vagyok mint a meteorológus békák, már csak egy befőttes üveg kellene  Pojén
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5045 Dátum: 12 aug 16, 20:41:43 »

Balaton az szép hely lehet én még nem jártam, de egyszer szívesen elmennék. Mi történt a térdetel? 
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5046 Dátum: 12 aug 16, 20:44:33 »

Hát, tesiórán valahogy beleléptem egy kis résbe a futópályán, és lett egy jó kis ízületi és porc műtétem, azóta vagyok olyan mint egy béka, akkor fáj mikor eső jön, vagy front van Mosolyog
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5047 Dátum: 12 aug 16, 20:49:51 »

Hát igen balesetek mindig vannak, velem is történt ilyen csak a kezem tört el nem pont igy.Legalább előrejelzel időjárásban, előre fel tudsz rá készülni. Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5048 Dátum: 12 aug 16, 21:03:39 »

ikszdé Nézzük a jó oldalát a dolgoknak mi. Mondjuk. ikszdé Ez inkább rossz oldal, nem elég hogy műtöttek még ilyenkor is fáj. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5049 Dátum: 12 aug 16, 21:07:03 »

Tudod, megszokja az ember Mosolyog, és ennél sokkal jobban fájt szóval annyira nem gáz, el lehet viselni Nevet
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5050 Dátum: 12 aug 16, 21:09:43 »

Uhh nekem 1x majdnem műtötték.
Kiment a térdem a helyéről és úgy volt h meg kell műteni de aztán röntgenezés közbe visszaugrott a helyére (k*rvára fájt)  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #5051 Dátum: 12 aug 16, 21:13:16 »

Uh, igen az nagyon fájdalmas lehetett..., nekem volt egy balesetem 3.-ban amikor felnyílt a homlokom. És amikor megröntgenezték közölte velem a nő hogy akkor most a lüktető hasadt fejem szorítsam rá az asztalra. Azthittem behalok  Technikai KO
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #5052 Dátum: 12 aug 16, 21:15:50 »

Nekem olyan volt, hogy 2 nappal a szülinapom előtt libikókáztam és a másik gyerek(5.-es lehettem)hirtelen leszállt én meg rosszul estem le és a hüvelykujjam és a mutatóujjam közti része eltört a kezem.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
ashley44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 71



« Válasz #5053 Dátum: 12 aug 16, 21:20:26 »

Igaza van drszabinak ez tényleg rossz. Nem lehet felkészülni rá. Sajnos balesetek mindig van. Nekem egyszer történt ilyenHát igen tudom, hogy rossz nekem is majdnem müttöték. De nem kellett hála. Neked is jobbulást ha fáj még. Mosolyog
Naplózva

Amikor egy olyan életet élsz, ami álmokra épül, félő, hogy a múlt feledésbe merül, miközben hasztalan rohansz a cél felé. S ha egy pillanatra megállsz, megrémülsz. Eltévedtél. Fullmetal Alchemist
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5054 Dátum: 12 aug 16, 21:21:17 »

Már ennek az élménynek az esetleges gondolatától is a hideg futkos a hátamon.  smirksweat
szerk: beelőztek  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 21:22:02 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!