24 okt 09, 14:12:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144247 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4905 Dátum: 12 aug 12, 10:28:30 »

Lehet, hogy ma én is megnézem Nevet Képzeld apu lehet, hogy én is kezdem eltanulni nyomozói készségeidet, amit te a tisztelt mesteredtől tanultál. MEGTALÁLTAM ANYUT Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4906 Dátum: 12 aug 12, 11:59:56 »

Ááá nem olvasok vissza 10 oldalt, szó sem lehet róla. Nevet
Szóval hazaértem meg ilyenek. Barnulni nem barnultam olyan sokat, sajnos már nem fogja a bőröm annyira a napot mint régebben. Ennek ellenére szépen kijött rajtam valami napallergia, a derekamon ráadásul, marhára remélem hogy 10 nap alatt elmúlik normálisan, hogy a táborba viszonylag szépen mehessek. :'D
Szerváltam magamnak Fuck yeaaaaaah-s /Like a boss-os valamint egy Forever alone-os pólót. :3 Egyik barátnőmnek meg Trollface-est, a másiknak meg Real Madrid 7-es számú, Ronaldo feliratú mezt, én hülye, ahelyett hogy magamnak vettem volna. ikszdé Nembaj, jó barátnő vagyok. Pirul Egy szó mint száz, a görögöknél jó cuccokat lehet kapni. Ja, és majdnem bőgtem amikor eljöttünk, igaz idén volt ötödjére hogy mentünk, de ennyire még sosem voltam szomorú miatta. Talán túl gyorsan megy a nyár, ez is közrejátszik..
Valamelyik nap elterveztük a csajszival akivel összeismerkedtem hogy felülünk egy ilyen ún. "fotelra", ami úgy néz ki, hogy elöl megy egy motorcsónak, és húz maga után egy gumicsónak szerűséget, nagy erővel, nagyon gyorsan, a "fotel" össze-vissza ugrál a vízen stb... Gondoltuk hogy biztos le leszünk szíjazva, tehát nem eshetünk ki belőle, szóval annyira nem veszélyes. Na a nagy sz*rt, megláttuk hogy milyen, nem volt ott semmilyen ülés, semmilyen öv, hanem kis kapaszkodók, és fel kellett feküdni rá és marhamód kapaszkodni, hogy ki ne repülj belőle. Hát én majdnem meghaltam, a sós szél belevágott az arcomba, a tengervíz bele a számba, orromba, taknyom-nyálam egybefolyt, úgy szorítottam a kapaszkodót hogy alig bírtam megmozdítani az ujjaimat, amikor vége lett.. És 15 percen keresztül ez ment. Na életemben nem káromkodtam ennyit mint abban a 15 percben. Még egy imát is elmondtam. ikszdé De rohadt jó volt, mégegyszer akartam menni, de 14 euró személyenként.. Hát ezek se szívbajosak. :/
Utolsó 2 nap jó nagy hullámok voltak, kifeküdtem a partra és mazochista módon élveztem, hogy a fél-1 méteres hullámok erőből megcsapják a hátamat. Nevet De beljebb is merészkedtem, úgy meg lágyan ringattak a hullámok. Na jó ez így nem igaz, minden alkalommal sikítva próbáltam kijjebb úszni, nehogy nekicsapjon a partnak. ikszdé
Nagyjából ennyi lényeges dolog lenne, nem hiszem hogy sokan elolvastátok, de semmi gond, nyilvános blogbejegyzésnek elmegy. :'3
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4907 Dátum: 12 aug 12, 12:05:20 »

Én végigolvastam Nevet Én is 5-ször voltam eddig görögbe, de azt nem lehet megunni Nevet És legalább 3-szor ezen az ugráló gumimatracon Nevet
Megdobhatnál minket egy-két képpel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 12:06:24 írta Lina Lisana » Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4908 Dátum: 12 aug 12, 12:20:01 »

Élvezetes volt olvasni, csak a végét nem értem soha az ilyen hozzászólásoknak. Nevet Még szép, hogy elolvasom. Ha leírod, megtisztelsz mindenkit azzal, hogy bepötyögöd az élményeidet, nyilván mi is adunk annyi tiszteletet, hogy végigolvassuk. Vagy te nem szoktad megadni ezt a tiszteletet másnak, és ezért írod ki?  Gondolkozik
Képeket én is látni akarok!  >.<# Videót is szívesen néznék arról a matracos esetről, de az biztos nincs megörökítve képi formában. Mindegy, elképzelni is tök vicces volt. Nevet
Amúgy ha tíz oldalt nem is, de 2-3-mat visszaolvashatnál, rólad is esett szó, és egész sokszor. Mosolyog
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4909 Dátum: 12 aug 12, 12:38:35 »

Én is végigolvastam.Nevet Úú..biztos jó lehetett.Mosolyog Én még soha nem voltam görögbe..de hátha..Nevet Arról a gumimatracról sokat hallottam, de mindenkinek  ugyan az volt a véleménye, mit neked, hanii.(:
Igen, érdemes visszaolvasni egy kicsit, voltak itt azért érdekes dolgok..kacsint
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4910 Dátum: 12 aug 12, 12:42:06 »

Ja, például kiderült, hogy a becenevek csak a gyengéknek valóak. Ennek ellenére Niki szeretne kapni egyet, és elvileg te jó vagy az ilyenekben, hanii. Mármint becenév adás.

Én sem voltam görögbe, sőt erről a gumis cuccról sem hallottam még sosem.  Nyelvesít
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4911 Dátum: 12 aug 12, 12:44:18 »

96%-ra biztos vagyok benne, hogy heo nekem a teljes nevemet is tudja. Nevet
Pedig nem tudja, vagy mi, nem tudom. A teljeset nem tudom. Gondolom a Simon a feleséged családneve, szóval kreatívan maximum a Gergő vagy Gábor jut eszembe, esetleg Gergely.

heo van egy tippem honnan tudod... :/ De amúgy is épp most jelöltelek be face-en és téged is Nn-chan Nevet
Vettem észre. Nevet Ugyanonnan, mint Nn-chant.

Azért figyelitek, hogy hanii milyen ügyesen kihagyta a stírölésekről szóló történeteket, meg hogy a mosolya miatt kedvezményeket kapott... ikszdé
Én banán alakban ismerem ezt a fotel dolgot, de ott adnak rád úszómellényt is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4912 Dátum: 12 aug 12, 12:44:46 »

Tehát átvitt értelemben te most legyengéztél, sejemsonka uraság? Jól értelmeztem? Akarsz kapni egyet? Vagy kettőt? Vaagy, jobb ötletem támadt! Beárullak haniinál. Ohh My God
HANIII! A férjed sérteget, verd már el fakanállal a kedvemért, kérlek.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 12:45:37 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4913 Dátum: 12 aug 12, 12:47:47 »

Igen ezt mondtam..  Nyelvesít Ha nem tetszik a r... hagyjuk xD

Na jó hát lehet nem jól fogalmaztam, de tegnap te is ezt mondtad. Ha most nem hozom fel, lehet sosem kapsz becenevet, szóval inkább szrencse, hogy eszembe jutott.  Faceg
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4914 Dátum: 12 aug 12, 13:08:05 »

Ajj, majd facéra teszek fel 1-2 képet. Videó is van, de az csak arról, ahogyan a hullámokban ugrándozok. :'D Fotelos képem egyenlőre nincs, azt majd az útitársaink átküldik, ők fényképeztek ha jól emlékszem. Gondolkozik
Nem Niki, én is el szoktam olvasni a hosszú hsz-eket, csak tudod ez a fránya önbizalom hiány ill. kisebbségi komplexus. Pojén
Ugyan-ugyan heo, ilyenek nem történtek... ikszdé És igen, van banán is, de azon nem ültem.. ikszdé Hümm-hümm
A visszaolvasáson meg még gondolkodok, egyenlőre van pár dolog amit gyorsan meg kell csinálnom, utána majd visszanézek abba a 10 oldalba.^^
Becenév? Abban jó vagyok. :'D Ha akarod Niki, akkor kitalálhatok neked valamit. Deee erre is várni kell egy picit. Pirul
Szabi2, fenekelés lesz. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4915 Dátum: 12 aug 12, 19:07:58 »

Na az elejét elolvastam egy olyan 5 oldalt detovább nem. Szép a tenger szépek a hegyek szépen sz*rok az utak... Mindegyik úgy kacskaringózik, hgy engem aki még élvezi is az ilyen hülye utakat is úgy megviselt egyszerehogy majdnem rosszul lettem. A rovaroshoz azt, hogy velem az volt még nagyon régen olyan 5-6 éves lehettem hogy egy medence széléről ugrani akartam majd valami csikizte a lábamén meg meggondolatlanul lecsaptam. Hát egy darázs volt az és jól megcsípett. ikszdé Én tegnap miközben fórumoztam lejárt a 2 óra és én meg nem jelentkeztem ki... Szóval ha én tegnap írtam bárova is hsz-t az nem én voltam.... Mondjuk bekapcsoltamhogy csak 10 percig maradjon bejelentkezve.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4916 Dátum: 12 aug 12, 22:42:17 »

...hogy felülünk egy ilyen ún. "fotelra", ami úgy néz ki, hogy elöl megy egy motorcsónak, és húz maga után egy gumicsónak szerűséget, nagy erővel, nagyon gyorsan, a "fotel" össze-vissza ugrál a vízen stb...

Ezt egyszer én is kipróbáltam, de Horvátországban. Bár minket hozzászíjaztak a "rekamié"-hez [mi így hívtuk. Nevet ]. Azt a banánt is kipróbáltuk volna barátnőmmel, csak anyáék nem engedték meg [ez 4 éve volt kb.] >.<#
És képeket én is szívesen néznék! Pontosan
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4917 Dátum: 12 aug 12, 22:49:48 »

Ma este megnéztem azokat a híres neves hullócsillagokat Nevet Láttam is egy párat, kívántam is hozzá Nevet
A kövi héten nem leszek, mert bár maradok Balatonon, de áthelyezem székhelyemet szárszóra egy táborba. Ha lesz wifi jelentkezem Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4918 Dátum: 12 aug 13, 16:48:24 »

Azokat én is akartam nézni tegnapelőtt este, de egyet sem láttam Szomorú
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4919 Dátum: 12 aug 13, 16:50:32 »

Na visszaolvastam azt a 10 oldalt. Egy dologra reagálnék, amit kedves Szabolcs írt.

Idézet
Szabi2, mert Niki, hanii vagy az én vezetéknevem aztán annyira menő.

Nekem igenis menő a vezetéknevem. Durci Igaz nem szeretem, mert olyan hülyén hangzik, pláne ha a keresztnevemet is hozzámondom, de attól még nagyonis tuti. Durci

Na, egész nap nem ír senki, erre beírnak elém. Ráadásul Hellchanom..ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!