24 okt 09, 14:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144306 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4890 Dátum: 12 aug 11, 23:47:42 »

Te tudod Ayumi, az ajánlatom áll. Nevet

Szabi2, ha nem állítod be, hogy kik láthatják vagy nem szeded ki az idővonaladról/események közül, akkor bárki láthatja. Nyelvesít Ennyire felelőtlenül használjátok ezeket a dolgokat? Még a munkaadók is lecsekkolnka rajta, szóval csak okosan. Régebben az APEH is kiszállt az emberekhez, egy-egy jól sikerült iwiw-es nyaralás mappa után. Ott sem volt természetes mosolya senkinek. Nevet
Jelölj nyugodtan, tőlem bárki megteheti, csak írjon valamit, mert nem biztos, hogy beugrik a neve. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #4891 Dátum: 12 aug 11, 23:47:46 »

heo legyen igazad, barátokat meg az talál aki képes magát megkedveltetni. Mindegy milyen tulajdonsággal is rendelkezz, de ha olyan amit a többség elítél b@szhatod mert akkor olyan magányos leszel mint én.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4892 Dátum: 12 aug 11, 23:56:05 »

De durva, heo az apád, sejemsonka, és neki nem vagy az ismerőse, de nekem meg igen? Hogy is van ez, kérem?  hmmm Ja,mondjuk igaz, egyszer csak fogtad magad, random bejelöltél, én utána gyorsan engedélyt kértem a csinos kis feleségedtől, hogy nem jelentene-e problémát, ha visszaigazolnálak, és.. kb így történt. ikszdé Vicces, de az ismerőseim majdnem 1/3-át az itt megismert személyek teszik ki. Najó, nem vicces. És amúgy is baromira kevés ismerősöm van. Nevet

Amúgy jaa, heo, tényleg vigyázni kell, mit osztasz meg rajta, mert önéletrajz helyett már a face adatlapot nézik meg a munkáltatók. És mivel elég genyó oldal a facebook, hiába törölsz egy képet, egy posztot, állapotfrissítést, azt tárolt változatban megőrzi, és bármikor visszakeresheti. És van ilyen csúnyaszó izéjük is, szóval ha káromkodtál egy hozzászólásban, vagy egy állapotfrissítésben, automatice bekerülsz a rendszerbe, ami a Télapó fekete listájának felel meg a rossz gyerekekről, akik virgácsot kapnak. Szerintem nagyon félelmetes oldal a face, egy élő organizmus a cybertér világában.

Jaj, Morause, ez olyan... ez nem igaz. Nevet Az igazi barátaid nem azért lesznek az igazi barátaid, a szerelmed nem azért lesz a szerelmed, mert magadra öltesz egy, mindenki által kedvelt maszkot, és abban flangálsz egész életedben, hanem épp ellenkezőleg. Ezek mellett az emberek mellett lecsupaszodhatsz, önmagad teljes valójában ragyoghatsz, ezek az emberek téged, igazán téged fognak szeretni és elfogadni, nem pedig azt a pantomimest, amit ránk kényszerít a társadalom, hogy legyünk nap, mint nap a nagyvilágban. Közhelyesen fog hangzani, de rád is várnak ilyen emberek, meg mindenkire, viszont az tény, hogy nem vagyunk kompatibilisek a földlakók mindegyikével, tehát türelmesnek és szorgalmasnak kell lennünk, hogy egyáltalán találkozhassunk ilyen személyekkel, nem hogy megtartsuk őket egy életen át, hohó...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 23:59:09 írta Nikuccia » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4893 Dátum: 12 aug 12, 00:00:26 »

a nővérem facebookfüggő ikszdé de én nem járok oda sokat mert lefagyaszti (milyen szép szó  Nyelvesít ) a gépemet.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4894 Dátum: 12 aug 12, 00:01:33 »

Ugyan, ugyan, ugyan. "Szeretem/Élvezem a magányt, akkor is, ha egyedeül vagyok."
Egyébként meg azzal aki nem fogad el minek barátkoznál?
Ez a szuper magányos vagyok, senki se szeret, mindenki utál dolog meg eléggé elcsépelt. Van erre egy jó jelenet Az utolsó cserkész című filmben. Kb. ugyanezt mondja el Bruce a tükörbe nézve. Aztán meg: "Mosolyogj te barom!"

Aki meg nem hajlandó venni a fáradtságot, hogy megismerjen, az menjen és b@ssza meg magát. Szerintem.

Niki, heh? A mestere vagyok nem az apja. A feleséges rész gondolom hanii-t takarja. Ahhoz semmi közöm...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4895 Dátum: 12 aug 12, 00:03:34 »

ikszdé Azt értem, hogy megnézheted, csak okod nincs megnézni. Mármint ha nem tudod, hogy az ismerősöm lett, akkor nem keresed vissza az üzenőfalamon.
Kivéve, ha napi rendszerességgel nézegeted a fórumozók adatlapját. XDAkkor feltűnik, de gondolom akkor csak most nézted vissza, amúgyis még csak 1-2 napja lett ismerősöm.

Nem az apám hanem a mesterem. Nevet Téged meg úgy találtalak meg, hogy hanii vmeliyk képéhez írtál vmit, mondom ha már ott vagy rádjelölök.
Azt a képet is csak azért néztem meg, mert azon elvileg hasonlított arra alkonyatos csajra. Megnéztem, hogy tényleg hasonlít-e, és ott volt az is, hogy te azt állítod, hogy hasonlít, innen tudtam, hogy te vagy. (Ezt egyébként jól megmondtam.)  Keresgetni nem keresgélek senkit, kivéve most heot. ikszdé
Szóval egyszerű történet, nem voltak perverz szándékaim. ikszdé

 
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #4896 Dátum: 12 aug 12, 00:06:01 »

Hjuj... félre értettél Niki. Isten őrizzen hogy beintegrálódjak így egy ilyen társadalomba. Csak arra céloztam semmi mondani való nélkül hogy nehéz elfogadtatni magam bárkivel is, ezért vagyok egyedül. De már annyira megszoktam hogy nem is zavar.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 00:08:09 írta Morause » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4897 Dátum: 12 aug 12, 00:11:48 »

heo, könnyedén kideríthetném, ha akarnám Nevet
De amúgy talált. Viszont ktlem, hoyg avlaki az fog titokzatossá tenni, hoyg egy fórumon arctalanul pár részletet nem ismerek róla. Egy járókelő sme ltászik titokzatosnak az utcán, emrt nem tudom, hol dolgozik, mi a neve, és mi a  kedvenc színe.

Nem zavar, de azért itt picsogsz miatta Nevet
ÉS senki nem beszétl arórl, hoyg integrálódj be, pont ellenkezőleg. Ki nem szarja le a töbsbéget, nem csak a többség létezik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 00:15:16 írta STM » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4898 Dátum: 12 aug 12, 00:13:55 »

én is egyedül vagyok [olyan hülyén alakul h 1 miskolci barátom/barátnőm sincs, mert mindenki bejárós volt a volt osz.társak közül (akikkel összehaverkodtam) 1 Szentistvánon lakik, 2 Hidasnémetibe (testvérpár), 1 Balatonlellén, kivéve 1et de ő is elhúzott innen (de jó neki), munkám meg hát amikor volt is csak melóztam én is meg mindenki (robot  Technikai KO ), így hát marad a net.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 00:16:00 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4899 Dátum: 12 aug 12, 00:16:57 »

Jaja Szabi2, csak most néztem meg, ezen neves dolog kapcsán, naponta facere sem mászom fel, az hiányzik még, hogy a profilokat böngésszem. ikszdé

Lehet, az is lehet, hogy már leírtam. Talán az Én-ben ott is van valahol. Akit érdekel az kikeresi vagy megkérdezi.

Mi lenne, ha az Általános Iskolásakra keresnél rá, vagy az ovisokra. Közülük biztos itt van még valaki Miskolcon, ha már amúgyis netezel, akkor ez csak pár kattintás.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Morause
Vendég
« Válasz #4900 Dátum: 12 aug 12, 00:18:30 »

Megértelek Ayumi... nekem is van 2 jó barátom csak ők Sátoraljaújhelyen (sattaratta újhely Nevet). Bár kíváncsi vagyok hogy hidas fele vezető úton hány embert ismersz mert én azon a szakaszon élek 1 a sok település közül. Zsolcától hidasig lehet találgatni. Xd
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4901 Dátum: 12 aug 12, 00:26:51 »

Szerintem senkit ikszdé
Csak Hidasból ezt a 2 személyt, Szentistván az meg Mezőkövesd mellett van (az meg a másik irány).
Am nem csak ennyi van, hanem ennyi akivel iskola/munkaidőn kívül is találkoztam/kommunikáltam.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4902 Dátum: 12 aug 12, 08:41:38 »

96%-ra biztos vagyok benne, hogy heo nekem a teljes nevemet is tudja. Nevet

Ki nézte tegnap a csillaghullást? Mi nem. Nevet Kiültünk az erkélyre 11 óra fele, de tíz perc múlva meguntuk, pedig viszonylag tiszta volt az ég, szóval akár láthattunk is volna valamit.  Mindegy, ha kívánni akarok veszek egy aranyhalat.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4903 Dátum: 12 aug 12, 09:23:19 »

heo van egy tippem honnan tudod... :/ De amúgy is épp most jelöltelek be face-en és téged is Nn-chan Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4904 Dátum: 12 aug 12, 09:58:39 »

Mi a csillaghullást ma fogjuk megnézni. Tegnap is eszembe jutott, csak nálunk felhős volt az ég..:/
Okés Lina, már visszajelöltelek.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!