24 okt 09, 16:14:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144493 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4875 Dátum: 12 aug 11, 23:05:14 »

Lináét már én is, azért csak a tanítványod vagyok. Nevet A tiedet egyszer régen mikro visszaolvastam én topicba sztem már látam egyszer, de elfelejtettem. ikszdé Mjad megkereslek facén egyszer.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4876 Dátum: 12 aug 11, 23:08:57 »

Tényleg, vajon honnan tudom Lináét... Én meg most írtam le hat (Micsoda véletlen. ikszdé) hsz-el ezelőtt. Amúgy Niki vagy hanii is megmondja neked szerintem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4877 Dátum: 12 aug 11, 23:10:27 »

Ha ennyire jól tolod heo, mi a középső nevem? Na? Na?
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4878 Dátum: 12 aug 11, 23:11:57 »

heo, te aztán jó sok mindent tudsz. Ez már kezd gyanús lenni.. ikszdé (Szabii, beszélnünk kell...4 szem közt! ikszdé)
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4879 Dátum: 12 aug 11, 23:13:41 »

(facepalm) Ma már ez a második bambaság powaa lvl170-em xD Hát mindegy legalább most megjegyzem. Nevet

STM: D.? ikszdé

Adrienn: Hát szívesen mennék, de kicsit mesze laksz.  Faceg
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #4880 Dátum: 12 aug 11, 23:15:32 »

Sok mindent arról lehet tudni aki sokat mutat magából, pl. abban teljes mértékben biztos vagyok hogy Masashi-n kívül senki más még heo sem tud rólam semmi személyeset azon kívül amit az adatlapomon talál (életkor, meg a lakhelyemre gondolok).
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4881 Dátum: 12 aug 11, 23:18:50 »

Na azt nem tudom. Talán Tamás? Te se tudod a másik nevem. Nevet

Hagyd csak, nem olyan érdekes, hogy meg kelljen jegyezni.

Morause, szerintem ez marhaság. Hiei nevét is tudom. Ettől nekem nem lesz jobb, neked sem lesz rosszabb. Akkor tudsz keveset valakiről, ha nem érdekel az illető.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4882 Dátum: 12 aug 11, 23:23:23 »

Csak az az érdekes, hogy én csak Szabiinak linkeltem be a face profilomat,(azt is PÜ-ben) senki másnak. Szóval heo..te mégis honnan tudtad a teljes nevem?  ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Morause
Vendég
« Válasz #4883 Dátum: 12 aug 11, 23:24:16 »

Uhh bocsi, kijavítom magam így utólag mert még Nikuccia is mivel face-n az ismerősöm. (azt hiszem még az) Bár heo tudom mit mondasz mert szinte mindenki így gondolja, de mégis van hogy tudsz bizonyos emberekről ha nem akarod akkor sem. Ha meg eleve olyan vagy mint Tobi akkor meg ha akarod sem tudsz meg róla semmit. Azon múlik ki mennyire titokzatos
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4884 Dátum: 12 aug 11, 23:25:48 »

Aki a csevegőben tevékenykedik, azokról az emberekről kivétel nélkül sok személyeset tudunk meg nap, mint nap, tehát rólad is, Morause. Mosolyog És nem csak heo, én is, meg mindenki más. Masashin kívül.

Nekem Lina is.. najó, nem lövöm le Lina inkongnitóját, heo, jöjj rá magad, honnan tudod a nevét. Nevet Bár most adtam némi kiindulási pontot, azt hiszem. xP

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4885 Dátum: 12 aug 11, 23:31:06 »

STM  tetszik nekem ez az aláíráskép.  Nyelvesít
Amúgy itt mindenki titokzatos.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4886 Dátum: 12 aug 11, 23:34:43 »

Miért? Szerintem nem, nem mindenki titokzatos, magamat sem vélem annak. De téged sem látlak titokzatosnak.  Bár lehet csak én vagyok a naiv. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4887 Dátum: 12 aug 11, 23:38:30 »

Nn-chan, egyszerű. Facebook, Szabi üzenőfala és visszakeresed azt az Adrienn-t aki nem rég lett az ismerőse és tádá ott is vagy.

Ja Morause, az ismerőse vagy még. Eddig tartott megtudni a neved. Igazából manapság nem nehéz valakit megtalálni, ha nagyon keresed. Aki meg nem fórumizni akar, akár egy közösség részeként, az meg mindegy is, hogy rejtve marad-e. De ugye, ha specifikus tartalommal rendelkező fórumra regisztrálsz és nem csak mások vérét akarod szívni, akkor gyorsan találhatsz barátokat is.

Niki, ugyanúgy, mint Nn-chan nevét, tőled is meg Szabitól is. Persze, úgy könnyebb, ha már láttad képen. Morause-t is könnyebb volt úgy megtalálni, hogy már tett ki képet magáról. Godolom a két kép ugyanabból a szettből van.

Titokzatos Ayumi? Ha akarod hétfőn kezet csókolok neked. 10 perc alatt lesétálok oda ahol laksz. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4888 Dátum: 12 aug 11, 23:40:02 »

Háát azér vannak itt bőven (mégis csak 1 fórum). De nem baj, szeretem a titokzatosságot.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4889 Dátum: 12 aug 11, 23:41:55 »

Jó, de heo nem is vagy az ismerősöm. ikszdé Akkor honnan tudod, hogy Adrienn az ismerősöm lett? Vagy csak most nézted meg, mikor villogni akartál vele, hogy tudod? ikszdé Meg ha már arra jársz be is jelölhetnél, na nembaj majd akkor én x)
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 324 325 [326] 327 328 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!