24 okt 09, 18:16:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1144669 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4845 Dátum: 12 aug 11, 21:29:50 »

Hát nekem meg azért Sejemsonka mert egyszer véletlenül telefonról elírtam. Hmm az enyém a legjobb. ikszdé
Igen, a gyengék fegyvere. Csak az én helyzetemben "rám fogják a fegyvert' tehát nem én vagyok a gyenge. Nevet

Amúgy Masashi "sötömö" bácsinak nevez, úgyhogy neked is van. Nevet Meg most, hogy a lina mondja ott van még a Trollcsászár is. ikszdé Am jó az aláírásod Lina.

Am megint 4-en írtak be elém. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4846 Dátum: 12 aug 11, 21:36:00 »

STM, vagy a kiközösítetteké. Nyelvesít

Adrien, ez nem becenév, ez csak egy titulus ami valamennyire jellemez engem. A hat egy különleges szám, nem is csodálom, hogy másnak is, ez a kedvence.
Köszi, sajnos nem én csináltam. A netről loptam. Nevet

Lina, nekem nem tetszik. Valamiért nem jön be ez a régi stílusú grafika. Legalábbis ebben az esetben.

Ayumi, téged így hívnak otthon? Azért az nem semmi.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4847 Dátum: 12 aug 11, 21:38:08 »

Otthon nem (nevemen szólítanak) ezek "netes" becenevek.  Nyelvesít [illetve a nővérem (ha épp olyan kedve van) szokott úgy hívni h "A-yu-mi-chan" (így tagoltan)].
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 21:39:45 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4848 Dátum: 12 aug 11, 21:40:49 »

Sajna a grafika tényleg nem a legjobb, de már untam a régit... Az újra már egy hete készülök, de még mindig hátra van legalább egy hét Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4849 Dátum: 12 aug 11, 21:41:27 »

ikszdé heo múltkor mikor megkérdeztem Neirdától, hogy mit takar a név, és elmondta, hogy fordítva  kell olvasni. Utána mondtam neki, hogy ja tényleg emlékszem már, hogy mondta ezt már egyszer vhol, amire az volt a válasz, hogy o.O csak a lány topicba, akkor hol láthattam. ikszdé
Habár megeshet, hogy te külön megkérdezted tőle, vagy csak kikövetkezteted, de ha nem akkor most te is lebuktál. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4850 Dátum: 12 aug 11, 21:45:27 »

Mivel buktam le? Azzal, hogy olvasom a Csak csajok-at? Írni nem lehet nekem oda, olvasni nem tilos. Sokszor válaszolnak ott a Férfi topic tartalmára. Bolondság lenne nem olvasni... Baka deshi! ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4851 Dátum: 12 aug 11, 21:48:22 »

Nem rég, amikor fehoztam a ötvöződjünk állatokkal témát, ott kaptam egy elég érdekes, Titi nevet.(vagy Tutu, uhh ott már volt minden xdd) Ami egy szárnyas embert takar? Arra már nem emlékszem. smirksweat  Hajjjhajj..ez a rossz memóriám.. smirksweat És ezért is váltottam avát.Nevet Nem tudom, hogy ez mennyire számít becenévnek.Mosolyog
Lina, köszii!.:]
5-en beírtatok.xd
Mik derülnek itt ki xdd Nevet
Am. az Adrienn-t két n-nel kell írni, csak hát fordítva elég érdekesen nézne ki így--->Nneirda..xD Úgyhogy inkább maradtam az 1 betűs változatnál.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4852 Dátum: 12 aug 11, 21:52:33 »

Fel se tűnt, hogy ezért váltottál avát. Amúgy nem tudom, nekem nem tetszik a Titi, szóval én nem foglak így hívni. Akkor már inkább Adrienn leszel. Nevet

Hát van valami abban amit mondasz, heo... Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4853 Dátum: 12 aug 11, 21:55:21 »

Neirda, van egy két ötletem. Szólj, hogy melyik jön be. Nea, Neri, Adrienn, Adrien, Adri? Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4854 Dátum: 12 aug 11, 21:56:39 »

Úgy tűnik a Titi nem csak nekem nem jön be. ikszdé Én döntöttem nekem Adrienn leszel. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4855 Dátum: 12 aug 11, 21:58:05 »

Szerintem az Adrienn elég különleges név, nem kell becenév neked ahhoz, hogy különleges legyél.
Amúgy ez az Nn dolog nem olyannyira furcsa. Legjobb példa erre Bleach-ből Nnoitra. Szerintem az is ötletes, hogy tükrözted a neved. Manapság már nem divat, pedig régebben jól elszórakoztunk vele. Meg a visszafelé beszéléssel. ikszdé
Viszont, ha szeretnél becenevet, akkor én is írok egyet. Rendkivül kreatív. Nn-chan?

Van néha ilyen Szabi2, van, néha... Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4856 Dátum: 12 aug 11, 22:01:32 »

Nem csak ezért változtattam.Nevet Egyébként is tetszik ez az angyalosdi.Nevet Sztem illik hozzám.Mosolyog (mármint ezt csak te tudod megmondtani, drszabi  Faceg ha érted mire gondolok.Nevet)
Nekem mindegyik tetszik.Nevet Úgy hívjatok, ahogy szeretnétek.Nevet
Hmm..Nn-chan.Nevet Ez tényleg kreatív.Nevet
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4857 Dátum: 12 aug 11, 22:02:44 »

Habár... Az Nn-chan se rossz, most, hogy így a mester mondja. Majd váltom akkor ezt a kettőt. xD  Ezzel a tükrözéssel az esetemben csak egy baj van. Ibasz hmmmm i b@sz. ikszdé

Jaa ez egy multifunkcionális avatar. ^^
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4858 Dátum: 12 aug 11, 22:05:55 »

Ibasz..xDD Még a neved is perverz (nah én mostmár Szabinak foglak hívni.Nevet) Szabii!:D
Az bezony.kacsint
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4859 Dátum: 12 aug 11, 22:07:52 »

A Szabikát próbáld ki, tetszeni fog.(Először az életben. ikszdé) Kár, hogy a végén az mégsem sz, hanem zs, pedig menő lenne. Én is próbálgattam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!