24 okt 10, 06:08:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145330 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4665 Dátum: 12 aug 07, 01:23:14 »

Miskolci vagy? Valahogy olyan érzésem van h az vagy.  Gondolkozik
Együtt érzek veled (én már január közepe óta próbálkozok) pedig van 3 szakmám is meg érettségi.
Varrónő: 1x dolgoztam így és teljesítménybérbe van kevesebbet kerestem mint az akkori szoc segély (és azt se keresnek sehova)
Logisztikai (1 éves tanfolyam): nincs targoncavezetőim
Jogi asszisztens: nincs gyors és gépírói végzettségem
Gyári meló: leépítések vannak
Csicska munka: túlképzett vagyok (érettségis minimálbért kéne adni érte)  Technikai KO
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #4666 Dátum: 12 aug 07, 01:31:24 »

Majdnem, a profilba nem véletlenül tettem zárójelbe hogy: "(és környéke)".
Igazából Miskolc van hozzám legközelebb olyan város ahol lenne munka, csak 50km ami vonattal nekem drága (főleg ha nem fizetnek bejárást). Így sincs pénzem bejárni munkát keresni, örülök néha ha idehaza vhol találok vmi lehetőséget ahol tudnék érdeklődni. Ma is volt egy amit több hétig intéztem de szóltak hogy a szakmám nem teljesen megfelelő! (pedig előtte még hitegettek hogy van esélyem úgyhogy ismerték a szakmám)
Mindenesetre az élet nem vmi kegyes olyan emberekkel akik nem érdemlik meg. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 01:32:04 írta Morause » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4667 Dátum: 12 aug 07, 01:43:38 »

Hát h ki mit érdemel ilyen téren az eléggé relatív.

Én meg hogy jártam este: kerestem a Discovery ID. TV csatornát (más van a helyén), de nem találtam.
Hát nem a DIGI levette a kínálatról! (megnéztem a csatornakiosztást)
[pedig azt szerettem]   Sír még szerencse h nem az Sc.-t vették el mert akkor megharapnám őket.   Leüt
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 01:48:58 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Morause
Vendég
« Válasz #4668 Dátum: 12 aug 07, 01:51:36 »

Ne búsulj, van még vagy azon kívül 20 másik Discovery... Bear Grylls és az ő túléléshez szükséges törvényei, Mítosz Vadászok (ami azért vmikor elég poénos), Újjáépítők, stb. műsorral megspékelt Discovery választék az amerikai "médiából".
Amúgy a Digi az nagyon rafinált ám... mindig cserélgeti a csatornákat, mert vmikor elvesz később meg hozzátesz. De egy szót sem szólnak hogy most fog változni és pedig mondhatnák: "kérjük telepítse újra a beltérit"... áááh hol, mért szólna? hülye lenne. Figyelmeztetés

ui.: na de lépek alukálni mert szerintem hajnal 3-kor már nekem is csicsikálni kéne! Jó éjt. bye bye
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 01:59:28 írta Morause » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4669 Dátum: 12 aug 07, 02:00:19 »

Nekem kábeles van.Nincsenek ilyen beltéri akármik csak bedugod (a kábelt) és jön a csatorna (miután beállítottad a tv-n)
Am a többi Discovery-ért nem vagyok oda (eleve a "simán" több a reklám mint maga a műsor), a World se köt le.
Én az ilyen tudományos (űrkutatás meg ilyenek) dolgokat szeretem (és abból az az Sc.-n van bőven), meg ugye a kriminológiai témák is érdekelnének (ha nem lenne kanyarba az ID.)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4670 Dátum: 12 aug 07, 05:33:24 »

Zajlott az élet itt tegnap... Mindenki lecserélte az aváját akkor én is. Nem biztos, hogy lesz net úgyhogy sziasztok ha nem lesz net akkor egy hét múlva jövök de ne hagyjatok ki semmi jóból. (mondjuk úgy is el tudom olvasni utólag)
Niki: megkaptad a PÜ-t?
Ayumichan
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4671 Dátum: 12 aug 07, 07:34:51 »

Na Szabi2 erre tanítottalak? Nem vagyok itt egy kicsit, és te meg hagyod hogy egy csapat lány kérdőre vonja a perverzségedet?! Nemis tudom hogy mit mondhatnék erre. Nagyon elszomorodtam.. Megyek sírni a napernyő alá. Johhny Depi
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #4672 Dátum: 12 aug 07, 07:59:30 »

Nevet:D

Egyedül én nem vagyok rá kíváncsi , ki milyen perverz?xd
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4673 Dátum: 12 aug 07, 09:38:59 »

Eddig minden nap bal lábbal keltem, de ma nem. Ma kivételesen arccal csókoltam elsőnek a padlót.  Pojén  smirksweat ikszdé
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4674 Dátum: 12 aug 07, 09:55:50 »

Én páros lábbal szoktam felkelni. Mindtkét talpam egyszerre érinti a talajt, így egy lendülettel felkelhetek és szaladhatok a konyhába, hogy pótóljam az alvás közben és az alvás előtt elvesztett energiát. Mosolyog

Cleverbot. Hát nem is tudom... én még a legegyügyűbb témáról sem tudok vele értelmes társalgást folytatni. ikszdé
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4675 Dátum: 12 aug 07, 10:07:06 »

Én meg kirepülni szoktam csak úgy rutinból... csókolom bye bye ... olyan szaltót vágok akkor mikor felkelek hogy pofára esve egyenesen én is a konyhába gurulok azért amiért dzsíman is.

Shiro gondolom ezek után megint bal lábal próbálsz felkelni? Vagy nagyon megtetszett a pofára esés? ikszdé

ui.:
...
Tehát tudomány és kriminológia... értem! Ha a Mítosz Vadászokat nézed az is pont tudomány mert annak a módszereit használják egy-egy ilyen mítosz kipróbálásához!
A kriminológiai műsorhoz nincs ötletem, mondjuk max a reality tv vagy hasonló, ott szoktak ilyenek lenni.

Heni --> értem hogy nálatok mi volt a baj, de én nem 1 hanem már 3 hónapja szenvedek és nem azért mert fosok a melók hanem mert NINCS, de szerintem ezt már skype-on elmondtam neked és az öcsédnek!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 10:22:02 írta Morause » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4676 Dátum: 12 aug 07, 12:17:57 »

Na Szabi2 erre tanítottalak? Nem vagyok itt egy kicsit, és te meg hagyod hogy egy csapat lány kérdőre vonja a perverzségedet?! Nemis tudom hogy mit mondhatnék erre. Nagyon elszomorodtam.. Megyek sírni a napernyő alá. Johhny Depi

Na hát már nem csak heo-tól kapok ilyen "erre tanítottalak" izéket, hanem tőled is? ikszdé Azért valamennyire próbáltam inkognitóban maradni. Nevet Amúgy is mintha te itt jobban megmutatnád magad.   Lesütöttszemek

Nevet:D

Egyedül én nem vagyok rá kíváncsi , ki milyen perverz?xd

Igen. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4677 Dátum: 12 aug 07, 16:48:11 »

Haha, mintha nem beszéltük volna már meg 200-szor hogyha én itt kibontakoznék, annak bann lenne a vége. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4678 Dátum: 12 aug 07, 16:50:28 »

Na hát ez az. ikszdé Ez nem csak rád vonatkozik.  Pojén
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4679 Dátum: 12 aug 07, 16:53:22 »

Bizony bizony itt tolerálni kell magunkat. Nevet Hú hallom közben otthon megdőlt valami 80 éves melegrekord, hát nem szívesen lennék most odahaza.xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!