24 okt 10, 10:24:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145781 alkalommal)
0 Felhasználó és 123 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4590 Dátum: 12 aug 05, 18:28:09 »

Paul? Azt én is láttam. Mindenki ajánlota, hogy milyen jó film, aztán megnéztem és még csak el sem mosolyodtam rajta.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4591 Dátum: 12 aug 05, 18:46:25 »

"Ugyan is bizonyítékot találtak arra, hogy ilyen gépek létezhettek már a piramisok korában is."

Forrás?

"Persze, már olyanról is hallani, hogy a 2. világháborúban is, úgymond jelen voltak. Ezt a képet még régebben találtam, de elég érdekes. Nem tudom, hogy valódi, vagy sem. ► Katt! ◄ Mondjuk nem értem, ha nem lenne igaz, akkor sok értelme nem lenne belekeverni az Idegeneket a dologba, meg rájuk kenni az egészet, mivel én ezt is hallottam már.
Továbbá, egy dokumentum filmben hallottam, hogy régebben a németek a háború alatt vagy mikor, igen gyakran mentek az Antarktiszra, de nem volt rá különösebb okuk. Nem tudtam végig nézni, de majd befejezem a filmet, mert érdekel."


Forrás? Egyébként igen, a németeknek nem volt jobb dolguk egy háború alatt, mint az Antarktiszra utazgatni és pacsizni az idegenekkel. Természetesen.

"Nem csoda, hogy rendszeresen látogatnak minket. Talán olyan ez nekik, mint egy nagyszabású kísérlet. Mondjuk már említettem, hogy ezt állítólag pont egy Idegen mondta egy embernek."

Az a csoda, hogy léteznek emberek, akik elhiszik ezeket az UFO-dolgokat.

De pár költői kérdés: miért van az, hogy csak és kizárólag amerikaiakat raboltak el eddig a kedves földönkívüliek?
Miért van az, hogy a '30-as évek Világok harca c. rádiójátéka után többször annyi UFO-bejelentés volt, mint előtte valaha?


Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4592 Dátum: 12 aug 05, 19:01:12 »

De pár költői kérdés: miért van az, hogy csak és kizárólag amerikaiakat raboltak el eddig a kedves földönkívüliek?

Nem csak amerikaiakat, hanem a tehénjeiket is lopkodják. Biztos érdekesebb lények, mint mi. Avagy gondolom ez a leglogikusabb magyarázat, hogy miért pont a kurva tehén kell nekik.
Naplózva



Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4593 Dátum: 12 aug 05, 19:13:22 »

"Csak kicsit kell keresgélned Loah, és találsz ezt azt a neten forrásokat, beszámolókat stb. Persze a legtöbb esetben olyan vagyok, hogy hiszem ha látom, viszont ez az eset annyira nem hihetetlen. Szóval, minek?"
Te kezelsz tényként olyan dolgokat, amik igen gyenge lábakon állnak, és én keressem meg a bizonyítékait? Blikk-szerű szennylapok és hasonló "szakértők" véleményeiben meg nem nagyon akarok kutakodni, ha nem muszáj.

"Csoda, hogy vannak akik hisznek az UFOkban? Miért ne létezhetnének? Tudja bárki is cáfolni?"
Egyrészt még bizonyítani sem tudta senki, másrészt pedig még csak nyomát sem találtuk távcsövekkel és egyéb eszközökkel olyan bolygónak, ahol esélyes lenne, hogy értelmes élet alakuljon ki. Fizikailag pedig nem épp lehetséges többezer fényéves távokat megtenni pillanatok alatt.

"Mert szerintem 100%, hogy léteznek nálunk fejledtebb fajok, akik épp úgy fel akarják fedezni az Univerzumot, mint mi. Csak mi kutathatunk más bolygók után a temérdek többi, számunkra ismeretlen fajok közül?"
Ezzel abszolút egyetértek. Csak azt tartom instant baromságnak, hogy valaha találkozni is fogunk velük.

"Csak hogy tudd, az UFO bejelentésekről nagy részét nem igen adják a címlapokra, vagy adják le tv csatornákon, nem is csoda, hogy nem minden helyen hallani ilyenekről, pedig nagyon gyakori jelenségek."
Igen, tisztában vagyok vele. Azt viszont észrevehetted, hogy ez egy elég felkapott téma, és ugranak rá az emberek. MINDEN "bizonyítékot" továbbít a média, mert ilyen szenzációhajhász világban élünk. Az újságoknak az a célja, hogy elsőként közöljék az UFO-k létezését és ezáltal nagy olvasottságuk legyen. Gondolod, hogy ennyire kérdéses lenne a téma, ha lenne valami alapja?

Stance: Ez teljesen jogos, a tehenektől elnézést is kell kérnem.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 19:13:55 írta Loah » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #4594 Dátum: 12 aug 05, 19:24:48 »

"Szóval, csak azért mert nem találtunk bolygót, ami életben tarthat lényeket, nem is létezhetnek? Ez egy dolog, de nyilván fejledtebb fajról beszélünk, ami már simán letudja az űrutazás során fennakadó problémákat, és könnyebben tud közlekedni az űrben."
Nyilván ha egy faj elér egy bizonyos technikai szintet, akkor nem hatnak rá az alapvető fizikai szabályok. Teljesen hihető.

"Abban én se vagyok biztos, hogy közvetlenül össze fogunk futni velük, ezzel egyet értek."
Könyörgöm, éppen most érvelsz az UFO-k mellett. Mik ezek, ha nem "találkozások"?

"Hiába van valami alapja egy dolognak vagy éppenséggel nincs, ha egyszerűen nem vagyunk képesek mit kezdeni az adott információkkal, mert vannak határaink, amiket nem tudunk túllépni, vagy nincs a kezünkben olyan eszköz, amivel ezt megtehetnénk."
Ezzel mit is akartál mondani pontosan?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4595 Dátum: 12 aug 05, 19:39:49 »

A tehenes dolog egyszerű. Az UFO nem fér be a McDrive-ba, szóval csinálnak hambit ők maguk.

Kétségtelen, hogy léteznek idegenek. Nagyobb esély van rá, mint, hogy megnyered a lottó főnyereményét. (Márha játszol is.)

A beszámolókra és a "létezhetett"-re nem lenne szabad építeni Ma-chan.

UFO-k vannak, minden nap észlelnek nem is egyet, maximum később azonosítják őket. (Más kérdés, hogy nem minden UFO egy űrjármű. Mondjuk ezt maga a rövidítés is kifejti...)

Loah, a fizika törvényeire pedig ott van a meglepő módon amcsi B 2, nem lenne szabad, hogy képes legyen repülni és mégis. A fizikában az elmúlt 50 évben nem nagyon volt még elméleti szinten sem haladás. Vannak korlátai, úgy néz ki, hogy nem is olyan sokára váltani kell majd, mert az Univerzum fizikája nem teljesen egyeztethető a földivel.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4596 Dátum: 12 aug 05, 20:39:12 »

Én kedden elmegyek, viszont azt akartam mondani, hogy Aes-nek mégsem sikerült minden nyomot eltüntetni abból a beszélgetésből ami Kouga Genki-sensei-jel folyt. Minden hsz-e megvan nekem.  Nyelvesít Elolvastam és most már végképp értem a döntésed Aes.  (most találtam meg mivel újra lett rakva a gépem és előkerült a beszélgetés)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 20:39:58 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4597 Dátum: 12 aug 05, 21:34:01 »

Hova mész kedden?

Am ezeknek az UFO észlelésekről szóló képeknek a többsége hamis (photoshop) és a gabonaköröket is úgy letaposták  (és nem az idegenek hanem a földlakók  Pojén ) [ez olyan mint a jóslás: nem tudni 100%ra h van e "hiteles" jós, de a  nagy többségük sarlatán]  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4598 Dátum: 12 aug 05, 22:00:13 »

De amúgy milyen szépek ezek a gabonakörök [akárki(-k) alkotta(-'k) és akármiért]  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4599 Dátum: 12 aug 05, 22:08:02 »

Ezek kellemes emlékek lehetnek. Nekem ilyen emlékeim nincsenek (beton dzsungel lakó vagyok  smirksweat ), igaz h a gyerekkoromat kertes házba töltöttem, de nem voltak ilyen mezők (városi kertes ház)   Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4600 Dátum: 12 aug 05, 22:30:45 »

Felénk a kukoricásban (elvileg) vaddisznó szokott rohangálni, szóval én általában mindig úgy haladtam keresztül egy ilyen táblán, mint a szélvész, főleg, mikor neszezést véltem hallani. Nevet (Amit persze én magam okoztam. xD)

SzG, ha már így felemlegetted, légy oly kedves, és mutasd meg nekünk is, ne csak te élvezkedj.. khm, mármint örülj annak a pár hozzászólásnak. Hiába tagadnánk, imádjuk a trollokat. Nevet Jut is eszembe, mugen testvér hazatérése mikorra lesz várható?

Jé, nekem meg most tűnt fel, hogy eltűnt a ronda neonzöld csíkom. *O*
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 22:32:21 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4601 Dátum: 12 aug 05, 23:04:38 »

ikszdé Már szabad. Elvileg. Nevet És az az érdekes pont akkor néztem, hogy a szabadulása előtti utolsó napon fenn volt. Akkor azt hittem, hogy már tervezi a visszatérést, de nem jött még. 3-án kapta a bannt, ami azt jelenti, hogy már vagy 3 napja lejárt neki.

A neonzöld csík meg nekem se tetszik. Az olyan kis gagyi örülök, hogy megszabadultam tőle. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4602 Dátum: 12 aug 06, 06:50:36 »

Nekem még zöld csíkom van.... Szomorú
Kedden Horvátországba megyek egy hétre.
Niki mér osztanám meg veletek?  Faceg Na de legyen nektek gyereknap:
Még sem írom le mert már leírtam csak nagyon sok volt kb egy oldal. Valahova feltöltöm és majd onnan meg lehet nézni.

szerk.: innen letölthetitek: http://www.4shared.com/zip/yhTrD_VE/Troll_masolat.html?
hoppá egy kommentjét nem írtam át más színnel. De szerintem rájöttök, hogy melyik az. (a 20 évesek is vannak a fórumon)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 06, 07:51:00 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4603 Dátum: 12 aug 06, 08:38:59 »

Hát nekem egy ideig még ott lesz a neonzöld csík.. smirksweat
Olyan álmom volt.xD De azt inkább az álmok topicba írom le...Valami eszméletlen. ikszdé
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4604 Dátum: 12 aug 06, 14:04:51 »

Masashi, hogyhogy sohasem volt zöld csíkod?  Hmm? Ez olyan, mintha egy 180 centis ember azt mondaná, hogy ő soha nem volt 152 centi magas, pedig hát volt, mert... no, érted. Lennie kellett neked is. Nevet A kék szép szín, bár ez a sötét árnyalat pont nem adja annyira, mint a babakék változata. Én a pirosra vágyom, de az még nagyonnagyon odább van.

SzG, olyan jófej vagy, meg még annál is jobb fej, hogy pont egy ilyen béna oldalra töltötted fel. Nevet Küldd már el üzenetben, légy szíves, ha már ennyit vesződünk vele.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!