24 okt 10, 08:20:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145551 alkalommal)
0 Felhasználó és 95 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4530 Dátum: 12 aug 02, 23:10:40 »

Én azért aggódnék akkor a helyedben...

Nem fogja pedig sokáig húzni, ah cska nem szokom meg 1-2 napon belül a feketelyuk helyén lévő színes foltot.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4531 Dátum: 12 aug 02, 23:14:54 »

Ez tényleg szokatlan tőled. Nevet Azért nem rossz az, most már lassan nekem is cserélni kéne. Mindjárt meg is teszem, csak azt nem tom mire. xD

Az alá viszont zsír. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4532 Dátum: 12 aug 02, 23:18:05 »

Pedig most komolyan, Chuck Norris kit érdekel? xD Pláne az, hogy fekvőtámaszozik? Na hogyha meghalna, az már érdekelne. :'D De mint tudjuk ez nem következik be.. Hümm-hümm

Hú, holnap indulok Görögországba, nélkülem nehogy trollbarlangozzatok esetleg, mert akkor nagyon dühös leszek. xD Jó, néha feljövök telóról majd, de az nem az igazi. Nevet

Szabi2 amúgy bocs hogy nem mentem föl msn-re, de egész nap fél lábbal a gépen, fél lábbal pedig mindenhol voltam, szóval nem lett volna egy nagy beszélgetés. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4533 Dátum: 12 aug 02, 23:22:11 »

Nem baj. ikszdé Habár megmondtam volna, hogy jó utat, szal akkor most. ikszdé Jó utat. Amúgy én mindig úy ülök, te olyan gerincferdülésem lesz sztem. Nevet
Na jó talán mostanában már nem sokat ülök úgy, mer anya elpakoltatta a gépet egy másik helyre (mintha köze lenne a szobámhoz  Pojén) és itt már nem olyan jó úgy. ikszdé

A chuck norisosat meg pont azért mondtam, hogy az kit érdekel? de nekem vhogy nem volt jobb dolgom, szal nem volt más választásom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4534 Dátum: 12 aug 02, 23:22:54 »

Ja, már SzG-t se idegesíti fel annyira sajnos, tényleg ideje egy cserének, drszabi. Mosolyog
Nem értem, mi bajotok van a sellőlányokkal. Tök cuki meg kedves sorozat volt. Még mindig értelmesebb ezerszer, mint ami a Dizni csatornán megy manapság. Mosolyog Meg nem igaz, hogy a tök jó csajok benne nem kötöttek le téged, drszabi! Ohh My God Állandóan kinn volt valamilyük, strandos országban/vidéken forgattak mindig. Nevet
Hova mész, melyik részre, hanii? Egyél helyettem is, kérlek, minden nap (reggel, délben, este) egy pitát, jó? Csirke hússal, mert azt szeretem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 23:23:55 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4535 Dátum: 12 aug 02, 23:27:23 »

Áhá már értem apa mér nézte. ikszdé Nem tom, annyira nem voltak über csajok. Jó olyan rosszak sem. Nevet Hagyjuk. xD

SzG-t meg idegesítettem már eléggé, nem izélem már. ikszdé Csak nem tudom mire cseréljem, most vhogy pedig múltkor egy csomó volt amire akartam de már egy sem tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 23:31:48 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4536 Dátum: 12 aug 02, 23:53:14 »

Az internet időutazásra is jó, emberek.
Manapság már bármilyen képre rámondják, hogy Photoshop, még akkor is, ha nem az.

2008-ban minden másképp volt. Úgy látszik akkor még nem jutott el a pórnép nagy részéhez e szentséges program. (Vagy eljutott, csak nem ilyen mértékben. Vagy lehet még ma is vannak, akik nem ismerik?)
Vicces, ahogy ámuldoznak azon, hogy csinálja a füvet... pedig az már olyan szánalmas opció.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 00:32:53 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4537 Dátum: 12 aug 03, 00:20:58 »

Hehe, mellékesen a rajzoló srác személyes ismerősöm.
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4538 Dátum: 12 aug 03, 00:32:06 »


Nem értem, mi bajotok van a sellőlányokkal. Tök cuki meg kedves sorozat volt. Még mindig értelmesebb ezerszer, mint ami a Dizni csatornán megy manapság. Mosolyog

Az biztos.
Bár annyira nem voltam oda érte de elnéztem ha nem volt jobb. Am ez a Disney channel-en nem is megy értelmes műsor (legalábbis én még nem találkoztam rajta olyannal  >.<# ) a Jetix ennél azért jobb volt (pedig az se volt valami nagy szám)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4539 Dátum: 12 aug 03, 00:32:35 »

Akkor a sors akarta úgy, hogy megtaláljam. Nevet

Remélem, azóta leszokott a "teccikről". Meg a Photoshop fű ecsetéről.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 00:33:07 írta Saphira » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4540 Dátum: 12 aug 03, 00:42:03 »

Még mindig értelmesebb ezerszer, mint ami a Dizni csatornán megy manapság. Mosolyog Meg nem igaz, hogy a tök jó csajok benne nem kötöttek le téged, drszabi! Ohh My God Állandóan kinn volt valamilyük, strandos országban/vidéken forgattak mindig. Nevet
Megsúgom, hogy ezt is adják a Disney csatornán. A tök jó csajokat meg a fórumos lányok is bőven lepipálják. Ausztrália meg, nos még nem hallottam, hogy a jó nőkről lenne híres. Valamilyük, a sorozat elején elég laposak voltak, tovább meg nem is néztem inkább.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4541 Dátum: 12 aug 03, 00:47:16 »

ikszdé Hehe. Nekem le se esett, pedig most mondtam, hogy tesóm megint nézte. De azért ez szép öngól volt, Niki. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4542 Dátum: 12 aug 03, 02:14:18 »

Szerintetek én melyik csatornán néztem? Nevet Gondolj bele, drszabi, és rájössz, nem volt az semmiféle öngól. A dizni 1-2 évvel ezelőttig egy teljesen normális csatorna volt fiataloknak, tiniknek, én se lógtam ki  sorból a 18-19 évemmel, csak mostanában korcsosult meg hígult fel azokkal a szemetekkel, amiket jelenleg is tolnak rajta.
Látnotok kellene a Hannah Montana ereklyegyűjteményemet. ikszdé

Tényleg, nem a lányaikról híresek az ausztrálok, de pont abban a sorozatban a három főszereplő mindig elég csinos volt szerintem. Leszámítva azt a vörös kis töltött galambot, bár szépnek ő is szép volt, csak kicsit vastagabb a megszokottnál. Nekem ő is tetszett. Meg a sellősdi is, meg a tengeresdi, halasdi, úszkálósdi... Aranyos volt. De ma már nem tudnék végig nézni egy részt ebből se. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4543 Dátum: 12 aug 03, 06:27:43 »

Ja, már SzG-t se idegesíti fel annyira sajnos, tényleg ideje egy cserének, drszabi. Mosolyog
Mármint Szabi2 régi Balotelli-s avája. Az nagyon idegesített. Amúgy miért jó neked az, hogy én szenvedek?  Sír

 Nem vártátok,hogy visszaolvasok, mi?!  Faceg

SzG-t meg idegesítettem már eléggé
 
Ezt aláírom.  Amennyit te idegesítettél annyit még egy olyan ember akit utálok és 6 éve ismerem se tudott. ikszdé (na jó ezt talán túlzás de én is idegesítselek már téged, kölcsön kenyér vissza jár  Nyelvesít )

Amúgy én ezzel a műsorral úgy vagyok, hogy:
Disney channel=Baromság
Jetix= Egészen jó csatorna
Fox Kids= Király(de gondolom erre már nem is emlékeztek) Volt valami jó kis műsor még itt de a címe az úgyse fog az eszembe jutni és idővel már a történetét is elfelejtem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 06:58:46 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4544 Dátum: 12 aug 03, 07:29:48 »

Én meg elárulom, hogy sose néztem se Fox Kids-et (igen emlékszem rá Nevet ), se Jetixet, se Dizni csenölt. Na ez utóbbit meg pláne nem. Én valamiért Nickelodeon és Cartoon Network párti voltam/vagyok. Régen Minimaxot is sokat bámultam. Nevet Jaj, Szabi2 örülök hogy ezt tetted ki avának, így most mégjobb érzés ránézni a profilodra. *-* Pirul Niki egyébként Saloniki közelébe megyünk, aaaa várjál nem tudom a középső félsziget nevét (föci 1-es xd) de oda. Nevet Elnézést Szabi2 amiért nem tudsz elköszönni, na majd ma még megpróbálok felmászni msn-re indulás előtt, bár biztos alszol. xD Bocsi a tagolatlanságért, teló.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 301 302 [303] 304 305 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!