24 okt 10, 18:04:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146401 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4305 Dátum: 12 júl 26, 22:02:31 »

Léteznek még porszívóügynökök? Ohh My God Még soha egyel sem találkoztam. Persze ide nem jön senki. Se közvéleménykutató, se Jehova tanúja, se reluxás...
Nálunk jönnek Jehova tanúi Nevet Csak nem értem minek :DDDD Ha Cart-ék berobbannak néha ide az csúnyán szokott végződni :DDD Még emlékszek amikor beírkáltak ide is Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4306 Dátum: 12 júl 26, 22:03:28 »

fúúj...fújfúj emlékszem papóm mesélte (volt régen pék) a lisztet ami a földre leesett felszedték és azt is belegyúrták a tésztába SŐT volt h patkány is volt a KENYÉRBE O_O

Ne tudd meg mi megy a McDonald's-ban vagy a különböző éttermekben, sőt az ételfutár cégeknél is... egyik ismerősöm mesélte, hogy a Norbi ápdétes kaját pakolták és egy pár kiló hús belezuhant az egyik felmosóvödörbe, amiben kosz + tisztítószer volt. Összenéztek, kapták az ukázt: Mossátok le és csomagoljátok be...
Na azt elvileg valaki pár órán belül gond nélkül megette. ikszdé

Pár komment erejéig elvileg el van nézve az off, de aztán majd az új "führerek" megmondják. Nevet
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4307 Dátum: 12 júl 26, 22:03:42 »

Figyelj megérte volna áprilisig elcseszni a szombatokat de egyébként minden héten tudtam volna változtatni azon h mikor is megyek erre a 4 órára Nevet hát igen...de ez akkor is nagy előny lett volna,igazából az is hajtott h szerettem a számítógépet :DD az meg főleg h nagy pénzt is kereshettem volna vele:) de majd akkor jövőre ;P ha elvégzem kaptam volna olyan munkát h 70k egy weboldal elkészítése és néha frissítése miatt Nevet elveszi pár időmet de megéri :DD+olyat csinálok ami számomra szórakozás és  nem nehéz!Azokon már tényleg nincs mit...
Cart:
úristen :DD O_O hát a McDonaldba hetente járok ikszdé szóval xdd tudom mit eszek de nem gondolok rá úgy finom :"DDD apu sokat dolgozott ott szóval ><...hmmm...hát jó :DD megszokás na :s
U.I.:nézd meg a kib*szott leveleidet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:06:47 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4308 Dátum: 12 júl 26, 22:11:40 »

"olyat csinálok ami számomra szórakozás és  nem nehéz!"

Ehhez kénytelen vagyok hozzászólni  Nevet

Az oké hogy a webprogramozósdi jó "szórakozás" (nekem már ez is túlzás, de ezt még úgy ahogy meg tudom érteni ), de hogy még könnyű is legyen... Nevet
Jó egy ideig tényleg az, de azért magasabb szinteken nem igazán így jellemezném a dolgot...bár lehet csak én vagyok sík hozzá  Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4309 Dátum: 12 júl 26, 22:14:21 »

Pár komment erejéig elvileg el van nézve az off, de aztán majd az új "führerek" megmondják. Nevet
Újak mi? ikszdé Nekem amúgy még mindig modinak vagy jelezve egy pár helyen, gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Gyrososnál tudok olyat, hogy hárman beleverték a fokhagymás öntetbe. Ha lehet, akkor inkább otthon eszem, bár amiket veszek sem jobbak. ikszdé

A készítés tényleg húzós néha, de frissítés nem az, szerintem ő is arra célzott.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4310 Dátum: 12 júl 26, 22:15:06 »

Aha a felvételi mellett még erre is koncentrálni, hát mindegy neked megvan hozzá a kitartásod végig is tudnád vinni, szóval nem vitatkozok. Nevet
Nemár.. Eddig se bírtam annyira a McDonald's-ot de ezek után még narancslevet se fogok ott inni. ikszdé Pedig az alap követelmény ha megtisztelem őket a látogatásommal. ikszdé

Jaj, még szerencse hogy nálunk nők csinálják a gyrost az étteremben. Bár.. az se jobb.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4311 Dátum: 12 júl 26, 22:16:59 »

Hmmm ha értesz hozzá,mellesleg a suliba megtanulod olyan pron h na....:DDD szórakozásra úgy gondoltam hogy:
-szeretem ezt csinálni
-nem kell semmi nagy dolgot tennem pl. köveket hordani stb.
-bármikor bárhol szívesen
-unaloműző ha nem lenne kedvem máshoz

a nehézség pedig igaz,van ami nem könnyű SŐT néha r*hadt idegesítő ha nem jön össze valami...de ha belegondolsz jobb ezt csinálni még HA nem is szereted mint köveket cipelni vagy kint sepregetni :/ mellesleg lassan 15 évesen elég jó pénz lenne mondhatni a semmiért Nevet

Detty:erre nincs mit koncentrálni nem adnak se leckét se semmit max gyakorló feladatott ha kérsz Nevet bemész az órákra azt cs:D
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:17:57 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #4312 Dátum: 12 júl 26, 22:17:43 »

Azt hallottam (sógorom cukrász és ő mesélte h mit hallott a kollégáitól), 1 pék (másnapos volt állítólag) belehányt a tésztába (nem emlékszek h kenyér v kifli v zsemle, de ilyesmi tészta), és felhasználták eredeti céljára.
Azt is hallottam h régen (több évtizede) a tejüzemben valakik (dolgozók) sutyiban fürödtek a tejben (amit be kellett és be is dobozoltak), ez azért elég durva h más "izzadságát itták".  smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:19:31 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4313 Dátum: 12 júl 26, 22:20:40 »

Nyilván jobb mint a fizikai munka, nem véletlenül van ebből a szakmám  Nevet (bár az évek alatt sikerült elég szépen megutálni a dolgot  Nevet )

Sulival itt az a baj, hogy Miskolc nem igazán az oktatásáról híres  Nevet
Amit ilyen téren felszedtem az szinte 100%-ig saját munkám volt, de ennek meg azért megvannak a korlátai
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4314 Dátum: 12 júl 26, 22:21:08 »

Jézusom, ezek után azt hiszem máshogy nézek  a kenyérre  Lehánylak
Amúgy én ha mekizzek nem szoktam gondolkozni rajta, hogy mit eszem Nevet
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4315 Dátum: 12 júl 26, 22:23:16 »

Feo: jaaa...Itt Miskolcon alig van lehetőség munka és suli terén is...végülis suli van de minek elvégezni ha nem tudsz érvényesülni?mindenféleképpen el kell utaznod valamerre szinte...
Ayumi:FÚJ nemár...eddig a tejet szerettem ._.  ...
Lilus:szintén,nem gondolkodom csak eszem eszem eszem xdd
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4316 Dátum: 12 júl 26, 22:25:25 »

Ayumichan, vannak olyan országok ahol fizetnek is az ilyesmiért és nem, nem a TV-s idiótaságokra gondolok, ahol 20000-ért medveherét majszolnak. ikszdé

Feo, az oktatás melyik részére célzol? Egyetemen azért elég jó a képzés.
Munka az tényleg nem nagyon van, bár máshol sem igazán...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4317 Dátum: 12 júl 26, 22:26:05 »

Hát akkor sok sikert h találj valamit kedves Tyuss.Nevet Szeretet Ja és gyere Pestre itt jobb. :d Na igaz nem ott lakok de az a fél óra út kocsival semmi. Nevet

Más: Nem vagyok álmos, és a szomszédba valami jó buli megy, mert kivételesen nem mulatós zenét hallok és kultúrált kuncogásokat, hanem tuc-tuc-ot és lószerű vihogásokat és sikítozásokat. Most úgy átmennék, csak hogy ne kelljen már aludni. xD Lehet ki is nézek az ablakon hogy mit csinálnak. Amúgy most nyáron elég aktív a szomszédságunk, gyakran rendeznek bulikat. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4318 Dátum: 12 júl 26, 22:27:04 »

Ezek után a kommentek után soha többet nem gondolkozom evés közben azon hogy mit eszek.  smirksweat
És igen munka az ritkaság számba megy sajnos Szomorú

Pest *.* tőlünnk 1 óra de én szinte hetente járok oda ikszdé Vonattal mostanság kettő... mert mindig késik.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 22:28:12 írta Lilus » Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4319 Dátum: 12 júl 26, 22:28:16 »

Volt osztálytárs ezután a szakma után elment lerakni még1 hasonlót, tán computer schoolba.
Kb annyi értelme volt, hogy fél órákra abba kellett hagyni a Starcraft 2-őt, mert addig tartott amíg beért a suliba, aztán ott meg annyira nem csináltak semmit, hogy szépen folytathattuk is a dolgot  Nevet

(Egyébként az 1ik infótanárom a projektort nem tudta beüzemelni, az ilyenektől mit tanuljon az ember?  Nevet )

"Itt Miskolcon" ..  Ohh My God , hirtelen mindenki Miskolci lett?  Nevet

Elsősorban a középsulikra és gimifélékre céloztam, de az egyetemistáktól se hallok semmi bíztatót  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!