24 okt 10, 18:07:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146425 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #4290 Dátum: 12 júl 26, 21:09:04 »

Kezdődik már megint  Nevet
Omg, tényleg Dei segítsége kellett hozzá?  Nevet
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4291 Dátum: 12 júl 26, 21:11:34 »

Cart, te Melegek Ura mit csinálsz itt? Félted a pasid (Hiei) seggét, azért jöttél ide? Tűnés!
Áh, nem féltem. Hiei segge olyan mint egy aktív múzeum. Ki-be mászkálnak a látogatók. ikszdé

Ja amúgy mondtam már, hogy a Heo-Feo nicknév hasonló?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4292 Dátum: 12 júl 26, 21:12:34 »

Nem hasonló.

Cart ti nyílt melegházasságban éltek? Fúj de erkölcstelen.  Lehánylak
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4293 Dátum: 12 júl 26, 21:13:07 »

Heo akkor még nem írt a fórumra. Szóval nem tudtam megállapítani. Akkor nem voltam modi és nem kérteztem adminomikat az ip azonosságról. Később a stílusból lejött. Meg mivel téged is ismerlek őt is a személyiség különbségből rá jöttem. Viszont Dei mondta anno, hogy két különböző ember:D

Nem Cart soha szóval mond hallgatunkxD  CArt a jövőben kérlek csillagozd a trágár szavakat mert szankciók lesznek...xD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4294 Dátum: 12 júl 26, 21:18:07 »

A sok perverz :oo Nevet Ejjnye...Miskóóóc ejj Aes az még mindig drága Miskolc Nevet kicsit offos lesz DE tegnap jött egy tanár hozzám(beiratkozni akartam egy suliba külön) és úgy mondta a dolgokat hogy "ez a B-A-Z megye is hátrányos és környéke főleg Miskolc,ezért is az iskola árából le vettek h az itt élő hátrányos embereknek ne kelljen még ezzel is sokat foglalkozni)azon kívül havi 30k lenne beiratkozási papír 15k és a könyvek 2x 20k Nevet szóval ezt a sulit is elfelejtettem a mostani mellett :DD egyébként,Van itt olyan admin aki nem "melegedik"?:o:D
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 21:19:00 írta Đestri » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4295 Dátum: 12 júl 26, 21:21:20 »

Heeeh új suliba mész? O.o Hát.. Shiro nem melegedik itt.. még.. de szerintem nem is fog. Nevet
Ja, Shiro nem is admin. Oké. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4296 Dátum: 12 júl 26, 21:23:28 »

WUT? Ez milyen iskola, ami ennyibe kerül? ikszdé

Off: letöltöttem a Manowar diszkográfiát. Nevet Régebben is hallottam már őket, és tudtam, hogy jó, de így ennyit hallgatni, ez kib*szott nagy. Nevet Csak hangosan kell.  Punker A szomszédaim is Manowart hallgatnak. És ezt csakis nekem köszönhetik. Lesütöttszemek

A modik nem melegek. Legalábbis én meg Shiro nem vagyunk azok. De Hiei, ő admin a főoldalon. Szóval... a többit ki tudjátok találni, inkább nem mennék bele. (Chakrát viszont nem tudom.)

« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 21:24:45 írta Aes Sedai » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4297 Dátum: 12 júl 26, 21:29:04 »

Yay, híres vagyok! ikszdé (Amúgy nemis ezzel a névvel regeltem, még Cart nevezett át. Ez hasznos info volt ám. Nevet)

Megettem egy pókot, először azt hittem, hogy a szendvics és a szám között csak a nyál csillan meg a Hold fényében, de amikor ráharaptam a pókra, akkor kiderült, hogy ez nem így van. Kis fehérje plusz. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #4298 Dátum: 12 júl 26, 21:38:49 »

Nem hasonló.
Áh, francba, pedig azt hittem. :S

CArt a jövőben kérlek csillagozd a trágár szavakat mert szankciók lesznek...xD
A segged nemtom csillagozni, mert akkora luk van rajta. ikszdé Nincs akkora csillag. Tapival bejárattuk. ikszdé Na jó, abbahagyom. Nevet

Pókot én is ettem. Nagyi sütibe volt belesütve a hullája. Ínycsiklandozó volt, amikor kifittyent a kakaóscsigából az egyik lába. Nyámi.
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4299 Dátum: 12 júl 26, 21:49:09 »

fúúúj jó étvágyat O_O öhm hát 8. osztály mellett akartam egy szakmát kapni info terén közép majd felsőfokban de ilyen árak mellett nem fogok menni...Mosolyog Cart honan tudod h milyen?:ooo te is jártál ott?  ikszdé fúúj...fújfúj emlékszem papóm mesélte (volt régen pék) a lisztet ami a földre leesett felszedték és azt is belegyúrták a tésztába SŐT volt h patkány is volt a KENYÉRBE O_O
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4300 Dátum: 12 júl 26, 21:52:00 »

... Legfeljebb megyek Jetix fórumra.

 Van még Jetix fórum...? 


Nah ez engem is érdekelne Nevet
Viszont szépen megszaporodott az oldalszám amíg szerény otthonunkba érkezett egy porszívóügynök, akit nem lehetett kirobbantani, de legalább tisztább lett a nappali... valamint próbálok becsomagolni a Picibőröndbe Szomorú, de nem megy...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4301 Dátum: 12 júl 26, 21:56:52 »

Hm, tényleg egész jó volt. Adott egy enyhe sós ízt, kellett a paradicsomhoz. Gondolom ez még befér ide. Emiatt csak nem kell átmennem az ételes témába, ugye?

De unalmas ez a munka...

Léteznek még porszívóügynökök? Ohh My God Még soha egyel sem találkoztam. Persze ide nem jön senki. Se közvéleménykutató, se Jehova tanúja, se reluxás...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4302 Dátum: 12 júl 26, 21:57:45 »

Asziszed 8.-ban lesz időd ilyesmikre? ikszdé Hidd el jobban is jártál hogy nem vállaltad be.
Ja meg a Pick gyáras rémtörténet, miszerint a raktár hemzseg a patkányoktól.. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4303 Dátum: 12 júl 26, 21:59:06 »

igen Nevet heti 4 óra semmi főleg h szombaton is mehettem volna arra a bigyóra Mosolyog szerintem kár...nagy lehetőségeket láttam benne főleg Diák munkát mert azt is ajánlott utána,de drága volt...:/ hemzsegjen...amit nem tudunk az nem fáj!:D
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4304 Dátum: 12 júl 26, 22:00:38 »

Igen gondolod hogy majd a szombatjaidat ezzel akartad volna elb~szni. ikszdé Örülsz ha nem kell tanulnod. :'D De hát ha neked ez tetszett akkor én nem szólok bele, meg a lehetőség tényleg jó. Az árakon meg már nincs mit csodálkozni. xd
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 285 286 [287] 288 289 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!