24 okt 10, 16:13:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146246 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4155 Dátum: 12 júl 21, 23:13:08 »

Ja jó volt, csak láttam egy olyan embert, akire még itt is ujjal mutogattak xD Holnap majd teszek képet meg leírom mit vettem. Ma már cska megnézek egy utolsó Aoi Bungakut, aztán fekszem. De te miért nem voltál? Testéverk vagytok, nem?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #4156 Dátum: 12 júl 21, 23:23:16 »

Aha, csak én most egyik barátnőmmel találkoztam, azért nem mentem. De klassz plakátokat hoztak. Mosolyog Van egy jó kis FMA-s...
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4157 Dátum: 12 júl 21, 23:36:16 »

Arra a tavaszira én is készülök már egy ideje. Nevet Tavasz óta. >.< Már egy barátnőmet is beszerveztem.
A képeket majd a nyári mondo conos topikba töltitek fel, Sabaku? Szívesen nézegetem az ilyen fotókat, videókat, meg ilyesmit. (:
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4158 Dátum: 12 júl 21, 23:40:31 »

Szívesen találkozom majd bárkivel akit érdekel a fejem. De te hazajössz majd ezért? Hmm?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4159 Dátum: 12 júl 22, 00:03:17 »

Hát, a sorsom még hétfőn dől el igazából, akkor lesznek ponthatár hirdetések. Nevet De amúgy simán hazajönnék, főleg, ha olyan jófej emberek is eljönnének, mint te, vagyőő... nem tudom, ki jönne még el, de remélem, jó sokan. Nevet Idén már biztos nem megyek el ilyesmire, de jövőre szeretnék. 21 évesen szerintem még nem öregednék ki belőle, vagy... az már gáz, ha annyi évesen állítok oda? xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4160 Dátum: 12 júl 22, 06:49:38 »

Még sohasem voltam conon és nem is leszek. Nem tudom, valahogy hidegen hagy a dolog.

Ha már annyira szeretitek a bosszankodásaimat olvasni, akkor tessék:
Hogy én mennyi értetlen emberrel vagyok körbevéve!!! Miért kérdezi mindenki azt, hogy "jön e már a baba?" Milyen baba!? Semmiféle babáról nincs tudomásom.  Nem értem, talán kötelességem lenne azonnal felcsinálni szerencsétlen lányt, vagy mi? Öregasszonyok kíméljenek...

Ma meg elindulok este dógoznyi. A szállás ingyen van, szóval zsír.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4161 Dátum: 12 júl 22, 07:12:00 »

gerri: Írtam egy PÜ-t.

A-chan:
Én sem irigylem magam. Nevet De legalább el kezdett dörögni az ég, mindjárt ideér a jó idő! *-*

100%-ost még nem, de szerintem nincs is olyan. Nevet A 100% azt jelenti, hogy csak kakaó van a csokiban, cukor nincs. Egy átlagos ember azt meg sem tudná enni, mert tiszta keserű lenne. Nevet
Persze, lehet, hogy csinálnak 100%-os csokit is, de biztos nem úgy, hogy te boltban megvehesd és otthon elmajszolhasd. Nevet

Amúgy, ha jól emlékszem, nálam 92% volt a plafon eddig. ^^


100%-os az az igazi kakaó bab de nem lehet csak a boltba venni de én már ettem nem is keserű hanem inkább nincs olyan sok abból a kakaó ízből.

Niki: Nem gáz 21évesen. Még fiatal korosztály.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 07:13:55 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4162 Dátum: 12 júl 22, 08:26:02 »

Képzeljétek a barátnőmmel megnyertük a zenekvíz játék kategóriáját Nevet Majd azokról is csinálok képet amiket vettem és a többit is feltöltöm a conos topicba Mosolyog Csináltam egyet csak neked gman Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4163 Dátum: 12 júl 22, 12:21:54 »

21 évesen szerintem még nem öregednék ki belőle, vagy... az már gáz, ha annyi évesen állítok oda? xD
Én is annyi leszek, szóval maximum röhögünk egymáson. Egyébként nem gáz. Vannak házaspárok meg nagyszülők is és persze a szervezők is túl vannak már ezen a koron, mégis van közöttük Cosplayer is bőven, asszem Yuriko is ilyen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4164 Dátum: 12 júl 22, 14:55:36 »

Mikófalvai Katolikus Bibliatábor
Meghívásos esemény · Balázs Kovács szervezésében:

"Keresztények lettünk! Nem tartunk már zsidófuttatást."
Szeretettel várom a kedves meghívottakat!
Programok:
6 órakor esti mise, utána történetek csodákról.
Később misebor kóstolás, majd elegendő bor elfogyasztása után csodatételek végrehajtása, mint részeg-teleport, vízen járás..stb
Ennivaló, innivaló az emelt hangulat érdekében biztosítva lesz, de hozzon mindenki magával amit akar. (Több innivaló, szentkép Máriáról, búgócsiga..)
Mindörökké Ámen!

Neee Nevet Felmegyek Facebookra és ez fogad ikszdé Nyílván Ott leszek de hogy lehet már haver ilyen hülye ikszdé
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4165 Dátum: 12 júl 22, 17:18:37 »

Végre volt egy felesleges téma, ahol lehet trollkodni, amíg Aes meg nem látja, erre én lemaradtam róla... Nem ér!!! >.<#
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4166 Dátum: 12 júl 22, 19:12:02 »

gman nem hiszed el, de egyből amikor láttam, hogy te írtál a DT-be, rögtön gondoltam hogy emiatt fogsz panaszkodni! Pojén ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4167 Dátum: 12 júl 22, 21:34:40 »

Ezek szerint gman már kiszámítható volna? Ejnye...

Én csak azért írok, hogy egy hétig nem leszek nyaralás okán, addig ne merjetek trollbarlangot tartani nélkülem! Yo!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4168 Dátum: 12 júl 22, 21:42:07 »

Jó mulatást Sabaku bye bye Nem sokára én is megyek el, szóval lehet, hogy több hét lesz mire "látjuk" egymást Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4169 Dátum: 12 júl 22, 21:57:49 »

Én meg csak hétvégén megyek Fertődre páromhoz (ill. előtte még 1 este idesatyáméknál alszom)... azután ő megy "haza" Böszbe... késes táborba vagy hova a fenébe... én meg 10-éig tökölhetek itthon egyedül... akkor jön pár barát ("mert mindig kell egy barát...") nah jó lehet...sőt valószínű, hogy párom előbb érkezik... utána kb. 13-tól Szencen leszünk nagynénéméknél pár napot... 29-én pedig irány Prága *-* kíváncsi vagyok... bár már jártam Prágában, de így még nem Nevet


Ma pedig ügyesen alkottam a templomban... sikeresen elájultam ülve a padban... el is mentünk az ügyeletre, ahol nagyon "sok gondoskodást kaptam". Kezdve azzal, hogy csak a nővérke volt bent, az orvost csak felhívta telefonon... meg se mérte a vérnyomásom, csak szúrt a popsimba egy injekciót... utána megmérte a vérnyomásom ami 103/66 volt 66-os pulzussal... és jöhettem is haza... (mert biztos nem iszok eleget, és mert nem reggeliztem, csak ez lehetett az oka...)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 276 277 [278] 279 280 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!