24 okt 10, 12:16:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145946 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4110 Dátum: 12 júl 20, 14:18:17 »

Király, a tardis menő.  Kúl

Nekem volt ez, meg valami másik Greedes, meg egy másik másik Greedes, egy harmadik másik Greedes, volt Orochimaru, Rikodou, chibi-Nagato, az arcom, kígyó, hmm.. meg talán más is, nem melékszem már. Ja, meg egy Tobi jobb szemében sharingannal, a balban rinnegannal, szóval Kishi tuti innen szedte ezt a rinnegan beültetős ötletet.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 14:20:52 írta STM » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4111 Dátum: 12 júl 20, 14:25:50 »

Az első egy Kirines, aztán jó ideig ez a One Pieces, aztán kb. 2 napig EZ, de csak hogy, hogy rájöjjenek, hogy lány vagyok, aztán visszatettem az előzőt.  Ez meg január óta kint van már.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 14:26:50 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4112 Dátum: 12 júl 20, 14:26:59 »

Ő Hi.
Valaki aki nagy anime tudós vagy picike tök8 csak ajálnjon valaki nekem valami jó nézhető izgalmas PÖRGŐS animét amit még nem láttam pls xD... AA-ról pls ne ott nincs olyan. Máshonnan jöhet mert kifogytam megint..............

On.: Én mindig akkor cserélem az avámat, mikor tul sokáig nem lépek fel és hirtelen már nincs meg az avám, akkor szoktam ujat betenni kb ^^.. Már azt se tudom hány éve forumozok.. mármint a régi fórum létezésével együtt.. elvesztettem a fonalat hmm Gondolkozik Elérhető még a régi fórum?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4113 Dátum: 12 júl 20, 14:29:32 »

Ez nem ér, a Masashis poént én akartam ellőni.  Pojén
Hmmm, én egy chibi énnel kezdtem, aztán ezt követte ennek kábé 3-4 változata, utána Nana, még egy Nana, pár perc erejéig egy én kép, de azt gyorsan leszedtem, Meg, Marla Singer, Candy, bjd baba, még egy bjd baba, én, én, és most megint Hachi. Nevet

Jaja, SzG, tök menő a telefonfülkéd. xD (És ha most valaki elkezdi elmondani, hogy mi az valójában... lecsapom.)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 14:30:17 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4114 Dátum: 12 júl 20, 14:42:13 »

Nem hanii, ez az avám a legjobb, csak te biztos nem láttad a Soul Eatert, így nem tudod felmérni eme karakter animetörténeti jelentőségét. Durci

STM, te voltál már süti és Mr. Burns is. Nyelvesít

Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4115 Dátum: 12 júl 20, 14:55:05 »

gman - Én láttam, és a legidegesitöbb karakter amit valaha láttam (:.

Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4116 Dátum: 12 júl 20, 14:57:45 »

most pedig a második kedvenc anime/manga karakterem EXCALIBUR. bow

Én nem nézem de ha jól tudom akkor az excalibur az egy kard volt amit csak az arra érdemes tudott kihúzni.

Niki: Ez a....(nagy a kísértés)

szerk.:
Király, a tardis menő.  Kúl


Jaja, SzG, tök menő a telefonfülkéd. xD (És ha most valaki elkezdi elmondani, hogy mi az valójában... lecsapom.)

Köszi! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 15:02:35 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4117 Dátum: 12 júl 20, 14:58:43 »

Ugyan, kihúzni azt bárki kitudja. Elviselni viszont lehetetlen misszió Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4118 Dátum: 12 júl 20, 15:03:38 »

Excalibur tökéletesen illik ga..gman személyiségéhez, sosem találhatna jobb avatart.

Amúghy hogy is feledkezhettem meg mr. Burnsről, köszi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 15:04:34 írta STM » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4119 Dátum: 12 júl 20, 15:25:09 »

Na nemtom érdekel é valakit de megtaláltam mióta fórumozok és 2007 január 12. óta vagyok naruto-kun rumos juhú ikszdé
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4120 Dátum: 12 júl 20, 16:41:12 »

Nem anime de ez érdekelni fog téged:

http://www.ign.com/articles/2012/07/06/activision-reveals-walking-dead-first-person-shooter

Szerintem ezt az isten is neked teremtette. Na meg nekem. Nevet Daryllal kell nyomulni, fps játék a walking dead univerzumában. Nagyon jónak ígérkezik, Activison meg jó játékgyártó.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4121 Dátum: 12 júl 20, 17:32:33 »

heo szöget ütött a fejembe (fájt ám bmeg) azzal hogy emlékezett az első avámra, úgyhogy most új téma gyanánt bedobnám a következőt: vissza tudtok emlékezni az összes avátokra?

Ha a legeslegkedvencebb karakteremet raknám ki avának, akkor komoly okot adnék a gayman-ezésre, szal úgy néz ki, hogy ez a végleges.
(Az a jó amíg én ütöm és nem az asszony. ikszdé)

Doflamingo nem buzis, amikor kérdezted is írni akartam, de addigra már lemondtál róla. Egyszer még Yonkou lesz belőle.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4122 Dátum: 12 júl 20, 20:23:58 »

STM: Ez a ava.... Mr. Burns. Elég furcsa egy ilyen gonosz lény felett egy szivárvány színű csík.. ikszdé
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4123 Dátum: 12 júl 20, 20:27:28 »

Miért egy b*zi nem lehet yonkou? Nevet Na jó, nem azt mondom, hogy buzis, azokkal a rózsaszínű ruháival ikszdé de excalibur az excalibur.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4124 Dátum: 12 júl 20, 20:40:48 »

Ha meleg, akkor az egész világ féltheti a segglyukát. ikszdé
Amúgy meg: http://imageshack.us/photo/my-images/16/doflamingox.jpg/  Kúl

Viccet félretéve, én nem emlékszem az összes avamra, de holnapra megpróbálom összekaparni a nagyját, volt egy pár nekem is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!