24 okt 10, 10:20:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145716 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4080 Dátum: 12 júl 19, 11:23:42 »

Visszaolvastam, mert épp ráérek.
Szerintetek én panaszkodós vagyok? Én vagyok az élő Shikamaru? (Mondjuk ezt akár bóknak is vehetném asszem. Gondolkozik)
Nem panaszkodom többet mint Niki a foga miatt, amin mellesleg rég túl lenne, ha a panaszkodásba fektetett energiát inkább bátorsággyűjtésre használta volna.

Am Niki, te masszőr leszel, vagy gyógytornász? Azok az én masodik számú főellenségeim a lódarazsak után, de még megelőzve a kapros ételeket. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4081 Dátum: 12 júl 19, 11:32:09 »

Nyami kapros töklepény *-*

én szeretem a masszőröket és még a gyógytornászokat is, bár pici koromban  mindig ordítottam gyógytornán, hogy "nyúznak", de az már a múlt azóta megismerkedtem a hipoterápia  csodálatosságával, lovagolni meg előtte is jártam.... meg persze ráébredtem, hogy a pillanatnyi kellemetlen érzésért megéri az utána következő könnyedség *___*, kéne intéztetni egyszer a dokival megint valami, biztosító által részben fedezett gyógyfürdőzést... bár kétlem, hogy olyan király lenne mint, kis koromban volt, most sok lenne az öreg nyanya ikszdé

Am gman szerintem egyik se vagy...

hmm SzG átérzem a problémád...

akartam még valamit, de elfelejtettem :S
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4082 Dátum: 12 júl 19, 13:18:47 »

Nagytakarítás van tia?

gman, ha nem is panaszkodós, de vicces amikor a számodra bosszantó eseményekkel megtöltött kis történeteidet meséled. Shikamarut meg te sem véletlenül választottad avanak annak idején.

Gyógymasszőr lesz, mármint Niki. A foga meg, nos, mindenki másképoen oldja meg ezeket a dolgokat. Én is csak ritkán megyek fogorvoshoz, a vicces, hogy a fogorvosom sem szeret fogorvoshoz menni. Ez valami rendkivül ördögi kör. ikszdé

Olyat én is akartam noe, de nem engedtek el rá, mert az én gerincferdülésdm nem elég súlyos hozzá, illetve nem volt, mert már nincs. Pedig akartam menni gyógyúszásra... E helyett kaptam egy kis papírt, hogy ezt meg ezt a gyakorlatot csináljam meg otthon. Kösz szépen...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4083 Dátum: 12 júl 19, 13:46:04 »

Hát igen SzG sok mindenről lemaradtál. De visszaolvasással már igazából nem pótolhatnád a dolgot, mivel a lényeg az avákon volt, amik azóta vissza lettek cserélve, vagy másra lettek lecserélve. De itt ködösítünk neked, a lényeg annyi volt, hogy mindenki a saját magát rakta ki avának.

Lina: Ááá nem vagyok én olyan. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4084 Dátum: 12 júl 19, 13:49:27 »

Ettől ez sokkal bonyolultabb kérdés és probléma, mint amennyire te most leegyszerűsítetted, gman. Nevet De a részletek nem publikusak, szóval... nem is folytatom. Nevet
Egyébként engem szeretnél, nem lennek az ellenséged. Vannak masszőrök, akik az évek során egyszerűen nem tudnak már gyengén és finoman hozzáérni a betegeikhez, nos én nem ilyen vagyok. Sőt, lehetne erősebb is a kezem, de mivel csak gyakornok vagyok, vagy mi a csuda, lesz bőven időm, hogy ezen változtassak. Ha nem titok, elárulod, miért kell rendszeresen ilyen kezelésekre járnod?
A kaprot az összesféle előfordulási módjában gyűlölöm, szedni is, enni is.. Csupán a belőle eladott pénzt szeretem ruhára költeni.  Pojén

Amúgy idehaza a tb két ilyen kezelést támogat, a többi már saját zsebből megy, mármint ez az alapellátás, vagy mi. Ha jófej az orvos, akkor meg lehet győzni, hogy hova küldjön, mert például nem mindenki szereti a lézeres kezelést, vagy a gyógytornát, vagy a masszírozást, és el lehet intézni, hogy valamiből több legyen, valamiből kevesebb. Persze ha nem jófej a háziorvos, akkor... xD
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4085 Dátum: 12 júl 19, 14:15:13 »

Baka!
A masszőrökkel az a bajom, hogy hozzámérnek. Nem szeretem, ha valami idegen csak úgy letapiz. Am ők sem szeretnek engem, mert nem bírok ellazulni és olyan kemény vagyok, mint a betonacél. A te kis ujjacskáid össze-vissza törnének rajtam. Nyelvesít
Szomorú történetemet meg majd püben elmesélem, ha akarod. Azért püben, mert így lesz valami, amiről heo nem tud részletekbe menően. Blöeee (Az a Shikamarus ava kb. két éve volt és csak kis időre, amikor még csak jelentéktelen újoncka voltam, hogy lehet arra emlékezni, most komolyan?)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4086 Dátum: 12 júl 19, 14:24:58 »

Rengeteg ilyen dolog van ám, több is mint kellene.
(Nem tudom, a vicces, hogy a többi avadra nem is emlékszem. Aki ismer az tudja, hogy ezek a dolgok nagyon könnyen megmaradnak a fejemben, sok mással ellentétben. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4087 Dátum: 12 júl 19, 14:25:54 »

Ááá Szabi2 nem vagy te olyan Mosolyog

Nekem semmi bajom a masszőrökkel, csak ne rajtam próbálgassák a tudásukat...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4088 Dátum: 12 júl 19, 14:31:38 »

Jól van, gman, akkor előtte majd hívjuk meg egymást párszor egy kávéra vagy egy banánturmixra, beülünk valami csendes helyre, beszélgetünk, megismerjük egymást, aztán valakihez felmegyünk, hozzád vagy hozzám, végül is mindegy, csak legyen ágy, és utána már hopp, nem is vagyok valami ismeretlen, aki letapiz. Nevet De mivel ez már erősen hajlik valami más felé, inkább abbahagyom.  Pojén
Egyébként tényleg nem szeretjük túlságosan azokat a betegeket, akik görcsölve, feszengve sóhajtoznak a kezeink alatt. Az nem lesz jó se neked, se a masszőrödnek. Te nem kapod meg azt a kezelést, amiért oda mentél, a masszőr pedig önmagát fogja hibáztatni, amiért nem tudott olyan körülményeket biztosítani, hogy te ellazulhass. Egy kicsit talán kintébb kellene tárnod az intimitás körödet. Mosolyog
És várom a pűdet. Nevet

heo emlékein az idő vasfoga sem ejthet csorbát. Nevet (Most kénytelen voltam a neveddel kezdeni a mondatot, hogy elérjem a kívánt hatást. xD)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4089 Dátum: 12 júl 19, 15:28:42 »

Heheh, Niki meg a kisbetű. ikszdé

Igen, nagytakarítás. Egyes egyedül... Lesütöttszemek Nagyon remélem, hogy nem lesz hiábavaló... Hülye-hülye takarítás... >.<# Kajám sincs, pénzem sincs (jó, van kábé nyolcvan forintom Nevet), a bank meg messze van. Kaja nélkül nincs energia, energia nélkül nincs takarítás, addig viszont nem akarok elmenni itthonról a bankba meg kajáért, amíg be nem fejeztem a hülye takarítást. Egy kilátástalan ördögi körbe kerültem. ikszdé

Nekem is el kellene mennem a fogorvoshoz, de amíg nem fáj, eszem ágában nincs megközelíteni sem a dokit sem a rendelőjét... >ᴗ<
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4090 Dátum: 12 júl 19, 16:20:52 »

Hú, én mindig is vágytam arra, hogy masszőr legyek. Persze már az elején elterveztem, hogy 35 éves korú vendégekig rendelek és a hölgyeknek kedvezményt adok. Nevet Aranykezekkel rendelkezem. Talán másodállásba elfogok menni masszőrnek, vagy a szakmám helyett saját rendelőt alakítok.
Naplózva



Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #4091 Dátum: 12 júl 19, 16:54:21 »

Masszőrnek jó ötlet elmenni nálunk vagyonokat keresnek akárcsak a fogorvosok már egy foghuzásért is. No mindegy ez van.  kacsint
Itt még tkarítás ellőti fázisban vagyunk festünk. (4 helyiséget   Technikai KO )
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4092 Dátum: 12 júl 19, 20:49:22 »

Stance, nincs az öregekkel se semmi baj, bár nyilván, egy fiatal lányt, vagy ha tetézni akarom, férfit  Be van tépve szívesebben átgyúrok, mint egy papírvékony, ráncos bőrű, kék-lila-sárga foltokkal tarkított mamát, akinek a beszédéhez külön fordítógép kellene sokszor, hogy megértsem. Nevet Amúgy nagyon szeretem az öregeket is, olyan aranyosak, adnak almát meg csigatésztát, meg kedvesek, meg jól el lehet velük beszélgetni, csak amelyik állandóan panaszkodik, hogy jaj, ez fáj, jaj, a derekam, jaj, lelkem, ott, ott... ikszdé Hát, az ilyenekre csak vágom a wtf pofákat. xD

Fuj, takarítani én is utálok. Átérzem a kínkeserves fájdalmad, tia.  >.<#
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4093 Dátum: 12 júl 19, 21:34:34 »

Egyszer már én is elmennék egy masszőrhöz. :'D Bár... olyan öregasszonynak érezném magam tőle. ikszdé

Szabi2, jó az avád. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #4094 Dátum: 12 júl 19, 23:27:30 »

Nálunk Shion a nagy masszírozós, állítólag jól csinálja, de én még nem hagytam magam. ikszdé
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Oldalak: 1 ... 271 272 [273] 274 275 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!