24 okt 10, 08:18:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145529 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4050 Dátum: 12 júl 16, 22:42:47 »

Azt hiszem, ( Remélem. Nevet ) még én mutattam neki. Én személyesen is találkoztam vele. Sőt kezet is fogtam vele. Ám ez utóbbira nem vagyok különösebben büszke. És amint lehetett 4szer kezet mostam egymás után. Nevet
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4051 Dátum: 12 júl 17, 00:14:35 »

jó ez a topic...1 perces átolvasás után annyi jött le h Lew is szeret inni.....üdv mindenkinek kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4052 Dátum: 12 júl 17, 00:27:21 »

Lew nincs egyedül a szeretetének ilyenfajta megnyilvánulásával.  Pojén
Amúgy Gdat csak az utat mutatta meg, rálépni már egyedül léptem rá. Bár a bartosizmus hívének még nem mondanám magam. Nevet
Azt a kézmosást megnéztem volna. Hány hámréteget sikáltál le magadról közben?  Pojén
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4053 Dátum: 12 júl 17, 00:32:34 »

A bartosizmus semmi, a stance-izmus durvább sokkal  Pojén
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4054 Dátum: 12 júl 17, 00:40:36 »

Sabaku, beavatnál, kérlek? Nevet Mikor került a mi Stanceünk neve után az a csúnya "izmus" szócska és miért? Vagy nem ugyanarról a Stanceről van szó? :O
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4055 Dátum: 12 júl 17, 11:27:51 »

80 oldal...szép. Valahogy elment a kedvem az olvasástól *shot*
Na de témánál vagyunk~ visszatértem .3. *lassan kiolvad a jégtömbből, már képes mozgatni a kezeit, szóval bekapcsolta a gépet és írogat mindenfelé* Na. Táborban voltam. Vándortáborban. Igen. Igen, a Bükkben. És nem, nem tudom, hogy ezt mér írtam ilyen furcsán tagolva. Tényleg nem. Csak jól nézett ki ><".
2 hétig fel sem dugtam ide a képem. *kihagyott 80 oldalt, szóval nem tudja, hogy hiányzott-e*
Na de....szép 9 napos kis tábor volt ez, aludtam földön, kintt szabadban viharban, onnan bezavartak, lejártuk a lábunkat, elájultunk a tájtól, harcoltunk a kajáért és a meleg vízért, levertem egy srácot fáramászásba, volt szivatás...és utolsó nap 8-10 órát dekkoltunk, hogy jöjjön busz! Először azért, hogy a táborba jöjjön, ott vártunk 4-5 órát, majd ez a busz gyönyörűen defektes lett, mindkét hátsó kereke, és 1 km-re Egertől vártunk az út mellett/földúton/buszba, hogy jöjjön a felmentősereg .3. Aztán éjfélre haza keveredtünk, otthon meg bezabáltam mindent..Elég rövidre fogtam, mert megyek ebédelni Nevet *integet és távozik*
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4056 Dátum: 12 júl 17, 13:48:16 »

Szia Flexee. Nevet Hosszabb beszámolót is írsz majd?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4057 Dátum: 12 júl 17, 14:31:45 »

Kérdezek már én is. Hogy állsz a képválogatással tia?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4058 Dátum: 12 júl 17, 14:50:58 »

Kiválogattam, csak közben bedöglött a netem és nem fejezte be a feltöltést.  smirksweat Mindjárt megcsinálom. ^^
______
Kész, de most el kell ugranom itthonról egy kicsit. Ha visszajöttem, majd elküldöm a linket.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 17, 15:07:41 írta A-chan » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4059 Dátum: 12 júl 17, 23:22:13 »

Ma totál behalt a gépem. Pedig tegnap még semmi baja sem volt. XP cd-m meg nem volt, szóval kérnem kellett. De a végén win7 lett belőle. Nevet Mindegy legalább most már nekem is win7 van, nem mintha ezt akartam volna. Igazából kínlódtam is vele egy darabig, mert a hangkártyám telepítője nem támogatta a win7-et, szal le kellet szednem egyet. Most már sztem jó, mondjuk le kéne töltenem pár dolgot is, olyan bosszantó újra tenni egy gépet. ikszdé

És... ezt megint nem kérdezte senki... viszont itt akkora tématalanság van. Pedig sztem az emberkék meglennének, csak nincs miről diskurálni.
Amúgy tiszta délután feelingel ülök itt most a gép előtt, közbe meg fél egy van. ikszdé

Ui.: Olybá tűnik tévedtem. Mondjuk ez nem meglepő.
És most látom közbe jounin lettem. Pedig a full fehér rang az jobban tetszett. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 00:29:52 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4060 Dátum: 12 júl 18, 21:04:58 »

Olyan hihetetlen nagy ez a kihaltság pedig épp unom magam Szomorú
úgy érzem most magam ebben a topicban mintha egy üres barlangban állnék és csak a hangom visszhangzását hallanám
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4061 Dátum: 12 júl 18, 21:18:02 »

Az én unalmamat még tetézi egy finom, tompán pulzáló fogfájás, ami lassan kisugárzik az egész alsó állkapcsomba, plusz a szokásos görcsölés hastájékon. Fantasztikus egy éjszaka elé nézek, azt hiszem.  >.<#

Egyébként tényleg zavaró ez a hullaszag, főleg egy heves, magas lángon égő forradalom után.  Pojén
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4062 Dátum: 12 júl 18, 21:19:43 »

Visszhang hang hang xDD Am lehet mindenki alszik xD vagy elmentek valahová

Köszi Nikuccia,most elrontottad a hszemet xDDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4063 Dátum: 12 júl 18, 21:29:14 »

Nem, csak lassú voltál, Ekhó-chan vagy.. sama? Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4064 Dátum: 12 júl 18, 21:31:16 »

Hát egész nap kihaltság van, szóval nem lehet az az oka, hogy az emberek alszanak. Meg amúgy is vannak itt olyan elvetemült emberek (mint például én) ikszdé akik képesek 2-ig is fenn lenni.

Az meg, hogy elmentek valahová nem hülyeség, dee... hát mindenki szinte egyszerre? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!