24 okt 10, 12:15:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145934 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3990 Dátum: 12 júl 15, 22:44:43 »

hmm... még a végén elgondolkodom és annak nem szokott jó vége lenni xDDD szóval inkább nem fárasztok

sajnos nálunk a néptáncosok nemigen olyan jó arcok mint hiszik magukról... így a milyeinkről előítéleteim vannak... bár mindig igyekszem leküzdeni xD

Szaffi Nyelvesít tudod, hogy szeretlek <3 ikszdé

XDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3991 Dátum: 12 júl 15, 22:46:57 »

Elhiszem tia. Amúgy is, minek hazudnál ilyesmiben? Nem valami logikus. Nevet
De teljesen poén ez a mód. Valamiért nevetnem kell amikor a képeket visszanézve és gyorsan átpörgetve olan az egész, mint valami bankrablás felvétele. Szerintem poén. Nevet

Úgy tudom van belőle világbajnokság is. Vagy az csak világtalálkozó? Ezt te biztos jobban tudod Elina. Szerintem sport, ha az tényleg világbajnokság.
Egyébként közelebbről mit táncolsz pontosan? Gondolom itt is vannak jól elhatárolható válfajok, vagy legalább valami konkrét megnevezés.
S végül egy kis pofátlanság. Esetleg, ha van róla, akkor valamiféle videót mutatnál-e amikor éppen táncolsz? Illetve ez csoportos vagy egyéni, esetleg van saját párod? Népviseletben csináljátok? Ha igen, akkor egy képet mutatsz?
Bocs a sok kérdésért, de kíváncsi fajta az enyém és a néptánc szerintem egy szép és becsülendő dolog.

Noe, tetszik az avad. A Hamletra emlékeztet.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3992 Dátum: 12 júl 15, 22:49:52 »

Niki: háát sikerült pedig. ikszdé

heo mindent tudni akar. ikszdé Elina, vigyázz vele, mert mindent feljegyez. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3993 Dátum: 12 júl 15, 22:54:23 »

Addig lenne ez a véleményed, heo, míg el nem jönnél hozzánk egy falunapra vagy egy karácsonyi előadásra a művházba. Nevet Bár el kell ismernem exnéptáncosként, hogy annak a "sportnak" is megvan a maga kellemes hangulata.

Sejemsonka: problem?  Faceg (Lehet, hogy nem is véletlen csináltam? Hanem... hanem direkt? :O Szánt szándékkal? :O Neem, nem olyan családbú' származom egyébként. )

tia, értve. Mosolyog Vagy TIA, értve? A kicsi jobban tetszik, mint heonál. Bár néha megnehezíti a neve a dolgom, mert nem kezdhetem a nevével a mondatot, és úgy felborul néha a logikai sorrend, de szerintem általában meg szoktam tudni oldani. x-)
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3994 Dátum: 12 júl 15, 22:55:07 »

Testépítő világbajonkság is van és mégis ikszdé inkább nem folynék bele ikszdé... Néptáncból viszont nincs...

A Hamlet meg talán a Rómeó és Júlián kívül még az amit nemigazán kedvelek Shakespearetől... pedig elég sok mindent olvastam és láttam színházban tőle xD... Mondjuk a Rómeó és Júlia azért fárasztási szinten minden művét erősen lekörözi xD (bár éppenséggel színházban az se rossz, ha az operettben nézi az ember, feldolgozásoknak is jó alapjául szolgál... de...)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3995 Dátum: 12 júl 15, 23:06:45 »

Niki: ugye nem... ne mond, hogy... na ne... csak nem direkt volt?? Áh kész lehidalok.

Am ezt ennyire komolyan veszed? Most hogyha kisbetűvel kezded a mondatot amikor leírod, hogy heo (mint például én az előző hsz-emben ikszdé) akkor mi történik?
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3996 Dátum: 12 júl 15, 23:13:11 »

Szabi2, mindent azért nem. Túl hamar lenne vége az életemnek.
Mini jól elhintette eme kis megtévesztés magvait. Akkor kijelentem megint, hogy nem írok fel semmit.

Jó Niki, természetesen én sem az öregasszonyos verzióra gondoltam, vagy a délután kettőre már részeg lakosság nagyobb hányadára. Ellenben a hajadon jányok és a fiatal asszonyok táncai, főleg azokban a nem mindennapi ruhákban igazán csodás tud lenni. Egy párat már láttam és megmozdul ám az ember fantáziája. Nevet

Hm, mivel tulajdonnévként használom így és alapvetően meg illetve felszólítás gyanánt kezdenéd ezzel a mondatot, nos, szerintem maradhat kicsi egész nyugodtan.

Nekem a Szentivánéji álom a kedvencem. A királydrámák sem rosszak, főleg a csatajelenetek, de azok azért eléggé elferdítik a dolgokat. Mindjuk nem csoda, ha már egyszer udvari író volt.

Udvariasság és önérzet, gondolom ez a kettő történik... Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #3997 Dátum: 12 júl 15, 23:15:11 »

Szerintem a Táncháztalálkozóra gondolsz, ami az Arénában szokott lenni. Mosolyog Lehet, hogy tényleg nem igazán sport, de mozgás, az tuti. Nevet

Magyar néptánc, vannak koreográfiáink, egy csomó tájegységről, azok mind különböznek. Pl madocsai, székelyföldi, mezőségi, kalotaszegi, szatmári, stb...

Csoportos koreográfiák főleg, a párok változóak (sokkal több a lány, esetleges, hogy jut-e fiúpár), azoknak szokott állandó párjuk lenni, akik már a párosokban táncolnak, de ők elég kevesen vannak.

A fellépéseken mindig népviseletben táncolunk, próbán csak a cipő az, meg van egy többé-kevésbé általános próbaszoknyánk (fiúknak még annyi se).

Ez itt pl egy videó, szatmári, valahol én is ott vagyok. Mosolyog

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=EqbiXzPzHgM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=EqbiXzPzHgM</a>
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3998 Dátum: 12 júl 15, 23:16:09 »

Elina: Én minden hülyeséget megörökítek... Prágában a második napra telefényképezgettem a haverom kártyáját (akkor nekem még saját gépem nem volt, úgyhogy loptam egyet ikszdé). Este, amikor szelektálta a képeket, hülyét kapott a rengeteg vadkacsától. ikszdé
Amúgy idén nálunk volt a Gyöngyösbokréta. Ha nagyon néptáncos vagy, ismerned kell. Esetleg nem voltatok? Hümm-hümm

Igen heo, semmi logika nincs benne. smirksweat És tudjuk, csak túl jó a memóriád. Nevet
Tényleg poén, csak meg kellene tanulnom rendesen használni, mert egy csomó kép homályos lett még a sportmóddal is. A vacak fénytől meg szemcsések... >.<# Már elkezdtem feltölteni! Nevet Egyszerűbb adnom egy fb-os mappát, mint tinypickel feltöltögetni szálanként a képeket. x)

Niki, valahogy mindig megoldod. Nevet Mindegy, hogyan írod. Eredetileg kicsi volt, csak utána le lettem cseszve, hogy a nagy sokkal királyabb, úgyhogy naggyal írjam. Szóval inkább rátok hagyom, csak mind legyen egyforma. ikszdé
heo nevével kezdett mondatoknál meghagyom a kisbetűt, mint itt is amúgy. Nem halok bele. Nevet
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #3999 Dátum: 12 júl 15, 23:25:05 »

Vadkacsáink nekünk is voltak. Nevet A Károlyi hídnál lementünk a szigetre, és találtunk egy nagyon fotogén kacsát... Öten fotóztuk egyszerre, az meg csak ott ült. Nevet
Lehet, hogy a profisok voltak, nekem kimaradt...

Nem tudom, nekem Tia először Linán keresztül jelent meg, és ő mindig naggyal írja, úgyhogy maradok én is ennél. Mosolyog
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4000 Dátum: 12 júl 15, 23:28:25 »


Nekem a Szentivánéji álom a kedvencem. A királydrámák sem rosszak, főleg a csatajelenetek, de azok azért eléggé elferdítik a dolgokat. Mindjuk nem csoda, ha már egyszer udvari író volt.


Igen, igen... Nekem is az a kedvencem egyébként Nevet meg a Vízkereszt vagy amit akartok Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4001 Dátum: 12 júl 15, 23:33:35 »

A nagybetűs megoldás lehet, hogy királyabb, sőt... csak mikor valamit nagybetűvel írunk, az a netikett szerint ordítást jelent, szóval akkor elvileg mindig ordítanám vagy sikítanám a neved, mikor megszólítalak: TIA. TIIAAA!! ikszdé
Nekem túlságosan bökné a csőröm, ha heo nevét mondatkezdő szóként kicsivel írnám, ezért bonyolítom meg magamnak végül a dolgot, és beteszem máshova a nevét, pedig ha élőben, szóban mondanám, akkor nem az lenne a sorrend. Igyekszem itt úgy írni, ahogy élőben is beszélni szoktam, talán ezért bukfenc nekem egy kicsit. Mosolyog

Jja, és heo: to be continued...  Pojén
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4002 Dátum: 12 júl 15, 23:38:45 »

Idézet
Szabi2, mindent azért nem. Túl hamar lenne vége az életemnek.
Mini jól elhintette eme kis megtévesztés magvait. Akkor kijelentem megint, hogy nem írok fel semmit.
Igazából Nevet én tudtam, hogy te ezt tagadod.  Faceg

Erről a fotogén vadkacsáról eszembe jutott, hogy régen hülye ucsitesómék mikor vettek kiscsirkéket, folyton kiugrált néhány a kis dobozból, és azt mondták rájuk, hogy sportosak. Sportos csirkék voltak. Nevet

Am ma alig ettem, most vagyok éhes fél egykor. ikszdé Hát annyi volt, hogy ettem kétszer slambucot. Ja meg egy kis sütit. Most meg tökre éhes vok, de már csak nem eszek, szóval sztem fekszek le aludni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4003 Dátum: 12 júl 15, 23:44:42 »

Nem maradsz megint kettőig? Nevet Olyan bulis éjjel feljönni, és látni, hogy senki sincs fenn, meg mikor szinte visszhangzik az egér kattanó hangja, mikor kattintgatok a halott témák között. ikszdé
Amúgy ha nagy troll lennék, lehet, megkérdezném, hogy: ki kérdezte, mit ettél? ikszdé CSakizé, mert olyan természetesen megválaszoltad az önmagadnak valójában fel se tett kérdést, aranyos volt nagyon. >.<

De már le is lépett... ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 23:45:33 írta Nikuccia » Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4004 Dátum: 12 júl 15, 23:49:20 »

Á hát köszönöm.
Nem tudom nem szándékozom... bár a vége lehet az lesz, hogy megint 2-kor szakadok le innen.
Amúgy ez most megint olyan volt mint a beszólás Saphirának. Most ha troll lennék... hát ha nem lennél itt megálltál volna. Nevet
Am nem léptem le, vagyis igen, de nem is, mert én nem szoktam folyton fenn lenni fórumon, vagyis van amikor igen, de csak mert nem nyomom ki. Amúgy úgy szoktam, hogy felnézek, jó sehol semmi, akkor kinyomom csinálok vmit, felnézek megint, ha semmi nézek vagy 10 percet az animéből amit épp nézek. Nevet És most majd mond azt, hogy ezt se kérdezte senki.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 265 266 [267] 268 269 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!