24 okt 10, 18:04:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146409 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3915 Dátum: 12 júl 13, 22:58:50 »

Heheheh... A pasik meg a női idomok. Nevet Azért vicces jelenet lehetett a kívülállók számára, nektek már kevésbé.
Szóval azért nem ismerem... Érthető. Pojén A bika nekem akkor is ijesztő. Talán majd egyszer, ha valami miatt nagyon bátor leszek, de nem sok esélyt látok rá. x)
Én is majdnem mindenbe teszek fokhagymát. Nevet Nem csak a fogkrémgyárosok, hanem a rágógyárosok is.
Kishitűségem mélységes mocsarában fogok elpusztulni. Lesütöttszemek

Lassan el kellene mennem aludni, reggel úgyis felébresztenek. >.<#
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3916 Dátum: 12 júl 13, 23:08:05 »

Én röhögtem, mint egy bolond. A leányzó meg aggódva ápolgatta azt a marhát. Meglepő módon randiztak is, a többi fejleményről nem tudok. Vannak még mázlisták. Nevet
Remélem valaki az egyetemről rábeszél a bikára, tetszeni fog.
Rágóval nem élek, szóval bwhaha, belőlem nem gazdagodnak meg. ikszdé
Á, valaki úgyis kirángat majd, lehet, hogy éppen te magad.

Szombaton? Ez galádság! Amúgy mi célból keltenek?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3917 Dátum: 12 júl 13, 23:29:55 »

Szóval az üvegért nem is aggódtatok. Helyes-helyes. ikszdé Tényleg mázlista a pasi. Egy kis bénázással összejött neki a csaj. Nevet

Az egyetemről nem tudom, a legjobb barátnőm már esélyesebb, de még úgy is kétes a dolog. Viszont nehogy úgy járjak vele, mint régen a mólóról való vízbe ugrálással. Miután nagy nehezen rávettek az elsőre, utána már mást sem csináltam. ikszdé

Belőlem igen. Elég sok rágót fogyasztok. Már nem annyit, mint régen, de azért még napi két-három darabot elrágok. Főleg, ha unom magam.

Talán majd egyszer az is sikerül. Jó lenne. Már egy ideje nevelnek önimádatra, csak nem nagyon tapad meg a fejemben a tananyag. Pedig nem elhanyagolható a professzor sem. smirksweat

Piacra menés, szaladgálás, be kell fizetnem a rendes netemet, mert a mobil net le van egy csomó dologra korlátozva. A szombat délelőttjeim elég sűrűek szoktak lenni.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3918 Dátum: 12 júl 13, 23:36:06 »

A rágó puszta gondolatára belehasít a fogamba a fájdalom. Mint amikor valaki végighúzza a körmét a táblán... Brrrr. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3919 Dátum: 12 júl 13, 23:41:00 »

Áuu, az kellemetlen. x) El lellene már látogatnod a fogorvoshoz. Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3920 Dátum: 12 júl 13, 23:47:54 »

Láttuk, hogy nem tört be vagy repedt meg, szóval nem izgultunk, amúgy is van biztosítás az ilyesmire. Azért ez koránt sem biztos, egy találka még nem sok minden.
Én mindig kipróbálom amikor csak lehet. Mondjuk valamikor taktikusan kihasználom az emberi mohóságot és a nevetés reményében lelkes támogatóimra hagyom, hogy befizessenek. Az aljask. Nevet
Beleőrülnék, nen szeretem, ha semmi íze annak amit rágok.
Amíg csak nevelnek addig nem tartós, az igazi belülről fakad. Azért hajrá!

Helyes-helyes, csak ügyesen! Nevet

Még mindig nem mentél el fogorvoshoz Niki?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3921 Dátum: 12 júl 14, 00:03:48 »

De szerintem már annak is örült. Én legalábbis örültem volna a helyében. x)
Nem is találkozok bikákkal túl gyakran. Ha igen, azok olyan összefoltozott ős öreg masinák. Nem túl bizalom gerjesztőek. x)
Én is kábé csak addig rágom, amíg van íze. Ha már nincs, beveszek egy másikat. Ezért fogy nálam olyan gyorsan a rágó.
Igen, tudom, hogy nem tartós, de Sensei elég kitartó. ^^"

Köszönöm a bíztatást, így is olyan leszek reggel, mint egy zombi - agyaaat~ már előre éhes vagyok! Pojén - úgyhogy szerintem el is megyek aludni. Lesütöttszemek Jó éjt! ^-^
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3922 Dátum: 12 júl 14, 00:20:31 »

Vigyorgott, mint a kutya, az már biztos. Nevet
Amikkel én találkoztam az mind piros volt, gondolom ez valami furcsa árukapcsolás a bikaviadalokhoz vagy valami hasonló...
Dinnyés a kedvencem. Neked?
S ki lenne ez a Sensei?

Oyasumi!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3923 Dátum: 12 júl 14, 07:48:00 »

Félsz a fogorvostól Niki?
Hát én is. Mondjuk nagyon még nem volt vele dolgom a féléves vizsgálatokon kívűl (azt ugye illik elvégeztetni). Igazából én kínosan ügyelek a fogaim egészségére, egyik idegesítő szokásom, hogy reggel és este kb. negyed órán át foglalom a fürdőszobát a fogmosás végett. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3924 Dátum: 12 júl 14, 09:27:15 »

Nocsak egy gman! Nevet Hogy mentek a dolgok az elmúlt időszakban? Nevet

Ja egyébként meg fogorvos, nekem is kellene mennem, de szerencsére nincs baj, csak egy éves ellenőrzés már nem ártana. Amúgy én nem ismerek olyat, aki ne félne a fogorvostól. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 09:31:41 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3925 Dátum: 12 júl 14, 09:47:32 »

AZ ember azt hinné, hogy aki kertesházban lakik, annak nem kell félnie  aszomszédok idióta szokásaitól. Hát egy francokat. Szomszéd háza jó 20-30 méternyire van tőlünk kertestől-mindenestől, de olyan hangerővel hallgat rádiót, hogy résnyire nyitott ablak ellett felkel rá az ember hajnali 9kor. OKé, hogy öregen az ember süketül, de amikor beszélek vele, sose kell ordítanom..  Hmm...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3926 Dátum: 12 júl 14, 09:50:06 »

Én az utca másik végéből szoktam hallani Józsi bácsiéktól a mulatós zenét már hajnal 7 órakor... Úgyhogy ne panaszkodj itt nekem. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3927 Dátum: 12 júl 14, 09:52:32 »

Lehet a miénket hallod, a név legalábbis stimmel...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3928 Dátum: 12 júl 14, 10:12:29 »

Ki a halált érdekel a fogfájásom, gman, inkább mesélj, milyen volt a két heted?  Pojén Nevet (Egyébként igen, halálosan rettegek tőlük. Szomorú )

Sabaku, sajnállak és megértem. Nekünk a szembeszomszéd ilyen, annyi különbséggel, hogy electrohouse zenét bömböltet. Nem is a nénivel van baj, aki benne lakik, hanem az unokákkal meg a pasijukkal. Átjönnek ide mindig a szomszéd faluból, és azt hiszik, hogy itt nem laknak kislányok, akik aludni szeretnének. Szomorú xDD
Bár a tavunkban levő illegális bevándorlók zaja is érdekes szokott lenni. Nevet Békákról van szó, hosszú, nyálkás, ripacsos, zöld kecskebékákról. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 10:14:31 írta Nikuccia » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3929 Dátum: 12 júl 14, 10:51:40 »

A részleteket majd valamikor leírom az Én topicba egy husszú és nyálas hsz formájában.

Eküvői képeket nem kaptok, mert azokon rajta vagyok, de hogy lássátok mennyire a szívemhez nyőttetek, csináltam nektek egy kis játékot. Mosolyog
Az alábbi hét képből haton egy-egy volt osztálytársam szerepel, egy pedig tegnap készült egy Makainé Simon Ildikó nevezetű hölgyeményről, csak nektek. Na őt kellene megtalálni. Mosolyog
1. versenyző
2. vervenyző
3. versenyző
4. versenyző
5. versenyző
6. versenyző
7. versenyző
Az első helyes tipp után elmondom a választ. Mosolyog

Rosszul tippelni nyilván rossz ízlésre vall. (Hímneműektől legalábbis.)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 14, 10:53:48 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 260 261 [262] 263 264 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!