24 okt 10, 20:10:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146605 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #3885 Dátum: 12 júl 13, 18:15:01 »

Vki nem tudja hogy van-e valahol OKJ-s tanácsadó központ vagy valami ilyesmi? Mosolyog

Erre a linkre kattintva eljutsz egy oldalra, ami segít az ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre választ találni.  :closedeyes
Zsir ezt az oldalt még nem ismernem  Pojén és nem is itt néztem meg amúgy először >.<# csak gondoltam ha vki már tud egy jó oldalt az segithet nekem. amúgy köszönöm noemimi-chan Mosolyog
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3886 Dátum: 12 júl 13, 18:19:17 »

Itt megint semmi élet... Megörültetek a jó időnek és elmentetek piknikezni, vagy mi? Nevet
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3887 Dátum: 12 júl 13, 18:22:59 »

Elment MR. Közkedvelt (Lew) így kihaltság lett. Am én is megyek vmi rendezvény lesz mindjárt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3888 Dátum: 12 júl 13, 18:41:43 »

Oh, A-chan... ne is említsd a piknik békés, nyugodt, idillikus csendjét, mert mindjárt felrobbanok. :@@
Miért van az, hogy az én két kutyám egy jólnevelt kisangyal nővérem két sátánkája mellett? Én igazán türelmes ember tudok lenni, de ez a két eb... áááh, megőrülök tőlük. Nevet

Ó, és ha már a kutyákat szóba hoztam, elnézést, hogy ide teszem, és nem a háziállatos topikba, de az most olyan kihalt. Mosolyog http://www.youtube.com/watch?v=_H2QBx-wHI4&hd=1
Miért nem lehet minden kutya akkora kincs, mint ők? Nevet

Mr Közkedvelt? ikszdé Jaj, Sejemsonka. Nevet Milyen rendezvényre mész?
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3889 Dátum: 12 júl 13, 18:52:41 »

Mr Közkedvelt még nem is olyan régen messziről kerülte a Dumát, mindig csak a rajzos topicban láttam. Hümm-hümm

Miért robbansz fel? :O A kutyák az agyadra mentek? Hümm-hümm Lehet, te a tiéiddel többet foglalkozol, ezért jólneveltebbek? Amúgy nagyon édik. ^^ És nem szeretnek lépcsőzni, ahogy elnézem. ikszdé
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3890 Dátum: 12 júl 13, 19:07:41 »

Mindenki megy valamerre, szórakozni, rendezvényre... Én meg dolgozom. (Na jó, ezt túlzás annak hívni. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3891 Dátum: 12 júl 13, 19:39:12 »

Szegény heo. Mit "dolgozol" ilyenkor?

STM, ha erre jársz, csinálj helyet a postaládádban. Lesütöttszemek
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3892 Dátum: 12 júl 13, 19:44:15 »

Portás/őr/semmit. ikszdé

Itt ülök, ha jön valaki, akkor megpróbálom a helyes útra terelni, de legalább odaküldeni ahol ezt megteszik. Segít benne némi A4-es papír. Közben meg netezek...
Nyárra jó ez is. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3893 Dátum: 12 júl 13, 19:53:50 »

Azért a "semmihez"  sok sikert, heo!  Nevet
Nekem  a vizsgák miatt nem volt időm "civilizáltabb" diákmunkát keresni, maradt a napszám.  Falun, ahol többen a mezőgazdaságból élnek, napszámosra mindig van kereslet.  Nevet

Így este viszont már baromi hangulatos kicsit kinyitni az ablakot, és valami rejtelmes ír zenét hallgatni. Zseniális.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3894 Dátum: 12 júl 13, 19:59:54 »

STM, ha erre jársz, csinálj helyet a postaládádban. Lesütöttszemek
Szerintem már elkezdte.  Pojén

Hu, ezt a munkát most úgy írtad le, heo, mintha a világot is megválthatnád vele. Nevet Nevet

Lille, napszám, hm, az se rossz. És kapálnod kell majd, meg ilyenek? Ugye nem bort meg piros prilukit kérsz majd fizetségként? Nevet Bár ez határozottan jobb meló, mint szegény tűzszerészeknek. Meleg is van a ruhájukban meg a sisakban, tűző napon kell dolgozniuk, meg fel is robbanhatnak... Nincs annyi pénz, hogy tűzszerész legyek. Nevet Miért vállalnak el ilyen munkákat az emberek?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 20:01:13 írta Nikuccia » Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3895 Dátum: 12 júl 13, 20:09:08 »

Nem, mikor miben nyomom. Most barackon a sor. Van itt korai őszi, a különböző sárga-fajták, kései őszi. Nem kell itt sem unatkozni. Ha pedig valahol hegyelni kell, akkor megyünk segíteni. Igazából a gyümölcsszedés nagyon emberséges munka. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3896 Dátum: 12 júl 13, 20:19:29 »

Köszönöm! ^^ Hajnali kettőkor nincsen egy bolond sem aki idejönne, reggelig meg szétunom magam. Addig nem csinálok semmit... >.<#
Ezzel amúgy minden ismerősöm így van. Már szinte mindenki feladta, hogy kimondottan diákmunkát találjon. Azt már februárban le kellett volna beszélni ahogyan az egyikük kapta válaszként a mekiben. Pedig nem éppen nívós hely. Nevet
Miket csinálsz a napszám keretein belül? (Közben megjött a válasz.)
A zene jó dolog, bár én a szélnek jobban örülök. Flancos ing. >.<#

Vannak nagyon eltévelyedett emberek, az biztos.
-Jó napot! Miben segíthetek?
-A D épületet keresem. Jó helyen járok?
-(Szegény ember, éljen a hiányos oktatás... Se a betűk, se az illem...) Nem, ez az A épület.
-Akkor elnézést!
-Semmi probléma. Viszont látásra.

*Vusszafordul az ajtóból*

-Hol találom a D épületet?
-(Csak rájöttél, hogy még mindig nem tudod...) Szemben van.
-Miről ismerem meg?
-Látja azt a körülbelül három méter magas hófehér D-t a szürke háttér előtt?
-Igen.
-(Jézus segíts, adj erőt!) Az lesz a D épület.
-Köszi, hello!
-Részemről az öröm. További kellemes estét!

(Te jó ég visszajön.)

-Csak az esernyőm maradt itt.
*Kedves mosoly* (Vagy valami olyasmi magamra erőszakolása.)

Esernyő? 40 fokban? Szép, csak így tovább...


Szerencsére ilyenből kevés van. Na, kipanaszkodtam magam. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3897 Dátum: 12 júl 13, 20:22:11 »

Ma csepegett nálunk is Nevet Meg sokan napernyőnek használják manapság.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3898 Dátum: 12 júl 13, 20:29:07 »

Ez logikus is lenne, ha itt is szemerkélt volna az eső, de nem. Ráadásul este nyolckor a Szaharában sem kell napernyő, nem hogy itt...
Ha megint visszajön, én rákérdezek. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3899 Dátum: 12 júl 13, 20:33:29 »

Ja, el... Kicsit lázadt, de csak megcsinálta. Nevet (még jó, különben nem kapna csokit) Durci

heo, legalább nincs meleged és túl sok dolgod. Nem olyan rossz munka az. Akkor ezt vissza is szívtam, amit beírtál elém. ^^" Az ilyen okos emberek elég szórakoztatóak tudnak lenni. Vagy csak szerintem? Majd tudósíts, ha visszamegy. Nevet
Apu, még régen, télen volt őr a helyi középsuliban, ahol nem volt fűtés, úgyhogy inkább kint őrködött a kocsiban. Pont akkor járt le a munkaideje, mint a közeli gyár éjszakásainak. Az egyik öregasszony, aki a gyárban dolgozott, arra lakott, mint mi, úgyhogy apuval általában "együtt" indultak haza. Egyszer kaptunk a rendőrségről egy papírt. Az öregasszony feljelentette aput, hogy szatír és, hogy őt minden éjjel a suli előtt várja, ahonnan hazáig követi kocsival. ikszdé

Napszámban még nem voltam, csak kamillát válogatni futószalagról. Elég unalmas meló... x)
Kamilla, kamilla, kamilla, földgöröngy *kiveszi a földgöröngyöt*, kamilla, kamilla, kamilla, kettévágott fura bogár *kiveszi a kettévágott fura bogarat*, kamilla, kamilla, kamilla ~zZzZzZzZ~ x)

Én zene helyett a tücsköket hallgatom.  Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 258 259 [260] 261 262 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!