24 okt 10, 20:12:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146620 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3870 Dátum: 12 júl 12, 21:17:09 »

Köszi Lew Nevet Megyek le is töltöm amíg el nem felejtem.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3871 Dátum: 12 júl 12, 21:22:58 »

Niki: Hát ennyitől csak nem fogok elhízni. Aztán meg ma véletlenül kétszer ettem, máskor meg egyszer sem. Mostanában amúgysem eszem vmi sokat.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3872 Dátum: 12 júl 12, 21:43:01 »

Nekem sincs kedvem enni mostanában a meleg miatt, pedig a körülöttem élők szerint kéne, mert túl vékony vagyok és felszedhetnék pár kilót...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3873 Dátum: 12 júl 12, 21:55:47 »

Ötös lottó: MENNYI?? 10 liter? Azta, de durva. Nevet Nem szakadt még szét a hólyagod egyszer sem? Ne őrjíts már meg, 10 liter folyadék egy nap? És mi... hogy hozod azt össze? Mármint mit iszol?

Lew, én már elmorzsoltam pár (krokodil)könnycseppet.  Johhny Depi Azért rendesen csapd szét magad! Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3874 Dátum: 12 júl 12, 22:06:43 »

Am nem rossz dolog az, ha az ember sokat iszik. Jó az a 10 liter az szép, de semmi kép nem rossz, inkább jó. Valahol olvastam, hogy az ember ha elegendő folyadékot fogyasztana akkor akár 120 évig is elélhetne, de mivel kevesebbet fogyasztunk, jóval ezért a test folyamatosan épül le, legalábbis gyorsabban, mint ahogy kéne.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3875 Dátum: 12 júl 12, 22:12:43 »

Hát 10 liter azért már elég durva. smirksweat Én meg túl keveset iszom. Még ilyen melegben is szerintem nincs meg a 2 liter. :/ Nem tudok mit csinálni, nem vagyok szomjas. Ígyis folyton magamba erőltetem az innivalót, hogy "igyál már basszus, a végén még kiszáradsz!" de akkor sem tudok többet fogyasztani egy fél pohárnál.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3876 Dátum: 12 júl 12, 22:17:46 »

"Kiskorom óta úgy ettem, hogy egy falat kaja egy korty innivaló, egy falat kaja egy korty innivaló."
Pont, mint a kacsák. ikszdé
Amúgy mostanában én is többet iszom, mint általában, ami nálam elég nagy szó.

Jó bulizást Lew. ^^ Megkérdezhetem, hogy hova mentek?

Elég hasznos volt ez a kis durci-szünet, legalább egy kicsit kitisztult a fejem végre. Ráadásul kínomban nekiálltam rajzolgatni és sokkal jobb kedvem lett tőle. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3877 Dátum: 12 júl 12, 22:26:01 »

Niki: Azért annyira ne szomorkodj =) Elrepül az a pár nap amíg nem vagyok kacsint
Nyugi szétcsapom magam mint az állat Nevet

A-chan: Tiszafüredre sátorozni =) Ott ilyenkor vannak a Halas napok és van egy csomó ingyen koncert, meg rahedli ember Mosolyog
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3878 Dátum: 12 júl 12, 22:29:32 »

Hanii: az tényleg elég kevés. Mondjuk hiába mondanám, hogy igyál többet, mert így se megy vágom. De vmi megoldást azé találhatnál. Mondjuk én nem tom mennyit iszok nem pohárból szoktam ilyenkor csak beviszek egy ásványvizes üveget és adjad neki. De megiszok szerintem egy üveggel simán. Majd ha hazamegyek megnézem pontosan. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3879 Dátum: 12 júl 12, 22:41:42 »

Masa, te minden vagy, csak ilyen szende kishattyú nem. ikszdé

Jól hangzik Lew. ^^
Remélem, az a "fesztivál" is jó lesz, amire én megyek durva két hét múlva! *-*
Naplózva

Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #3880 Dátum: 12 júl 13, 07:33:31 »

Vki nem tudja hogy van-e valahol OKJ-s tanácsadó központ vagy valami ilyesmi? Mosolyog
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3881 Dátum: 12 júl 13, 09:48:41 »

Fogalmam nincs nekem személy szerint, de edukáción az okj-sek is kinn szoktak lenni... de sose figyeltem....  ez az oldal viszont hátha segít valamit http://www.szakkepesites.hu/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #3882 Dátum: 12 júl 13, 10:34:59 »

Kedvenc Anime? Naruto! :DEgyértelmű... A kedvenc szereplőm meg hát: Haku, Oro, Sasori, Deidara meg még pár Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3883 Dátum: 12 júl 13, 11:04:30 »

Miért? Nekem az egyik kedvenc szereplőm Hidan és még Haku is többet szerepel/szerepelt nála. Szomorú Őt legalább feltámasztja Kabuto, de szerencsétlen Hidant meg nem képesek kiszedni a föld alól. :'( Gyáááá Mindig olyan ideges leszek ilyenkor. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3884 Dátum: 12 júl 13, 12:13:31 »

Vki nem tudja hogy van-e valahol OKJ-s tanácsadó központ vagy valami ilyesmi? Mosolyog

Erre a linkre kattintva eljutsz egy oldalra, ami segít az ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre választ találni.  Lesütöttszemek
Naplózva
Oldalak: 1 ... 257 258 [259] 260 261 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!