24 okt 11, 20:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148230 alkalommal)
0 Felhasználó és 84 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3360 Dátum: 12 júl 08, 02:24:15 »

Na ez mégis kimaradt.
A bókok rossz dolgok? Nem kell rá reagálni, ha a székben/ágyban egy kis mosolyt csal az arcodra az pont elég.
Ezt az önbizalomhiány dolgot nem értem. Tényleg gyönyörűek a magyar lányok, erre itt a fórumon is számos példa van. Egyszer csak elhiszitek. Nevet

Jó éjt mindőtöknek.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 02:25:22 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3361 Dátum: 12 júl 08, 07:53:56 »

Ez nem fer... Én azért nem éjszakázok mert a nővérem szokott, erre most, hogy nincs itthon elfelejtek... Na mindegy csak sikerült visszaolvasnom Nevet
Niki nagyon szép vagy azon az aván Nevet
Heo én régen se gondoltalak ijesztőnek Mosolyog Amúgy pü-s kalandom már nekem is volt. Én írtam neki, de csak mert nem akartam offolni.
Amúgy már nekem is van skype-om(mert eddig nem volt). Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3362 Dátum: 12 júl 08, 08:16:09 »

Ma-chan, nem azért van beállítva, mert az emaileket gyakrabban nézi valaki. Azért, hogy megmaradjanak a fontos PÜ-k anélkül is, hogy lementegetnéd őket egyesével.

Lina, a régebbent úgy értsd, hogy 1-2 éve. Akkor még nem voltál itt a fórumon nem?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3363 Dátum: 12 júl 08, 08:20:44 »

Én amúgy nem nagyon mernék magamról kitenni képet avatarnak. Nem tudom miért  Gondolkozik Lehet mert ez csak a közkedvelt fórumozók körében divat, én meg egy elég kötekedő, beképzelt tipus vagyok, alkalmanként  Hümm-hümm

Lew, ha én be mertem tenni saját magamról avát, akkor szerintem bárki megteheti. Pedig engem aztán sokan nem igazán kedvelnek. xD Főleg amikor rendet vágok az agyamputáltak között, nagyon gyűjtöm a népnél az influence pontokat. Érdekes levelet is láttam már párat, de ez része a dolognak. Egy időben még megerőltettem magam a válaszolással, de most már egy nagyméretű Ignore gombbal dolgozok.

Anno egy wowos fórumon még Nightmaren a komplett aláírásom ilyen fikázásokból állt, ahogy szidtak, buggernek , noobnak lownak neveztek de voltak cifrábbak is Nevet Sajna már nincs meg de volt aki anyukám felől érdeklődött és miután kiraktam fórumra a nem éppen színvonalas privát monológját megfenyegetett hogy megölet. Volt aki azt tanácsolta hogy töröljem a wowot és takarodjak el a szerverről  Hümm-hümm stb ikszdé

Ismerős szitu. Sose WoWoztam, viszont annál többet Travianoztam, és voltak érdekességek. Sajnos már nincsenek meg, egy időben az ilyen leveleket kitettem a játékosprofilomra. Nevet Csak aztán ezt betiltottak, mert azt hazudták, hogy az ilyen nyomorékoknak is vannak valami "személyiségi jognak" nevezett baromságai, és tilos magánleveleket nyilvánosságra hozni. (Zárt klánfórumon persze ezt nem tudták ellenőrizni, ott mehetett tovább a dolog xD) Halálos fenyegetés is volt, meg persze megverés, meg "tudom ki vagy valójában" és társai. A legemlékezetesebb levelet valami törpe farmtól kaptam, nem emlékszem a pontos szövegre, de volt benne egy rövid értekezés az - idézem - anyám "dízelmotoros picsájáról" is. ikszdé Ezért persze az illető faluját hamar elegyengettem talajszintre. xD Bár azóta is érdekel, ez alatt pontosan mit értett.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3364 Dátum: 12 júl 08, 08:23:51 »

Lina, a régebbent úgy értsd, hogy 1-2 éve. Akkor még nem voltál itt a fórumon nem?
Nem tom már, hogy az előző avád mi volt, de nem egy cuki oroszlán az tuti. De lehet, hogy annyira mégse volt ijesztő Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3365 Dátum: 12 júl 08, 09:55:22 »

Niki nagyon bomba vagy ezen a képen, szerintem aki nem látta az írásod hogy saját képet teszel ki, az azt hinné hogy a netről szedted, olyan kis meseszép. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3366 Dátum: 12 júl 08, 09:59:24 »

Igaza van az előttem írónak, Niki nagyon szép vagy Mosolyog
Én nekem is be van állítva hogy szóljon ha PM-em jön és hasznos  mert az a cím az msn címem így fel is ugrik az ablak és tudom rögtön Mosolyog
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3367 Dátum: 12 júl 08, 10:12:10 »

Csak nekem jönnek mindig olyan levelek, hogy: "Ez a topic mire jó?", "Ezen a képen ki van rajta és miből?", "Mire utaltál ezzel?", "Segíts már megtalálni ezt meg azt a mangat/animet magyarul...", "Úgy hallottam, hogy te értesz ehhez, szóval ezt, hogy kell?", "Te sok ilyesmit ismersz, találj már nekem ilyet..." ?

Segítek szívesen, nem arról van szó, de mindig olyanoktól jön akiket abban a témában írni sem láttam amiket én is látogatok. Ráadásul szerintük olyan kérdésekben vagyok szakértő amikről néha nem is hallottam. Mondjuk vicces meg imponáló. Őket biztos nem rémítette meg egyik régi avám sem. Nevet
Én sosem kapok ilyeneket, pedig én is mindenfelé osztom az észt :O
:'(

Niki, én nem kommentálom a képed. De amúgy jó.


Ja, amúgy forradalmat, mindenki tegyen ki képet magáról avának, gyerünk!
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3368 Dátum: 12 júl 08, 10:12:57 »

Jól van STM, kezdheted. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3369 Dátum: 12 júl 08, 10:18:32 »

Jól van STM, kezdheted. Nevet
Csatlakozom! Kezd el te és próbáld ki hátha követnek ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3370 Dátum: 12 júl 08, 10:58:12 »

Niki, én nem kommentálom a képed. De amúgy jó.

ikszdé Most akkor mégis csak kommentáltad nem? x)

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3371 Dátum: 12 júl 08, 11:15:31 »

Gondoltam még elalvás előtt felnézek fórumra,erre azt látom hogy Niki ki tett avatarnak egy tündért Mosolyog
A fórumon hanii a tündérke, én nem vagyok ám titulustolvaj. Nevet


Idézetet írta: Zizi001
Niki: Tök jó ez a kép rólad! Remélem, ha feljebb növök akkor valami olyasmi szerűen fogok kinézni mint te. 
Emlékszem, az Én topikban is valami ilyesmit írtál Mininek, amikor kitette azt a képet, ahol ülve akart repülni, csak neki azt, hogy a testarányait szeretnéd magadénak tudni, ha idősebb leszel.
Hát én meg azt mondom, akarj csak csak úgy kinézni, ahogy most kinézel. Nyilván a tested még 3-4 évig alapos változáson fog keresztül menni, de a képeidből ítélve már most egy csinos, helyes csaj vagy, akkor meg mi leszel később? ikszdé

Juj, drszabi, ellőtted az STM-et kérdőre vonó poénomat. Szomorú A no komment is egy komment, de én már ezt nem írhatom le, mert te leírtad. No, mindegy. xD Lenikizett, szóval ezt jó jelnek fogom fel.  smirksweat

Erről a "kezdd te", "én nem, inkább te", "de én csak utánad akarom, te már", "nem,", "de", dologról most eszembe jutott a mogyoródi fürdő, ahol van egy olyan sziklás rész, ahonnan nagyon magasról bele lehet vetődni a vízbe. Aki volt már ott, biztosan tudja, melyik az. Na, és felmentünk nővéremmel erre a leugratóra, és eljátszottuk a fenti párbeszédet, és addig, addig nyomtuk, hogy jött tesóm akkori csávója, Zsolti, és jól beleba... belevágott mindkettőnket a vízbe. Nevet
Én már a vízből integetek nektek, csak ugranotok kell. kacsint Ugorj.... ugorj.... hoppá....
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3372 Dátum: 12 júl 08, 11:31:36 »

hanii-t csak te tündérezed, a többség goblinként ismeri, sonka goblinként. Nevet

Nem tudok úszni, szóval majd inkább szép komótosan bemászok.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3373 Dátum: 12 júl 08, 12:13:52 »

Én nem akarom a saját képemmel terrorizálni a fórumot x)
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3374 Dátum: 12 júl 08, 12:42:02 »

Úgy értettem bővebben nem szeretném kommentálni, mert nincs kedvem udvarias picsogáshoz, sem a kép jellegétől követelt stílushoz.

Tessék amúgy, nézzétek az arcom.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!