24 okt 11, 18:25:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1148066 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3330 Dátum: 12 júl 07, 22:27:28 »

Nem láttátok a privát beszélgetésünk Mugennel >< Nevet
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3331 Dátum: 12 júl 07, 22:29:15 »

Jó kedvem lett hirtelen. ikszdé Pedig azt megnéztem volna szívesen. Nincs meg véletlenül vmi formában? x)

Idézet
Nem mernétek az avámra nézni, ha kitenném magam.
(facepalm) Ne csináld már. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3332 Dátum: 12 júl 07, 22:31:54 »

Nálam egyszerű volt a helyzet. Nem fizettem be a zinternetet.
Most olyan szívesen beszólnék emiatt, de nem vagyok troll... ikszdé Még csalódást okoznék itt Lewnak. xP

Nem tudom, ki olyan shegg, hogy Saphirát támadja, ráadásul vannak olyan gyávák, hogy magánüzenetben, az olyan... hm, sajnálatos. :S Egy másik fórumon nem voltam olyan jófej, és elég sok hideget kaptam én is, és elég sokszor elkezdtek privátban oltogatni, én meg voltam olyan aranyszívű, hogy kimásoltam az üzenetet, amit nem mert vagy nem akart (passz) elküldeni nyilvánosan, bár így visszagondolva, valószínűleg én viselkedtem gyerekesen... Mosolyog
Jaja, én is abba a táborba tartozom ám amúgy. Nevet Meg ha könyvet írsz, én voltam az első, aki igényt tartott rá, ezt ne felejtsd el majd, kérlek. ((:

Lew, kedves, hogy ezt gondolod rólam, de... áh, inkább nem zökkentelek ki a hitedből. xD Olyan kis... hihi.  Pirul
Drszabi, most hogy így mondod... írod... Már kezdem nagyon nem várni a hajnalt. Nevet

Leeeww, mutass belőle valamit, kérlek szépen! Nevet Hanii... ne már... x-)
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3333 Dátum: 12 júl 07, 22:34:39 »

hani... -_-" Csak egyszer találkozz egy normális fickóval. Ez a sok marhaság csak úgy elrepül majd a fejedből. (Ehhez igazából fickó sem kellene csak egy nyamvadt tükör...)

Ami azt illeti mugen-t sem látni mostanság, vajon miért? ikszdé (Pedig mintha már letelt volna a kiszabottja.)

Niki, imádom ezeket a félperverz megfogalmazásokat, aranyosak.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3334 Dátum: 12 júl 07, 22:42:32 »

Sajna már nincs meg mert kellet a hely. Pl csak veled Niki egy egész oldalt összeleveleztünk Nevet Meg mostanában Kroli94-el is elég sokat beszélek ugyanis in real life is össze fogunk futni Halas napokon Mosolyog Jó lesz végre beszélni egy fórum arccal .

én meg voltam olyan aranyszívű, hogy kimásoltam az üzenetet, amit nem mert vagy nem akart (passz) elküldeni nyilvánosan, bár így visszagondolva, valószínűleg én viselkedtem gyerekesen... Mosolyog

Anno egy wowos fórumon még Nightmaren a komplett aláírásom ilyen fikázásokból állt, ahogy szidtak, buggernek , noobnak lownak neveztek de voltak cifrábbak is Nevet Sajna már nincs meg de volt aki anyukám felől érdeklődött és miután kiraktam fórumra a nem éppen színvonalas privát monológját megfenyegetett hogy megölet. Volt aki azt tanácsolta hogy töröljem a wowot és takarodjak el a szerverről  Hümm-hümm stb ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 22:43:14 írta Lew » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3335 Dátum: 12 júl 07, 22:49:22 »

PÜ-huszárok sajnos mindenütt vannak, én is kaptam már nem egy üzenetet, aminek lesarkítva az volt a lényege, hogy arrogáns, beképzelt, etc. vagyok, és amúgy is bekaphatom.  Ezekben az a legjobb,hogy a topicba kushadnak, aztán meg foglalják a hülyeségeikkel a tárhelyem.

Mugennek meg még érvényes a bannja, nem?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3336 Dátum: 12 júl 07, 22:53:16 »

Nálam egyszerű volt a helyzet. Nem fizettem be a zinternetet.

Én meg ezen olyan jót derültem. Tiszta pozitív vagyok ma este is. Nevet

Mugennek meg még jah, sztem nem került szabad lábra.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3337 Dátum: 12 júl 07, 22:53:43 »

Biztos tudsz róla Lew, de be lehet állítani a profilodban, hogy a PÜ-ket elküldje neked a beállított email címedre. Nekem is csak ezért van meg több száz levél, másként soha nem férnék el.
Majd, ha egyszer elérem azt a hsz számot ahol korlátlan lesz a PÜ-s ládikóm... De messze van az még.
Viszont milyen érdekes, hogy a kimenőben akármennyi lehet.

Upsz, mugent benéztem. Igazad van Sabaku. Még augusztus háromig biztosan nem jön vissza, de kááár...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3338 Dátum: 12 júl 07, 22:54:47 »

Igen érvényes még azt hiszem augusztusig.
Én még nem kaptam ilyen PÜ-t, látszik jókislány vagyok. Nyelvesít ikszdé De ha kapnék, lehet kicsit kinyílna a csipám. :'D

Jó, ígérem többé nem csúnyázom le magam. Hümm-hümm

Pff.. megint beírtok elém. x)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3339 Dátum: 12 júl 07, 22:56:01 »

Ezt kapom majd szülinapi ajándéknak? Mugen visszatérését? Fuck yea.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3340 Dátum: 12 júl 07, 22:57:32 »

Ezt most, heo elképzeltem, ahogyan azt mondja éppen az avatarodon lévő oroszlán, hogy káááár. ikszdé Pont arra nyílik a szája.

Hanii te pedig mostantól úgy vigyázz a magad lecsúnyázásával, hogy ezt az ígéretet: "Jó, ígérem többé nem csúnyázom le magam." lementem. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3341 Dátum: 12 júl 07, 23:01:08 »

Sabaku: Máris jobban várod szülinapod ugye? Nevet Egyébként lehet velem van a baj, én sose tudtam felhúzni magam ezeken a pü huszárokon Nevet Sőt kifejezetten jót szórakoztam rajtuk, ahogy majd szétveti őket az ideg Nevet

Heo: ezt nem is tudtam =) Köszi az infót.

Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3342 Dátum: 12 júl 07, 23:02:53 »

Én sem tudtam, heo, ezért esti imáimba fogom foglalni a neved ezentúl. Nevet (Bár igazán szólhattál volna hamarabb is, nem azért a két forintért...  Gondolkozik xD)

Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3343 Dátum: 12 júl 07, 23:07:20 »

Nem tudom, sztem én sosem állítottam ezt be, ha nem még a legelején, de mégis mindig kaptam az értesítőket az e-mail címemen. És nyilván ezekben a tartalom is benne volt, gondolom heo erre gondolt.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 07, 23:14:28 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3344 Dátum: 12 júl 07, 23:08:44 »

Lew: először én is jókat röhögök rajtuk, de amikor csak nem akarják feladni, az elég zavaró... meg nem szeretek törölgetni folyton Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!