24 okt 12, 20:24:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150100 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2940 Dátum: 12 jún 28, 11:04:33 »

Jaj, te szegény. Ohh My God
Amúgy nálunk is ma kezdődött valami Summer Pulse nevű elektronikus zenei "fesztivál". Még jó, hogy nem vagyok otthon. ikszdé Simán hallanám az ágyamból.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2941 Dátum: 12 jún 28, 12:09:48 »

Négy órát vártam a dokinál ma. A fene majd megevett. Négy óra várakozás egy csomó síró csecsemő társaságában. Ráadásul egy csomó embert behívtak előttem, aki kb. két órával utánam érkezett. Állatkínzás!!!

Nem baj, ma úgyis annyira leiszom magam, hogy még ez előző két hétre sem fogok emlékezni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 12:12:30 írta gman » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2942 Dátum: 12 jún 28, 13:13:39 »

Engem ma az időjárás húzott fel Szomorú ma akartunk strandolni menni, de bele lett köpve a levesembe... mondjuk 4ig még akár fel is melegedhet ikszdé (de ebben magam se hiszek)... Ráadásul sógornő jelöltem is elment nyaralni... a másik meg Fertődön van, mert ma vagy tegnap volt beiratkozni az új sulijában Sopronban... így egyedül vagyok míg a párom dolgozik Nevet
De nem baj holnap estére legalább van programunk egy csomó régebbi fórumossal (na jó nem annyira csomó, de akad 2-nél több ikszdé)...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2943 Dátum: 12 jún 28, 13:19:30 »

Gman, talán jobb lesz, ha elkezdesz hozzászokni a csecsemősírás csodás hangjaihoz, ha érted, mire értem. Nevet
Noemimi, itteni név szerint kikkel? Mosolyog
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2944 Dátum: 12 jún 28, 13:29:30 »

Nem Niki, egyáltalán nem értem, hogy mire érted. Hmm...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2945 Dátum: 12 jún 28, 13:33:30 »

A legtöbb embernek már kétlem, hogy sokat jelentenek ezek a nevek... meg ki tudja engednék-e a felsorolást Nyelvesít
Na jó Morita lesz az egyik Syzygy a másik... és még... még 1 valaki xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 13:37:44 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2946 Dátum: 12 jún 28, 20:42:31 »

...Igazából azonban engem nem zaklat. Mindenki úgy áll a világhoz, ahogy akar. Ha valaki abban látja saját igazságát, hogy Magyarország rossz, ezért inkább elmegy, akkor menjen. Közben megsúgom, hogy a világ 80%-a rosszabb. Milyen létszükséglet nincs meg neked itt, ami egy angolnak, németnek, osztráknak megvan? Vagy csak könnyebb az embernek saját sikertelenségét ráfogni az országra és elmenekülni?
Nem tudom miért kell ennyire kötni az ebet a karóhoz.Saját sikertelenség?Az orvosok miért mennek ki külföldre?Akik valami tudományos munkával foglalkoznak miért menekülnek el?Biztos azért mert itt minden megvan a kutatáshoz,meg támogatják,csak szerencsétlen balf*szok,és inkább elmennek.Mi Magyarországnak hívjuk,ők Amerikának,vagy éppen ahogy nekik tetszik,ugyanúgy élnek ott emberek,ugyanaz mint nálunk,csak több a pénz.Szerintem nagyon csúnya,gonosz emberek hogy csak jobban szeretnének élni mint itt...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #2947 Dátum: 12 jún 28, 20:59:29 »

Marci gakuseikém nézzed a meccset, ne fórumozz most! Történelmi pillanat... Németország majdnem gólt lőtt.. amolyan "close enough" :DDDDD
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2948 Dátum: 12 jún 28, 21:11:56 »

Igazából azonban engem nem zaklat. Mindenki úgy áll a világhoz, ahogy akar.

Mint látod, én nem kötöm az ebet a karóhoz. Nekem aztán teljesen mindegy, ki mit gondol, csak idegesít, ha valaki saját sikertelensége miatt az országot ostorozza.

Az előző hozzászólásomba úgy látszik bele kellett volna írni, hogy itt nem az elismert tudósokról, orvosokról, mérnökökről van szó, hanem a büfészakot végzettekről, vagy az érettségit sem megszerzőkről, akik azt hiszik, hogy nem bennük van a hiba, hanem a rendszerben (bár abban is van sok, ez tény), és ezért jó sok káromkodással fűszerezve kiutaznak Nyugatra, ahol természetesen kolbászból van a kerítés, hogy ott takarítsanak, wc-t pucoljanak, gyermekre vigyázzanak. Szép életcélok.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2949 Dátum: 12 jún 28, 21:22:29 »

Bocs Sensei,de utálom a focit Nevet

Ja hát az egész más téma Nevet ezzel kellett volna kezdeni :DDD elnézést xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2950 Dátum: 12 jún 28, 21:25:15 »

Megint volt egy majdnem gól, hát ez nem az ő napjuk. 10 perc alatt már nem hozzák be.
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2951 Dátum: 12 jún 28, 21:52:56 »

Elnézést minden fociellenestől a témáért Pirul

NE MÁR HOGY A NÉMETEK VESZTETTEK!!! Szomorú Ezért a spanyoloknak drukkolok a döntőben Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2952 Dátum: 12 jún 28, 21:54:21 »

Aki a saját hazáját szidja, az egyben saját magát is szidja. Aki a saját hazáját tehetetlennek, butának, rossznak látja, az saját magára is mondja ezt, hiszen ő is része a saját hazájának, ha tetszik, ha nem. Ennyi.

Minden más fontosat Szafi a tegnapi hosszú hszében már elmondott erről, amit el lehet mondani, tekintsétek úgy, hogy az az én véleményem is, továbbá pedig az objektív igazság is egyben.
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #2953 Dátum: 12 jún 28, 21:56:17 »

Én a olaszoknak, de csak a Hetalia miatt ikszdé
Hát tiszta szánalom volt amit a németek
produkáltak. Mindig ott volt a majdnem.
De 1 gólt legalább lőttek. Ez nem az
ő napjuk volt, pedig azt hittem
simán leverik az olaszokat...
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2954 Dátum: 12 jún 28, 23:07:12 »

Nem mindenki azért költözik el a hazájából, mert annyira rosszul élt benne, vagy mert minél nyugatabbra megyünk, annál kolbászosabbak lesznek a kerítések. Nevet Engem például két teljesen más cél vezérel, és akkor is elköltöznék innen, ha egy, hm, fejlettebb, modernebb, "nyugatosabb" államban élnék, mert az én indítékaim teljesen mások.
Tökéletesen igaz, hogy aki szeretne itthon megélni, aki tényleg akarja, az igenis sokra viheti, legyen akármilyen pici porfészek is ez az ország, legyen akármekkora is az infláció mértéke egyik hétről a másikra, legyen akármilyen alacsony is a minimálbér, kerüljön akármilyen sokba a benzin, ezek nem csak minket érintő problémák. Ezek mellett igenis lehet valaki egy bárkiből is Magyarországon, ha az illető rendelkezik elegendő ambícióval és akarásvággyal. Ez nem állam, ez egyénfüggő. Az meg valóban ocsmány dolog, Aes, ha valaki a saját hazáját szidja, sajnálja le, meg ilyenek. Nevet Olyan, mintha az anyámat szidnám. Lehet meg merném tenni, de utána egy életen keresztül törölgethetném a saját nyálamat a szememből. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!