24 okt 13, 06:08:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150759 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2790 Dátum: 12 jún 24, 16:57:20 »

"max benézel időnként és megnézed mi van" Csak a 2012 áll az utunkban, úgy értem... 2013-ban jön ki, ezt az évet még át kell vészelni.^^

Nem kell parázni, a világnak majd akkor lez vége, ha az emberek teljesen tönkre tették..

Amúgy helló mi mindenki!  bye bye
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2791 Dátum: 12 jún 24, 17:35:39 »

Ne becsüld túl az emberiséget, maximum egy kis laza fejfájást okozhatunk Gaiának, ha így folytatjuk. Az a  nő már kibírt ezt-azt.  Ha baszogatjuk, csak arra kell vigyázni, nehogy összetörjön minket egy önkéntelen kis mozdulattal.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2792 Dátum: 12 jún 24, 17:47:25 »

Erről rögtön ez jutott eszmbe:
http://hu.freeonlinegames.com/game/poke-the-penguin
 ikszdé
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2793 Dátum: 12 jún 24, 17:54:59 »

Túlbecsülöm? Nevet Mégis miböl lett az élet a leg jelentéktelen apró kis "élőlényből" egy "szikrából" sztem ha... áh fáradt vagyok kifejteni xD....
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2794 Dátum: 12 jún 24, 18:04:32 »

Ne becsüld túl az emberiséget, maximum egy kis laza fejfájást okozhatunk Gaiának, ha így folytatjuk. Az a  nő már kibírt ezt-azt.  Ha baszogatjuk, csak arra kell vigyázni, nehogy összetörjön minket egy önkéntelen kis mozdulattal.

Ez a gondolat most tetszett...
A Föld túlél max önmagunkat írtjuk ki idővel...
Már elég sokszor éreztem magam rosszul amiatt, hogy a saját hibánkból miféle helyen élünk

De am én nem úgy értelmeztem, hogy Masashi a világvégére gondolt... de lehet az én szövegértelmezésem tompa...

pfuuu ma még be kell pakolni... de lusta vagyok -.- és ráfüggtem a doramara -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2795 Dátum: 12 jún 24, 18:21:01 »

Pedig, nem vagyunk olyan nagy cucc biológiai szempontból. Nem formáljuk át a föld arculatát jobban, mint némelyik más lény, csak legfeljebb feltűnőbben. Hangyákból nem csak darabszámra, de súlyra is több akad, mint emberből. A perm végi nagy kihalási esemény során a földi élet 90%-a tűnt el. Gaia kicsit megigazította a frizuráját, megnyálazta az ujját,  megkenegette vele a sebet, és ment tovább, mintha mi sem történt volna. És vannak oylan létformák, amiknek azzal sem igazán okozhatnánk gondot, ha mondjuk felrobbantanánk a  bolygót. Túlélnék, és találnának új helyet, ahol kivirágozhat az élet. Az emberiség persze fejlődhet, olyan mértékben is, amit ma el sem tudunk képzelni... ha evulúcionálisan nem is igen, de technológiailag, és akár más módokon is igen, de hacsak nem hozunk létre ténylegesen feketelukat, és nyeletünk be vele mindent a naprendszerben (amihez nincs kéznél elég anyag úgysem), Gaiat nem tudjuk megölni. Ami pedig azt illeti, hogy a környezetszennyező hatások, az a picike hatás, amivel felgyorsítottuk a természetes éghajlatváltozást egy árnyalatnyit, picike lukak az ózonon.. az ilyenek milliószorosára erősítve sem jelentenének komoly gondot. Legfeljebb megrándulnánk azok a combok, és igen, pápá emberiség.

Amúgy miféle helyen, noemimi?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 24, 18:34:59 írta STM » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2796 Dátum: 12 jún 24, 18:34:01 »

persze noémi nem ér megnézned előlem a kurosagit >.<#
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2797 Dátum: 12 jún 24, 18:35:13 »

Sztem ez naivság.. az emberiség az élet számunkra.. nincs emberiség akkor nem is élsz pont Nevet... Semmi más nincsen nem kell túlbonyolítani. Az meg hazugság mikor valaki utálja az embereket vagy az életet... Nevet Én pl. IMÁDOM ?
Nevet Főleg a szesz meg a nők miatt, de sok minden más is van, és ha nem lennének emberek tök uncsi lenne minden...

Erre beír Bani elém Nevet. (L)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2798 Dátum: 12 jún 24, 18:39:49 »

Itt vagy most keleten? am hétvégén össze hozhatnánk vmit, akkora már vége lesz a  vizsgáknak
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2799 Dátum: 12 jún 24, 18:45:59 »

Pedig Bancsy már a 3. rész... de ezután ígérem erőt veszek magamon és elkezdek csomagolni... holnap vonatra úgy se viszem a gépet szal jócskán le fogok maradni, inkább olvasok Durci
am TE MEG TANULJ Durci

Amúgy miféle helyen, noemimi?

Mmint, hol érzem magam rosszul? Pl. pesten, vagy az ici pici kis városomban, ahol mi kedves emberek mindent tönkreteszünk, pusztán azzal hogy nem tudjuk megbecsülni amink van...
ne értsetek félre nem tartom magam se környezet védőnek, se állatvédőnek... pusztán van egy elvárásom az emberekkel szemben, méghozzá, hogy ne tegyék tönkre a dolgokat, utána meg siránkozzanak Mosolyog

Am én is szeretem az életet, más embereket kevésbé, pontosabban hmm nem tudom, hogy fejezzem ki magam... nehéz természetem van ikszdé szóval szeretem az embereket, de keveseket, és nehezen szeretem meg őket xD ... magam se értem magamat ikszdé

gonosz vagy Bani...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 24, 18:49:22 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2800 Dátum: 12 jún 24, 19:09:26 »

Figy, most nyugaton vagyok, de hétvégén otthon leszek, szal pénteken jó nekem, de többi nap nemjóú mert szombaton megyek tetoválóhoz.. Már a mellkasom jön *_*
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2801 Dátum: 12 jún 24, 19:19:34 »

Uh... hát hajrá Masashi...
én nem tudnám eldönteni mi az amivel egész életemben együtt tudnék élni

ill volna pár ötlet... mind lábfejet, bokát vagy gerincet, esetleg lapockák közét érintené...
Na jó a gerincet elvetem, mert még egyenlőre túlontúl kiállnak a csigolyáim... bokára angyal szárnyakat akartam volna, de az az állapotomat tekintve kicsit morbidnak hat számomra ikszdé...

hmm péntekre én akartam Banit Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2802 Dátum: 12 jún 24, 19:28:10 »

Nekem akkor is csak péntek a jó.. A tattoom az olyan mint Dwayne The Rock Jhonson-nak ami van, majdnem teljesen olyan, csak hozzám igazítva.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2803 Dátum: 12 jún 24, 19:47:29 »

Jaj a tetoválás... Én soha nem akarok és nem fogok tetoválást csinálni mert szenvedsz azért, hogy a bőrödet örökké elrontsd.
Én elmegyek 5 napra szóval nem fogtok látni egy ideig.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2804 Dátum: 12 jún 24, 19:50:56 »

Én majd egyszer szeretnék egyet a jobb vállamra. De még sokat változhat a döntésem ezzel kapcsolatban Mosolyog.

Az baj ha tollal sokszor rajzolok a bőrömre? Azt hallottam hogy bőr rákot kapsz vagy mi Technikai KO.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 185 186 [187] 188 189 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!