24 okt 13, 06:10:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150763 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2775 Dátum: 12 jún 23, 21:18:29 »

heo abba a koncertbe most én is bele akadtam, el is kapcsoltam rögtön inkább nézem az Euro Trip-et ami rohadt jó Film.

Azêrt folyik mindenhonnan a foci mert egyszerűen ez a mostani nagy esemény, pár hét múlva az olimpia fog mindenütt folyni.

Aes, jó az új avatarod. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 23, 21:19:05 írta Minagi » Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2776 Dátum: 12 jún 23, 21:22:42 »

Én azt várom, hogy David Tennant gyújtsa meg a lángot a végén amivel kezdetét veszik a 2012-es Londoni olimpia. Azt színesebben nézném, és azt még lehet, hogy fogom is. 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2777 Dátum: 12 jún 23, 21:23:30 »

Én szeretem az olimpiát és kíváncsi is vagyok mi lesz kint...
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2778 Dátum: 12 jún 23, 21:24:53 »

Tényleg, mikor is kezdődik? És meddig tart? Sose tudom. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2779 Dátum: 12 jún 23, 21:27:28 »

hanii: Én se tudom, de azért 4 évente van szóval biztos, hogy én is nézni fogom.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2780 Dátum: 12 jún 23, 21:32:40 »

Hanii, július 27.-én kezdődik és augusztus 12.-én van vége.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2781 Dátum: 12 jún 23, 21:39:14 »

Köszi.^^ Juuj, akkor Görögországban fogom nézni egy kicsit. Nevet Emlékszem, pár éve foci VB vagy BL vagy nem tudom mi ment minden étterem tévéjében, de ott voltunk amikor játszottak, és hát.. a görögök meg a német turisták nagyon tudnak szurkolni. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2782 Dátum: 12 jún 24, 07:16:59 »

pár hét múlva az olimpia fog mindenütt folyni.

Na akkor legalább minden foci EB ellenes ember bosszút tud rajtam állni. ikszdé Mert az olimpia viszont engem nem érdekel egyáltalán. xD Szóval, ha itt az a téma fog menni, akkor pont annyira fogok szenvedni, mint most Gabeszék az EB miatt.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2783 Dátum: 12 jún 24, 07:43:28 »

Az olimpia az egyetlen sportesemény, amit már óvodás korom óta nyomon követek. Azért van, mert belém nevelték, hogy ez valami hatalmas dolog és bár már négy éve sem hittem el ezt, mégis végignéztem minden számot, ahol magyarok indultak.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2784 Dátum: 12 jún 24, 08:22:35 »

A magyar eredmények érdekelnek belőle, remélem azért jól szerepelnek majd. A többi viszont teljesen hidegen hagy. Egyébként ha sok embert érdekel a dolog, akkor úgyis kb 2-3 témában fog egyszerre menni az egész. ikszdé
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2785 Dátum: 12 jún 24, 08:39:29 »

Engem se érdekel annyira az olimpia, de azért belenézek. Anyám a télit nézi állandóan ha van, na attól már ki lehet kergetni a világból...
Masashi, max benézel időnként és megnézed mi van. Nekem a kedvenc horrorjaim a Kaptár, meg a 8.utas a halál és folytatásai már ha az horrornak számít, meg jó még a Cápa is. Bár én inkább az akciófilmek híve vagyok.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2786 Dátum: 12 jún 24, 08:48:24 »

Az engem is érdekel, de most inkább Tom Cruise új filmje izgat. Kifelejtettem még az Underworld-öt Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2787 Dátum: 12 jún 24, 11:29:16 »

De mivel ez lehetetlen, mert valószínűleg nem olvasná senki, így inkább mellőzöm a felesleges fáradalmakat. (:
Pedig én már kifejeztem abbéli szándékomat, hogy elolvasnám, ha megírnád. (: Szóval a 'senki' nem igaz, egy valaki már lenne. Nevet Bár belőlem nemigen tudnál meggazdagodni. xD


Aes, jó az új avatarod. Nevet
Jónak jó, de rég tornáztattam már meg ilyen jól a nyakamat, szóval még hasznos és egészséges is. ikszdé


Engem nem zavar annyira, ha itt beszélitek ki a bírókat, a Rinyáldókat, meg ilyesmiket, legalább ilyen téren is tájékozottabb leszek valamivel. Ilyen miatt sose mennék olyan topikba, mint a Sport topik, de mivel a Dumát rendszeresen látogatom, akármi legyen is a téma, így megtudok olyan dolgokat is, amiket alapból nem szeretnék. Mosolyog
Az olimpia jó dolog, én várom. Főleg a műkorcsolyát. Olyan jó látni, amikor eltaknyolnak a jégen. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 24, 11:31:04 írta Nikuccia » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2788 Dátum: 12 jún 24, 12:44:51 »

Olyan jó látni, amikor eltaknyolnak a jégen. ikszdé

Sikeresen rámutattál a műkorcsolya egyetlen érdekes részére. ikszdé

De mivel ez lehetetlen, mert valószínűleg nem olvasná senki, így inkább mellőzöm a felesleges fáradalmakat. (:
Pedig én már kifejeztem abbéli szándékomat, hogy elolvasnám, ha megírnád. (: Szóval a 'senki' nem igaz, egy valaki már lenne. Nevet Bár belőlem nemigen tudnál meggazdagodni. xD

Én is elolvasnám. De ennyi vevővel valóban nem hiszem, hogy nagyon megélne belőle. xD (Persze ez nagyban függ a beárazástól is.)
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2789 Dátum: 12 jún 24, 15:06:01 »

 Véletlenül nem tudjátok annak a programmnak a nevét amibe ha beleteszel egy 3D modelt akkor megmutatja, hogy hogyan építsd össze azt papírból.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!