24 okt 13, 08:12:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150891 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2745 Dátum: 12 jún 23, 11:29:40 »

Én Nigériának szurkolok. Ja, hogy ez EB? Észre sem vettem.

Noe, most annyira szeretnék mondani valamit. De tudom, hogy ezt te is tudod.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2746 Dátum: 12 jún 23, 11:58:25 »

Tudom Saphi, tudom... te is tudod, hogy bölcs és okos vagyok, csak jól titkolom xD

Hmm engem kiakaszt ez a tárgyfelvétel xD imádok tanárokkal e-mailezni xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2747 Dátum: 12 jún 23, 12:08:16 »

Azért az általánosban, na jó ott pont nem (mert 8 éves gimibe jártam), tehát a gimiben nekem is más viszonyom volt a tanárokkal...
De most már lassan itt is minden hsz-t azzal fogok kezdeni, hogy Tisztelt Tanárnő...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2748 Dátum: 12 jún 23, 12:18:22 »

Masashi attól még hogy a tanárod is olvassa a blogod, nem kell úgy írnod bele, mintha le is osztályozná....


Huhh még nem megy az írás... Tegnap volr egy kis házibuli.... Mindenki úgy berugott mint az albán szamár 2 saroknyit alig bírtam hazajönni, itthon kapásból keresztülzúgtam a fotelomon, és leszakítottam a redőnyt.... Erre hajnali 11 órakkor arra keltem hogy a környék összes mezőgszdasági járműve az ablakom alatt húz el silózni... smirksweat

Ja és a blogról jut eszembe.. Elfelejtettem a blogomhoz a jelszavam! XDD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2749 Dátum: 12 jún 23, 12:22:19 »

Nekünk a kémia tanár megadta a mobilszámát, mert, ha nincs bent órakezdésre akkor valójában alszik valahol, szóval ne emailt küldjünk, mert arra nem ébred fel. ikszdé
Jó arc a fickó, nem hittem volna, hogy egyetemen ilyesmivel fogok találkozni. Meg az állandó faviccei... Még szerencse, hogy Al Bundy rajongó, minden zh előtt nagy dudák magazinnal poénkodik, legalább megnyugtat. Nevet


Ezek az aljas dolgozó emberek, nem hagyják aludni a megfáradt gyermeket még délig sem. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2750 Dátum: 12 jún 23, 12:38:47 »

Remélem, a Németek továbbra is ilyen jók lesznek.



A tegnapi meccs tényleg király volt, és az eredménynek is örülök. Nem szeretem a görög csapatot, sose bocsátom meg nekik, amit a 2004es EB-n műveltek. :/ A németeket viszont szeretem, nekik drukkolok, meg a spanyoloknak. Jó lenne egy spanyol-német döntő, ott meg győzzön a jobbik. Nevet Remélem a franciák ma szépen kiesnek a francba..

Csehek... hát nekik nem drukkoltam. Túl mákosak voltak már az én ízlésemnek, hogy kikaptak a náluk ezerszer jobb orosz csapattól négy fával, aztán mégis ők jutnak tovább. Jó erről nem tehetnek, de akkor is idegesít. Szláv csapatok közül messze az oroszok a legszimpatikusabbak, meg még a horvátok.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2751 Dátum: 12 jún 23, 12:42:34 »

heo:
Nekünk is vannak ilyen laza tanáraink...
pót-pót zh-n még le is spanoltam műveletek tanárral xD így zh-írásnál odajött piszkálni a diákom,  hogy nem is hasonlítok magamra... meg leszólta a betüim meg hogy ne vigyorogjak mert máskor nem enged pót-pót zh-zni xD

ja meg neki előadáson voltak faviccei...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2752 Dátum: 12 jún 23, 12:54:39 »

Nekem csak gyakorlatom voot vele, de ott is nyomta a favicceket meg az oltásokat. Az egyik mondjuk visszafelé sült el. "Maguk közül senki sem ért a kémiához, fogadok, hogy még csak nem is érettségizett belőle senki." Csak négyen a tizenhatból, mind emelten és mind 90% felett, na ott csend lett.

A diákomat nekem is bizgerálják, nem is maga van a képen... Miért nincs rajta a másik keresztneve is? Mintha nem lenne elég bajom a zh-val nélkülük is. Mondjuk én is ezt csinálnám a helyében, nehogy már unatkozzak amíg a nebulók írnak, puskáznak...
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2753 Dátum: 12 jún 23, 12:55:34 »

Viszont, Saphira, te említettél valamilyen könyvet még a Vita topikban. Esetleg azt nem gondoltad komolyan? smirksweat

Hát, ha annyit keresnék vele,mint Osho, akkor már most el kezdeném. De mivel ez lehetetlen, mert valószínűleg nem olvasná senki, így inkább mellőzöm a felesleges fáradalmakat. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2754 Dátum: 12 jún 23, 13:04:26 »

Én hosszasan sorolhatnám, hogy mi a bajom velük, de ezt inkább kihagyom. xD Lényeg, hogy essenek ki szépen. Sajnos Rinyáldóék már tovább jutottak, remélem ők is kiesnek szépen a következő körben.
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2755 Dátum: 12 jún 23, 13:13:29 »

Hmm... Megígérem, hogy az UTOLSÓ meccset végignézem... xd Már csak azért, hogy tudjam mi a téma.
Masashi chan írásáról lemaradtam, szóval ehhez SEM tudok mit szólni. xd
Ami eszembe jutott az az, hogy emlékeztek rá, hogy pár hónapja egy csapat magyart megtámadtak Etiópiában?
A bátyám tanárát megölték. Szomorú

No, de rólam valami, hogy mi van már... meleg van még mindig. ikszdé A kiscicáink nőnek, a málna kezd már javában érni. Ööö... Kb. ennyi. Meg Találtam egy rohadt beteg animét tegnap, megyek is, és folytatom a nézését. xdxdxd

Ui.: amúgy, ha választanom kéne, hogy kinek szurkolok, akkor én is a németeket mondanám.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 23, 13:14:09 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2756 Dátum: 12 jún 23, 13:16:17 »

Mi lenne ez a beteg anime?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2757 Dátum: 12 jún 23, 13:19:11 »

Amúgy, én még mindig Kassain vagyok fenn akadva. xD

Miért, mi olyan fennakasztó?
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2758 Dátum: 12 jún 23, 13:19:36 »

Látjátok, milyen hasznos ha az ember nem nézi a kutyákat!(gondolom az EB kutyát jelent ikszdé ) Nem nézem, nem stresszezlek miatta.

Zizi: Én az utolsót se nézném meg.

Meleg van de 1 fokkal jobb az idő.  Málna? Nyámi.  PepsiCola Kedvenc gyümölcsöm viszont olyan drága mint az arany.   Greedy

Ketten beírnak elém erre.
Masashi: én olvastam azt a kommnetet.  Faceg
Még valaki beírt elém. Valaki még nem akar?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2759 Dátum: 12 jún 23, 13:23:52 »

Kassai balszerencsés volt. Ez benne van a fociban, amióta foci van. Bár igazából nem is ő cseszte el, hanem a partjelző meg a vonalbíró. Csak hát ilyenkor az egész bírói csapatot büntetik. Én sajnálom nagyon Kassait, és az ukránokat is sajnálom érte, de csak azt tudom mondani, hogy a fociban ez benne van. Végülis ez csak egy játék, tudni kell talpra állni egy ilyen után. Remélem Kassainak is menni fog.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!