24 okt 13, 12:15:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151135 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2700 Dátum: 12 jún 22, 15:11:19 »

Jó, akkor az én válaszomra miért nem reagáltál? Tényleg érdekel.

Kettős mérce rulz.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2701 Dátum: 12 jún 22, 15:13:28 »

Hol a lájk gomb? :/
Ne lájknak hívjuk, hanem tetsziknek, és akkor már mindjárt nincs faces beütése. Igenis nem lenne hülyeség bevezetni egy ilyen újítást, amivel jelezhetnénk a hozzászólás írójának, hogy elolvastuk a kommentjét, habár reagálni már nincs kedvünk, nincs indokunk, esetleg időnk rá, és akkor elkerülhetőek lennének az olyan félreértések, mint Stance esetében is. Tudom, hogy téged nem zavar, hogy nem reagált a hosszú hozzászólásodra senki, de én például már elég sokszor jártam úgy konkrétan veled kapcsolatban is, hogy 3-4 hsz-szal a tied után írtam, konkrétan neked címeztem egy kérdést, és nem válaszoltál rá. Nevet Pedig engem érdekelt volna a válaszod.
Sőt, jobbat mondok, egyszer beírtál szintúgy egy hosszút, amire válaszoltam én is egy elég hosszúval, de arra már nem reagáltál, pedig szerintem lett volna mire, bár ez az én aspektusom, nem a tiéd, emiatt meg nem egyértelmű.
Nem vagyok ellened, de most van némi ellentmondás az elmúltakban és amiket most írsz. Mosolyog

Ide írnám le a mai szóbelis napomat, de megpróbálom nagyon röviden. Mosolyog Igazából én egy mázlista disznó vagyok, meg se érdemlem azt a jegyet, amit kaptam. Nevet Undorítóan keveset tanultam erre az érettségire, és úgy voltam vele, hogy a hármas legyen meg, egy 40%-kal már madarat lehet velem fogatni, erre kaptam egy közepesen gyengus 68%-os biosz érettségit. Nevet A szóbeli feleletem elvileg 100%-os lett, bár nem értem, miért, meg lettem dicsérve, pezsgőztem, bonbonoztam, még képzeljétek, töltött káposztával is kínálgattak, de azt már nem mertem bevállalni. xD Szóval összességében nézve jól teljesítettem, jobban, mint vártam volna önmagamtól, és ez most jó kis szellőt adott szegény, állott levegőjű önérzetemnek. Mosolyog
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2702 Dátum: 12 jún 22, 15:16:35 »

Stance ezt nem tudhatod, sok emberhez képest elég keveset írsz, és mégis elolvassák a kis eszmei mondandódat, én is elszoktam olvasni, rohadtul nem érdekel, hogy 1 soros vagy 26, azért mert nem válaszol a nép neked, vagy mondja hogy "Ja Stance" vagy bármi jelzést, hogy elolvasták, nem szabad ennyire lenézni őket, mert ez rohadtul pofátlan tőled és nem hinném hogy lenne hozzá jogod. Mosolyog

Egyébként Loah tényleg írt neked, reagált, miért nem válaszoltál neki, vagy jelezted hogy elolvastad?

Gratulálok Niki!!!!
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2703 Dátum: 12 jún 22, 15:16:51 »

Utólag szerkesztetted a hozzászólásod, így nem láttam, hogy válaszoltál, márpedig többször is frissítettem a lapot.
De előbb visszalapoztam és nem éreztem rá ingert, hogy válaszoljak, mivel nem a témákhoz szóltál hozzá és érdektelennek tartom a beszélgetés folytatását.
Én aztán nem nézek le senkit, csak mert nem válaszoltak. Csak egy fórum így működik, hogy valaki ír, aztán válaszolnak rá... hazudnék ha azt mondanám, hogy nem sérti az egóm. Biztos te sem szereted, ha beszélsz például anyádhoz 5 percen keresztül és nem válaszol semmit, nézi tovább a tv-t. De ebből nem következik az, hogy lenézed az anyád. Ez már csak a saját belemagyarázásod, hogy én bárkit is lenéznék.

Nikuccia, igazad van. Nem túl sokat járok duma topicba, de ha üzenetben írsz kétségtelenül válaszolok.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 15:21:21 írta Stance » Naplózva



Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2704 Dátum: 12 jún 22, 15:19:17 »

Nem is azt vártam, hogy az egész nézőpontom, világnézetünk megosszuk egymással (bár nincs ellenemre, mert szeretek beszélgetni) annál inkább elvárhatóbb, hogy a felhozott témákra reagáljanak, asszociáljanak valamit belőle. De a legtöbben bele se kezdenek a második bekezdésbe, vagy az elsőbe se, mivel (nekik) hosszú terjedelmű és el se olvassák.
 szerintem
Stance: Akkor gondolom mondani sem kell, hogy mennyire megalapozott a fenti idézet.

Niki: grat Mosolyog.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2705 Dátum: 12 jún 22, 15:24:11 »

hazudnék ha azt mondanám, hogy nem sérti az egóm.

Úgy tudtam téged nem irányít az egód, mert te a tudatodat megfigyelő felettes tudat vagy. Esetleg tévednék?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2706 Dátum: 12 jún 22, 15:27:36 »

Hát pedig bármennyire is hihetetlen, én is szoktam szomorú, haragos lenni vagy bármilyen más rossz szellemi állapotot mondhatnék. Ezek legtöbbje pedig az egóval való azonosulást jelentik. A buddhák se lennének megvilágosodottak, ha nem meditálnának egész álló nap. Én pedig nem vagyok azon a szinten, hogy mindig tudat feletti állapotokban legyek. Ez pedig így jó.
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2707 Dátum: 12 jún 22, 15:32:53 »

Abból jó kis háborúk születhetnének még az eddigieket elnézve. Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2708 Dátum: 12 jún 22, 15:36:45 »

Azért azt leszögezném - mielőtt belemagyaráznátok - én egyáltalán nem kívánok ilyen gombot, csak egy éppen trendi szóval próbáltam kifejezni a tetszésemet.  smirksweat
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2709 Dátum: 12 jún 22, 15:39:43 »

Biztosan érdekes lenne, bár az én elképzeléseim szerint egyszerűen csak lenne egy plusz hely a "Tetszik"-nek, és ezzel le van zárva a téma. Nem kell olyan, hogy nem tetszik, segített vagy nem segített. Én egy ilyen fórumnak voltam tagja rövid ideig, és ott abszolút működött, és az jött át, amiről fentebb is beszéltem: jelzem, hogy elolvastam a hozzászólásodat, sőt, még tetszett is! Nevet És a békesség eljön erre a fórumra is. Háborúzni értelmetlen dolog.

Loah, Mini, köszönöm szépen! Mosolyog

Igen, Loah, ezt nem te hoztad fel jövőbeni lehetőségként, hanem én, szóval ha valakit támadni akar bárki a megvalósíthatatlan, minősíthetetlen javaslat miatt, az én leszek. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2710 Dátum: 12 jún 22, 15:43:50 »

Én is gratulálok Niki, de azért külön, hogy nem is tudtad annyira amit kaptál. Ez a művészet. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2711 Dátum: 12 jún 22, 15:53:50 »

Annak örülök, hogy nem csak az én fejemben fordultak meg ilyen gondolatok ezt a témát illetően, és hellyel közzel még hasonlóak is a tieddel, Masashi. Mosolyog Abban én se vagyok biztos, jó hatással lenne ez az oldalra, de talán ki kellene próbálni, csak amolyan teszt jelleggel. Bár azért az se ártana, ha rajtam kívül más is támogatná az ötletet például. Nevet Annak meg még inkább örülök, hogy végre Nikizel. Nevet Csodás ez a nap, ezt is megélhettem. Nevet

Gdat, höhöö, hát te aztán jártas vagy a művészet ilyenfajta ágazatában, szóval tudod, milyen érzés ez. Nevet Köszi amúgy. Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2712 Dátum: 12 jún 22, 15:54:29 »

Niki: Gratulálok! Nevet

Szerintem ez a lájk gomb értelmetlen. Minek? Ha akarok akkor válaszolok rá, egy betűvel, vagy valami, szmájli, de most nyomjam meg, hogy húúú elolvastam? Inkább akkor írok valamit.

Gdat88 de rég nem láttalak! Nevet Meg Gabesz!

Stance, én mindig elolvasom az írásaidat, akármilyen hosszúak. (kivéve, ha nem látom, őket mert lusta vagyok visszaolvasni)
Amúgy én pont az ellentéted vagyok. Nekem az "egom" folyton szabadon partizánkodhat, de nekem jó így. Nevet
Egyszerűen nem áll az érdekemben visszafogni magam, mert akkor az már nem én lennék, hanem csak egy rideg árnyéka önmagamnak. Na jó... persze ahol kell ott visszafogom magamat. ^^ (de ez csak az illem miatt van, hogy ne legyek bunkó)
Ami a klippeket illeti, még nem láttam őket nagyon, ha van alkalmam megnézem.

Amúgy, halljátok NAGGYON meleg van. Nagyon... Komolyan mondom ehhez képest SP jégcsap. Az agyam már így konkrétan fődögél, szóval, ha baromságokat írok nem vállalok érte felelősséget. xd

Amúgy, Masashi, van hozzád egy kérésem, majd elküldöm pü-ben. xd
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2713 Dátum: 12 jún 22, 15:56:34 »

Mert nem elég filozofikusan válaszoltál rá.

Nevettem.

Hol a lájk gomb? :/
Ne lájknak hívjuk, hanem tetsziknek, és akkor már mindjárt nincs faces beütése. I

Én is utálom ezt a lájk "szót". Csak nagyon elterjedt mostanában. Egyébként a fórumon egy ilyen újítás nekem is tetszene.



Én aztán nem nézek le senkit, csak mert nem válaszoltak. Csak egy fórum így működik, hogy valaki ír, aztán válaszolnak rá... hazudnék ha azt mondanám, hogy nem sérti az egóm. Biztos te sem szereted, ha beszélsz például anyádhoz 5 percen keresztül és nem válaszol semmit, nézi tovább a tv-t.

Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2714 Dátum: 12 jún 22, 17:39:26 »

...
Köszönöm széépen! Nevet
Amíg téged boldogít, hogy partizánkodhatsz az egóddal, szerintem magasról tehet az ember minden más elvre, nézetre, filozófiára. Elvileg egyik fő cél egy ember életében a boldogság keresése, kutatása, harcolás a boldogságért. Ha neked tökéletesen megfelel ez a létforma, miért lenne baj az, hogy így élsz? Nevet Az egoizmus alapvetően nem rossz dolog, amíg nem okoz vele kárt másban vagy önmagában az illető. Az önzés, az önszeretet, ezek nem negatív fogalmak, ha átcsap az egész nárcizmusba, az már picit kellemetlenebb. Nyelvesít Légy boldog, de úgy, ahogy te akarod. ((:

Az már valami, ha te se tartod bugyuta dolognak, Aes. Mosolyog Most kicsit megnyugodtam. Remélem, eljut magasabb szintekre is egyszer a tervezet. Nekem jó előérzetem van ezzel kapcsolatban. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!