24 okt 13, 14:04:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151186 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2670 Dátum: 12 jún 21, 23:12:13 »

Na jó akkor beszéljünk valami másról kinek mi a terve holnapra  Pojén
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2671 Dátum: 12 jún 21, 23:13:53 »

Haver 19. szülinapja lesz  Hümm-hümm Vajon mi?  Gondolkozik ikszdé
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2672 Dátum: 12 jún 21, 23:22:42 »

Ha itt leszel Lew, akkor dobj egy PÜ-t aztán összerakunk valamit.

Azért, ha szigorúan történelemre támaszkodunk, akkor a kifejezés, hogy szlovákiai magyar, furcsán hangzik, meg szerintem az a védőbástyás hasonlat sem állja meg a helyét, nagyon nem.
Mikor ilyesmiről kezdek el beszélgetni hungaristával, értelmiségivel, vagy bárkivel, akkor mindig megkérdezem, hogy szerinte mit jelent magyarnak lenni és mit jelent az, hogy ő bizony magyar ember. Ezek általában elég gyorsan döntő kérdések tudnak lenni.

De beszéljünk másról. Nekem egy nagy pihenés, jó sok alvással utána meg takarítás.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2673 Dátum: 12 jún 21, 23:34:16 »

Én nagyon sok ilyen magyart ismerek...

Ne emlegess ilyen nyíltan, ejnye.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2674 Dátum: 12 jún 22, 00:10:41 »

Kiültem az udvarra, mert a szobámban majd' elaludtam, olyan meleg volt. Töltöttem magamnak egy cigit apu meggyes-vaníliás helikondohányából, bár fogalmam sincs, miért kívántam meg. A vizsgák a lehető legrosszabbat hozzák ki belőlem. x-) Mindegy is, kettőt szívtam belőle, és már rosszul vagyok. Szédülök, mint amikor másnapos az ember, de nagyon. A cigizést nem az én tüdőmnek tervezték szerencsére. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2675 Dátum: 12 jún 22, 01:02:57 »

Nincsenek még szúnyogok?
Jó tanulást egyébként, de azért aludj is a vizsga előtt! Sok sikert!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2676 Dátum: 12 jún 22, 01:22:15 »

Juj, lepkék vannak, de azok aztán rengetegen. Nevet Minden lepke engem néz leszállópályának, bírom nagyon. xD Látnád a laptopom monitorját, lassan amőbázni lehetne rajta. Nevet Be vagyok takarva, azon meg nem jut át a mocsok szúnyog szívókája. x-)

Asszem' elég volt "mára", hiába lesz ijesztő felkelni, azért aludni jobban szeretek, mint éjjeli baglyot játszani. Köszi, heo! Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2677 Dátum: 12 jún 22, 06:43:17 »

Micsoda magasröptű eszmecsere zajlott itt egy oldallal előbb. Még jó, hogy ilyenkor én már aludni szoktam...

---

Ma reggel arra ébredtem, hogy totál bedagadt a jobb szemem. Alig tudom kinyitni. Rohadt idegesítő az egész.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2678 Dátum: 12 jún 22, 06:54:54 »

Aes: olyan nekem is volt pár hete(egy hét vagy pár nap) én cseppentettem bele és másnap jobb volt de nem tudom, hogy mitől lehet. Ha elmész egy gyógyszertárba akkor valami kenőcsőt kérj rá de igazából szem csepp.

Ennyi oldalt írni... Az Én topic még olvasható volt... (de azért beleolvastam)

Amúgy sokan  hiányoznak ebből a témából.

Nem tudjátok, hogy hogyan lehet neutralizálót csinálni? (egy link is elég) Én már kerestem. Amúgy azért kell mert pár napja öltönybe kellett mászkálnom, és dög meleg volt és  így járkáltam az utcán napszemüvegbe. (egyik haverommal) Sokan mondták nekem, hogy: Mi az sötét zsaruk? És gondoltam majd meg fogok viccelni egy pár embert egy neutralizálóval.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2679 Dátum: 12 jún 22, 08:02:10 »

Én távozom egy hétre Balcsira, sok ember nem fog hiányolni, de aki még is, az tudjon róla,miért nem vagyok.
Masashi-chuan: Ha az indexet meg a kuroshitsujit megnézted, akkor kezd el a sengoku basarát, mert van ott egy orochimaru-szerű főféreg, neked tetszeni fog xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2680 Dátum: 12 jún 22, 12:33:34 »

Niki összeszedtem pár képet ha nagyon érdekel elküldöm pü-ben mert nem publikus xD

Aes valami allergia? Nekem általában az allergia ellen a Fenistil segít.

Edit: Remélem jól sikerül az érettségid Niki =)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 22, 12:34:16 írta Lew » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2681 Dátum: 12 jún 22, 12:37:06 »

Nem hiszem. Áprilisban, meg augusztus legvégén szoktak allergiás tüneteim lenni, de csak enyhébbek általában, tüsszögés, orrfolyás. Június-júliusban sosincs semmi.

Mostanra egyébként el is múlt már. Csak a fejem zombi nagyon, az időjárás változás miatt. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2682 Dátum: 12 jún 22, 12:49:15 »

Micsoda magasröptű eszmecsere zajlott itt egy oldallal előbb. Még jó, hogy ilyenkor én már aludni szoktam...

Mire számítottál itt? Mindig ilyen zajlik, csak általában az időjárásról.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2683 Dátum: 12 jún 22, 12:58:42 »

Hát, attól még bármikor kialakulhat szerintem. Mert, például, én soha semmire nem voltam allergiás (csak a méh csípésre, de elvileg arra se már), erre most április vége körül kezdődött el egy igen csak tartós orrfolyásom, ami 6-7 hetet ölelt fel. Szerintem, egy megfázás nem tart eddig, lehet hogy valami allergia volt nálam, csak ugye... mire? Ez volt a kérdés, de nem néztünk utána, így nem tudhatjuk biztosra.
 

Mintha én mondtam volna. Ez teljesen igaz rám is.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2684 Dátum: 12 jún 22, 13:53:07 »

Hmm most hétvégén megyek nyaralni nagyszüleimékhez. Erre haverom rámír, hogy holnap betudnánk menni a fürdőbe ingyen. ikszdé Hát ez szívás. Na mind1 bye bye  bye bye ilyen jó kis magas röptű beszélgetéseket nyomjatok míg nem vagyok. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!