24 okt 13, 16:14:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151268 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2655 Dátum: 12 jún 21, 22:35:56 »

Heo: Rajta vagyok =) Remélem felvesznek és majd összefutunk =D

drszabi: szakmai ártalom  Mosolyog
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2656 Dátum: 12 jún 21, 22:37:10 »

Vajon azért nem beszél a többsége angolul mert régen nagy háború volt köztük?
Japán nekem elég nehezen megy :/. Pár szót ha megértek akkor örülök.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2657 Dátum: 12 jún 21, 22:39:10 »

Egyszerűen csak beképzeltek és a francia nyelvet tartják a világ legjobb nyelvének.

Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2658 Dátum: 12 jún 21, 22:41:00 »

Nem tudom, én voltam Párizsban és ott beszélik jól az Englisht
Am masshasi jó lett az avad Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2659 Dátum: 12 jún 21, 22:41:37 »

Van egy gyakorlati tantárgyam, amiből kétszer kábé tíz napos blokkunk van egész félévben (közben semmi előadás), és most van a második ilyenünk, a vizsgaidőszak közepén. ikszdé Egész nap bent vagyunk a suliban vagy ott, ahol a felhajtást csináljuk, és egyik helyen sincs klíma, de még ventillátor sem, úgyhogy hulla leszek, mire hazakeveredek este. Nevet Olyankor meg már nincs ihletem feljönni.

"letargiában voltam, azt se tudtam, miért"
Ilyenem nekem is szokott lenni. A letargiához meg nálam hozzáadódik a bunkóság. Tök gonosz vagyok olyankor. ikszdé

"nem hülye semmitmondó fecsegés"
Hehe, ezen jót nevettem. Nevet Azért, szerintem, elég sokszor szoktam hülyeségeket írni, de köszi Lew. Pirul

Nem szeretem a franciákat. Fura (nem jó értelemben) és beképzelt népség.
STM csodálatosan ki tudja fejteni, hogy miért kell utálni a franciákat. Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2660 Dátum: 12 jún 21, 22:44:00 »

Úgyúgy, ahogy Lew mondja. Ez úgy működik, mint magyaroknál az összefogás, ami ugye nem működik, mert egyszerűen ilyen a stílusa, ilyen a jellege a nemzetünk tagjainak. A franciák stílusa ilyen "isten vagyok, bárkit leszarhatok" jellegű. Bár miért alakult ez ki náluk, azt nem igazán értem. Napóleont leszámítva voltak ők nagyhatalmak? A világháborúkban eléggé megszívták szegények általában, a száz éves háborút, hol megnyerték, hol nem, sok retardált királyuk és királynéjük volt, fene se tudja, mire fel ez a feljebbrendűség. Nevet

Masashi, nem úgy volt, hogy ezt a képet nem akarod meglátni még egyszer idekint, mert nem szeretsz magadról képeket biggyesztgetni? Nevet

Drszabi, ha megcsinálsz egyszer egy ilyet, valamelyik haveroddal vegyétek már fel. Nevet Azt a facet megnézném, amit a turisták vágnak. ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2661 Dátum: 12 jún 21, 22:46:54 »

Nikuccia:
Most őszintén akkor a fenn leírtak szerint a magyarok mire feljebbrendűsködnek?

Ah sztem felesleges eza huh de gonosz stb.. .hatás Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2662 Dátum: 12 jún 21, 22:48:58 »

Nem tudom, hol olvastál olyat, hogy a magyarokat a franciákhoz hasonlóan "feljebbrendűnek" tituláltam. Nevet Csak annyit írtam, hogy a mi stílusunk ilyen: nem tudunk összefogni. Még vicceket is gyártottak erre, mint a szőke nőkre vagy a rendőrökre, vagy a székely bácsira, aki magasról leszarja, ha kettévágja az asszonyt egy villám.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2663 Dátum: 12 jún 21, 22:51:55 »

Elég bunkó egy stílusod van xD de mire fel xD

én mindössze feltettem egy kérdést amin érdemes elgondolkozni a saját leírtaid alapján Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2664 Dátum: 12 jún 21, 22:54:32 »

Idézet
Drszabi, ha megcsinálsz egyszer egy ilyet, valamelyik haveroddal vegyétek már fel.  Azt a facet megnézném, amit a turisták vágnak.

Az a baj, hogy az ember nem nagyon tudja, hogy mikor mennek oda hozzá turisták. No meg engem nem hiszem, hogy egykönnyen japánnak néznének.
Meg kb el is röhögném magam, sőt tuti, hogy nem bírnám ki. De azért egyszer összehozom, és ha épp fel is tudja venni vki, akkor felteszem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2665 Dátum: 12 jún 21, 22:55:52 »

Inkább félreértelmezted a hozzászólásomat, én pedig megmagyaráztam, hogyan szerettem volna, ha megérted. Mosolyog
Az meg hogy bunkónak ítéled meg a stílusomat ennyi alapján, hát... Nevet Most erre mit mondjak? Nevet

Drszabi, mindenképp. Nevet Szeretem az ilyen szivatós videókat nagyon. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2666 Dátum: 12 jún 21, 23:00:32 »

De egyáltalán nem értelmeztem félre amit írtál... mint mondtam a te leírtadat fejtettem tovább...
Ha van egy érdekes gondolatom szeretem, ha nem kell oldalakon át ecsetelnem, hanem netán egy rákérdezésből kiindulva más is rálátást nyerne Nevet

Hát és ja nem veszem jó néven a gondolkozás nélküli támadást Mosolyog... persze nekem is vannak hirtelen cselekvős pillanataim , mitöbb nem is kevés
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2667 Dátum: 12 jún 21, 23:02:33 »

De a magyarok szoktak feljebbrendűsködni? Mármint gondolom noemi arra értette, hogy a magyarok se voltak nagyhatalmak, szóval nekik sincs mire, de ha nem is csináljuk, akkor nincs miről beszélni. Vagyis van egy haverom, aki talán mégis ilyen, akkor most a magyarok ilyenek vagy nem? Nem tudom x))

Ui: Én tuti nem. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 23:03:56 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2668 Dátum: 12 jún 21, 23:05:57 »

Én nagyon sok ilyen magyart ismerek... valamint így határon túlról úgy érzem még inkább rálátásom van a dolgokra...

Am tény a magyarok inkább múlton siránkozóak lsd. állandó Vesszen trianon hangoztatás, vagy ott a folytonos idegesítő kérdés, hogy te akkor most magyar vagy vagy szlovák xD ezen az évek alatt már csak röhögök, olyan sokszor néztek rám csúnyán ha aztmondtam hogy én szlovákiai magyar vagyok.....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2669 Dátum: 12 jún 21, 23:10:06 »

Szerintem a magyaroknak kalandokban és izgalmakban, érdekes királyokban, földesurakban, történetekben gazdag a múltja. Vad népekből lettünk keresztény huszárok, az országunk volt Európa keleti védőbástyája, nekünk köszönhetik a franciák, a németek, az olaszok, az osztrákok, meg úgy mindenki, aki tőlünk nyugatra lakik, hogy a tatárok vagy a törökök nem foglalták be az országaikat, nem égették porig a civilizációjukat, a kultúrájukat, meg mindent, amit értékesnek tart magában egy nemzet. Elég sokszor áldoztuk fel magunkat Európa jólétéért, még ha nem is önszántunkból. Az én személyes véleményem emiatt az, hogy lenne mire verni a mellünket. Sajnos verjük is, légypiszoknyi országhoz képest túl hangosan sajnos. Elég büszke nép a magyar, de nem az a jófajta büszkeség jellemző ránk, mint például a görögökre, ahol lefektették réges-rég a demokrácia alapjait, hanem az a gőgös, pöffeszkedő, mitugrász féle büszkeség, ami.. hát, valljuk be, elég gáz sajnos. Sokat szívunk emiatt. Pedig csak kicsit kellene visszavenni ebből a hevességből, és akkor már nem lenne olyan pocsék véleménnyel rólunk a világ. Bár ez már globális méretű probléma, amihez én kevés vagyok szerintem. Mosolyog

Naplózva
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!