24 okt 13, 16:09:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151251 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2640 Dátum: 12 jún 21, 21:32:08 »

Amúgy, még mindig nem chat rész, és... nem tudom, hogy Aes most mit él át, ha figyel.

Őszintén szólva pont ugyanerre gondoltam, mert szegény már mióta hajtogatja, hogy ez nem chat ikszdé.

Uhh..nem byrok lekattanni twitterről xD. Egy megafight közepén vagyok és apa el akar küldeni ;-;
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2641 Dátum: 12 jún 21, 21:36:23 »

ha jó lenne az msn-en kéne olyan közös mint anno saphiékkal Nevet mikor még ifjak és szépek voltunk xD


Én még most is szép vagyok meg 16 éves kisfiucska vagyok szal öreg se  Hmm...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2642 Dátum: 12 jún 21, 21:45:41 »

pokerface ikszdé <- mert az enyém ilyen

am saphi is itt van látom Durci biztos jó hülyének néz minket Szomorú már nem szeret Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2643 Dátum: 12 jún 21, 21:52:24 »

Én nem látom.. tul jók azok a szemüvegek sztem.. xD
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2644 Dátum: 12 jún 21, 21:57:14 »

Örülök hogy szerintetek nem gáz =) Niki a te szavaid valahogy kicsit mindig felvidítanak  Mosolyog

Egyébként ha már szóba hoztad az előítéleteket van egy elég kemény haverom. Gyúr, különféle küzdősportokat űzőtt és ilyen tipikus amerikai katona feje van a gyereknek =D Lényeg a lényeg egyszer megkért hogy mutassam már meg neki a rajzaim, mondom miért is ne. Nézegeti-nézegeti egyszer csak megszólal - Hm látom te is szereted a Fairy Tailt  Ohh My God Konkrétan sokkolt =D Mindenkiből kinéztem volna hogy animét néz csak belőle nem =D Ennyit arról mi van a nagy könyvben megírva =D

Kicsit elüt a témától de:
http://www.youtube.com/watch?v=UFyzTtKNzYI&feature=related

Nem tudja valaki milyen nyelven van? Latinra vagy olaszra tippelnék de nem tudom megmondani , nem igazán értek hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 22:00:02 írta Lew » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2645 Dátum: 12 jún 21, 22:03:20 »

Olaszul. ^^

Látszik, hogy szünet van. Hogy tudtatok ennyi oldalt termelni? ikszdé

Amúgy hiányoztam? Faceg
Sajna levegőt venni sincs időm, este meg hulla vagyok az egész napos melótól meg melegtől.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 22:04:57 írta A-chan » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2646 Dátum: 12 jún 21, 22:05:43 »

Ja végre... bár nekem 2 nap után már kicsit sok itthon =/

Am én csak annyit tudok, hogy tuti nem latin Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2647 Dátum: 12 jún 21, 22:06:16 »

Olasz. Nevet Legalábbis a gugli fordító szerint olasz. Meg szerintem is. Mmm, nagyon szép kis dal, megy is a kedvencek közé. Mosolyog
Akkor igyekszem, nem abba hagyni a jó szokásomat. Nevet Említette egy-két ember már, hogy ragadós a kedélyes állapotom. Nevet Pedig a röhej, hogy két napig olyan letargiában voltam, azt se tudtam, miért. Még most se tudom, de most este úgy rohangáltam a házban, a lépcsőn, az udvaron, mint valami gyépés hülyegyerek, lefőttem, mint a kávé. Nevet És most tisztára be vagyok pörögve, de nem az energiaitaltól és nem a Milka csokitól. Valószínűleg azért van ez, mert túl nagy lángon égek, és néha elfogy körülöttem az oxigén, ilyenkor őrlángra kapcsolok. Nem szeretem az ilyen napokat, de mikor újra visszatér az életkedvem, az valami fantasztikus érzés. Nevet

Váá, de tudtam, hogy beelőztök. Nevet

Igen, A-chan, pont ma gondolkodtam azon, kik hiányoztak a fórumról jó pár napja, és te is közöttük voltál. Nevet Hol voltál?
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 22:07:04 írta Nikuccia » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2648 Dátum: 12 jún 21, 22:12:31 »

Na ki mit tervez a nyárra? Én azt terveztem hogy elmegyek magyarba Zalaegerszegre meg még a Balatonra. De valami miatt nem zavar hogy franciába megyünk Nevet. Azért majd ha beszélnek akkor Angolul megértenek? Néha félek hogy más ország máshogy beszéli az Angolt, de majd meglátjuk. Mellesleg a Francia szép nyelv.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2649 Dátum: 12 jún 21, 22:15:33 »

Van hogy a búzakalász túl nagy lángon ég és időre van szüksége hogy újra kihajtson. Ám ha kihajt magasabb, szebb és erősebb lesz mint valaha is volt.

Micsoda bölcsességet rittyentettem ide Nevet ( Nem, nem másoltam de lehet hogy már hasonlót olvastam )

Nekem hiányoztál A-chan. Egyike vagy azon embereknek itt a fórumon akinek adok a szavára és akinek szívesen olvastam a hozzászólásait mert tudtam hogy nem hülye semmitmondó fecsegés =)

Edit: Sok mindent tervezek a nyárra ami vagy összejön vagy nem =D Én a múltkor a jónak egyáltalán nem mondható angolommal probléma nélkül elbeszélgettem egy lengyel gyerekkel, szóval szerintem megértenek =)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 22:18:30 írta Lew » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2650 Dátum: 12 jún 21, 22:19:22 »

Szólott vala Lew, és a búzakalász kinőve vala újból és szebb vala mint volt. Vala. Nevet

Én úgy tudom, a franciák rettentő pökhendi népség, és direkt nem beszélnek angolul, pedig az emberek nagy többsége érti a nyelvet, csak ugye annyira odavannak a sajátjukért, hogy rátartiságból nem szólalnak meg a piszkos angol nyelven.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2651 Dátum: 12 jún 21, 22:23:20 »

Hát én bejároma nyáron a családot stb.
Jövőhéten ugye pároméknál lennék, utána hétköznap itthon, hétvégén pedig be kell tervezni apuékat, 1x nagynénéméket Pozsonynál... utána egyelőre semmi tervem augusztus 20ig amikor kimegyek a németem elé, majd huszonvalahanyadikától Prága Szeptember 3-án meg sulikezdés
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2652 Dátum: 12 jún 21, 22:25:42 »

Én sem szeretem a franciákat. Beképzelt, pökhendi nép ahogy te is mondtad. És nem is igazán tudnak angolul ahogy elnéztem de lehet hogy tévedek.

Bár az tény hogy DA-n a Francia színezések nagyon színvonalasak.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2653 Dátum: 12 jún 21, 22:28:15 »

Lew, nem tudom, hogy mit tervezel ami összejön vagy nem, de, ha Miskolcra jössz egyetemre, akkor kezd el megedzeni a májadat még a balekhét előtt. Ha felvesznek, akkor mindenképpen gyere el, fizetős, de kihagyhatatlan élmény éa rengeteg cimborát szerzel ott.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 23:07:50 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2654 Dátum: 12 jún 21, 22:32:22 »

Lew te se a színezést nézed mindenben. ikszdé

Akkor mekkora trollok már, tudják, hogy hozzájuk beszélnek, meg értik is, de nem reagálnak. Mint justin a soul eaterben. Csak ő kicsit máshogy trollkodik. Nevet
Ezt egyszer én is megcsinálom majd ha legközelebb megkérdeznek tőlem vmit az utcán, akkor azt fogom nekik mondani, hogy kaizoku oni ore wa naru. ikszdé  Ördögi
Több mondatot nem tudok japánul.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 175 176 [177] 178 179 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!