24 okt 14, 06:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151774 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2445 Dátum: 12 jún 19, 22:16:39 »

Még nem találkoztam olyan fiúval, aki nem szereti a focit, erre én meg pont miattuk kaptam rá. Hümm-hümm
Pedig elhiheted, hogy akadnak szépszerivel a keményebb nem tagjai között is, akik nem csípik ezt a fajta sportágat. Nevet Én spec rengeteg olyan fiút/férfit ismerek, akik egyáltalán nem az a sörözgetős, focizós típusok. Báár... nővérem palija abszolút nem ilyen alkat, mármint ő annyira focibzi, hogy nagyon, de ettől függetlenül ő is jófej srác. Nevet
Lehet sokat röhögni, mikor bénáznak. Szerencsére elég sok lehetőségük van erre a 90?? perc alatt. Nevet >videó<.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2446 Dátum: 12 jún 19, 22:27:27 »

Sabaku: A holland kapusnak a neve ( johhny ) Stekelenburg.

drszabi: Hát igen ikszdé. Ez a kassai. Pedig már azt hittem '' jaj de jó!! Az ukránoknak van egy gólja ''. Aztán meg? -.-''
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2447 Dátum: 12 jún 19, 22:28:20 »

Hát ez a videó ott volt. Mondjuk én sztem jobban szeretek látni vmi bombagólt, mint az ilyeneket, de ezek közül volt egy pár, amin behaltam. A végén az a bíró meg az utolsó mozdulata... Bon Clay? x))
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2448 Dátum: 12 jún 20, 06:19:04 »

Hát figyelj... a Magyar foci az... nem is tudom, nem sokszor aratott akkora sikert, de ettől függetlenül annyira bajom nincs vele, mivel megszállott foci mániás én sem vagyok...

Meg az indulója is egész jó a Lokinak.^^

Még egyszer megismétlem, hogy nem nézem, bár lehet, hogy csak lemaradtam valamiről, de milyen induló? És milyen Loki? Ez: http://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=loki&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&hl=en&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=z1zhT_CKIsfmtQbfl7lw&biw=1000&bih=802&sei=01zhT-WfG8LMsgbOwf1w
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2449 Dátum: 12 jún 20, 06:33:57 »

Loki... emberek, akik a Lokinak drukkolnak. Ezt most inkább nem kommentálnám.  Lehánylak

Hajrá Fradi!!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2450 Dátum: 12 jún 20, 06:39:44 »

Nee, ez még rosszabb, mint a sima Loki drukkerség, hiszen ezzel a logikával nekem a PMFC-nek kéne drukkolnom, azt meg nem élném túl. ikszdé (Komcsi csapat)

Egyébként a legjobb indulója az albertirsai alberrtirsahhhhi focicsapatnak van. Kérdezd haniit. Nyelvesít
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2451 Dátum: 12 jún 20, 10:36:21 »

Jéézusom, SzG, ez fájt. ikszdé
Az szerintem is ziziség, ha valaki csak azért ragaszkodik egy focicsapathoz, mert az helybéli. Nevet Van egy csaj ismerősöm, állati nagy Fradi rajongó, de >ilyen< esztelen nagy szinten űzi az ipart, pedig még tök fiatal. Ja, és tősgyökeres debreceni, a Lokit pedig utálja. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2452 Dátum: 12 jún 20, 10:45:08 »

Minivel ellentétben én inkább azt tanácsolom, hogy csapd szét magad annyira, amennyire csak tudod.

Jó a szó =D

Nemtudom szerintem annyira azért nem hasonlítok az ismerösődre  Gondolkozik Bár tény hogy van hasonlóság de ehhez a lányok mindig is jobban értettek =D

Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2453 Dátum: 12 jún 20, 10:50:41 »

Hmm fociszeretet... szerintem a legtöbb esetben az emberbe már bele nevelik, hogy melyik csapatot szeresse... legalább is belém apa próobálkozott a Csak Az UTE! jeligére neveléssel Nevet... de nem vagyok nagy foci rajongó... eb-t vb-t bl-t nézek ha épp úgy adódik, valamint sík hülye se vagyok hozzá... még épp a meccsre kimenést is jó programnak tartom... de nemigazán szurkolok senkinek, jobb szeretek függetlenül szemlélődni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2454 Dátum: 12 jún 20, 11:26:49 »

Jó a szó =D
... tesó. Nevet
Nem a jelenkori önmagára hasonlítasz, hanem arra, aki kisebb fiú korában volt. Nevet

Masashi, az internet már csak ilyen. Nevet Azzal, hogy kiteszi profilképnek, bárkit feljogosít arra, hogy bárhol megoszthassa azt, legyen az kép, telefonszám, vagy egyéb infó. Nem szoktam ilyesmin fennakadni, hogy megkérdezzem-e. Nevet Persze, ha nem nyilvános, akkor nem osztom meg, de ha az, akkor miért kérjem az engedélyét?
A képeket pedig nem én töltöm fel, hanem ők, én csak megosztom.
Ahhoz képest, hogy nem szeretsz magadról képeket biggyeszteni, a múltkor te voltál az avatárodon például. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2455 Dátum: 12 jún 20, 11:33:25 »

Niki, legalább a szeme is zöld? (A képen nem látom.)
Ha mondjuk én raknék ki rólad képet, nos, ugye az sem zavarna?
Mert ugye neten fent van és csak megosztanám az itteniekkel. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 11:43:39 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2456 Dátum: 12 jún 20, 12:05:42 »

Albertirsahhhhhhhhhhhh! xdddddd
Amúgy, nem tudom, hogy vagytok vele, de én vagyok itt az egyetlen aki pont TELIBE sz*rja az egész focis cuccos szarságokat? Komolyan mondom, engem olyan szinten hidegen hagy az egész, meg az összes többi sport, hogy az fájdalmas. Egyedül Forma 1-et nézek, azt is csak azért, mert az apám rászoktatott. ikszdé (bár, már az se nagyon érdekel) smirksweat

Masashi Channak jól áll a piros, heo aváján meg csak mosolygok. Nevet (fölötte: S-osztályú gyilkoló ninja) xdxdxd  Pirul
Amúgy, olyan rohadt meleg van... áh. Nem igaz. smirksweat
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2457 Dátum: 12 jún 20, 12:08:44 »

Rikodou Sennin? ikszdé Ez durva! De szépek a színei ikszdé. 1-2 év múlva talán nekem is lesz :'D. Amilyen aktív vagyok most ._.
Rengetegszer kinyitom a hozzászólást, aztán el se kezzem, vagy félbehagyom és  csak nézegetek ikszdé.
Fúúú hivatalosan is nyári szünet van, anya meg a bátyám meg leült Tüskevárat nézni, olyan aranyosak ikszdé.

Na...megkaptam az egyik videót lol Nevet. Youtubre nem tehetem fel, de fb-n fenn van ikszdé. Beteg xD.

Zizi: *topic-freezer highfive* neked el is küldtem fb-n :DD.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 12:09:57 írta ^^ » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2458 Dátum: 12 jún 20, 12:14:05 »

Miért ne tehetnéd fel? Beállítod, hogy ne legyen listázott, és a kutya sem látja. Csak az tudja megnézni akinek bemásolod a videó linkjét. Amúgy... hanii meg fog minket ölni, ha látja, hogy mivel viccelődünk... Albertirsaaa! >.<#
*topik frízör hájgfájv* xdxdxd
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2459 Dátum: 12 jún 20, 12:15:55 »

Azért, mert nem tudom letölteni xD. De mindjárt rájövök hogyan kell ikszdé.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!