24 okt 14, 10:15:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151936 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2370 Dátum: 12 jún 18, 18:39:46 »

Persze, persze. Én meg kiköptem a szúnyoghálós ablakon, pont fejbe találtam egy galambot és ettől szegény szörnyethalt, így a testhőmérséklete már biztos nem lehet mindig 37 fokos.:/

Fú, akkor nagyon nagy buliból maradsz ki! Lehet neked mindig 40 fok, bár akkor UchihaMasashi irigy lenne egy kicsit.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #2371 Dátum: 12 jún 18, 18:57:58 »

én gyűlölöm a meleget Gyáááá...max 20-25 fok...a hideget sokkal jobban bírom...ma is takarításon kívül nem csináltam semmit de egész  nap szakadt rólam a víz...ráadásul kelet-nyugat fekvésű a lakás így kb délután 1-2-től egészen napnyugtáig a szobámba süt a nap

ha tehetném betiltanám a meleget és egy üres sikátorban jó pénzért árulnám akinek szüksége van rá Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 19:01:17 írta Nobuko-chan » Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #2372 Dátum: 12 jún 18, 19:01:32 »

Én is megkapom egész délutánra a napot xd szóval az én szobám a legforróbb a házban. De sebaj. Amit még nagyon nem szeretek, hogy a bőröm nagyon fehér, még ha barnulok is. Szóval olyan vagyok mint egy vámpír. (nem nem fénylek a napon)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 19:05:08 írta Rits » Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2373 Dátum: 12 jún 18, 19:05:27 »

Nálam is pont ide süt a nap, és még a redőnyt se tudom lehúzni rendesen csak a kisebb ablakon, mert akik itt laktak előttünk elrontották a nagyot.ikszdé

Amúgy Rits, állat az avád.Nevet ha folytatják a sorozatot biztos nagyon epic lesz ez a pillanata Shironak.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #2374 Dátum: 12 jún 18, 19:09:23 »

jaja...és hiába csináltam akkora huzatot h már lassan engem is kivitt az ablakon semmit nem ért mert a levegő is meleg volt ami bejött

viszont én is fehér bőrű vagyok...de én nem barnulok hanem égek...ha egy picit is barnultam az már csodaszámba megy ikszdé

Rikan neked legalább redőnyöd van...nekem az sincs (a drága szerelő meglépett a pénzünkkel...a cuccot kiszállította de már felrakni nem rakta...más meg nem fogja mivelhogy nem ő mérte le)
Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #2375 Dátum: 12 jún 18, 19:12:13 »

Viszont ilyenkor naponta töltöm fel a jégkrémet a fagyasztóban és tömöm magam, annyira letud hűteni hogy húúú Nevet vagy esetleg hideg vizes törülköző a nyakra...
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2376 Dátum: 12 jún 18, 19:14:50 »

Rikan neked legalább redőnyöd van...nekem az sincs (a drága szerelő meglépett a pénzünkkel...a cuccot kiszállította de már felrakni nem rakta...más meg nem fogja mivelhogy nem ő mérte le)
Valamilyen függöny esetleg nem tud segíteni a dolgon? Hümm-hümm Mi is azt tettünk a nagyobb redőny elé, és annyira nem jön be a napfény.

Home-made jégkrémet de sokszor csináltunk régen.Nevet A kókuszpudingos a legjobb, szórtunk bele még egy kis kókuszt is, és tiszta olyan volt mintha rendes jégkrém lenne.Nevet Ha megyek mamámhoz tuti ráveszem, hogy csináljunk megint.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2377 Dátum: 12 jún 18, 19:18:14 »

Taláttam kajajegyet a táskámben, szal tudok pizzát rendelni. Pattog Rádásul más a hőmérséklet is csökkent két-tized fokkal. Nevet smirksweat
Az életem kezd visszatérni a kis medrébe, de lényegtelen, mert két hét múlva úgyis megint elb@sszák. Hmm...

Az összes meleget én kérem! És nem félreérteni.
Legközelebb előre rakd a figyelmeztetést, mert mindenki félreérti, mire megtudják, hogy nem kell félreérteni! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 19:28:56 írta gman » Naplózva
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #2378 Dátum: 12 jún 18, 19:20:28 »

Masashi oké de nem lesz olcsó ikszdé (nem értettem félre de azért elmosolyodtam Nevet)

hát az úgy volt h felújítás előtt még két soros karnis volt fenn...csak mi azt hittük h lesz redőnyünk így egy soros karnist tettünk fel helyette amire csak a sima függöny megy (itt megjegyzem h pár hónapja nincs fenn a karnis mert aki csinálta rossz helyre fúrta fel...és nincs egy férfi ember a családban aki megcsinálná (betonba még nem fúrtam))
a nagyobbik ablakra tettem fel egy lepedőt és az fogja a napot (meg h ne kukkoljanak ha már függönyöm sincs Nyelvesít)
Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2379 Dátum: 12 jún 18, 19:30:16 »

Én 20 fok alatt meg akarok fagyni, 29-30-nál meg már szenvedek. Nevet

Strandon már egy éve nem voltam, barátnőm meg is jegyezte, hogy olyan fehér vagyok, mint egy élőhalott. Hát, ha egyszer nem szeretek napozni.. ._.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #2380 Dátum: 12 jún 18, 19:32:56 »

Kallen énse szeretek napozni xd itthon nemtudom magam rávenni, hogy kifeküdjek a napra azt ott izzadjak amíg lebarnulok (amiből csak égés lesz), ha meg strandon vagyok akkor biztos nem fogok a napon feküdni, viszont ha vízben vagy annyira nemfog, a szoli meg műdolog (szerintem)
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2381 Dátum: 12 jún 18, 19:35:44 »

Én múltkor kiültem a teraszra és süttettem az arcom, de olyan 15 perc után meguntam és bementem. Nevet

Szoli.. hát, én nem szívesen feküdnék be oda.. ööööö
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 19:36:48 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2382 Dátum: 12 jún 18, 19:42:26 »

Én Spanyolországban tavaly 3 hét alatt lebarnultam mint állat, pedig egyszer nem mentem ki olyan szándékkal, hogy na most aztán napozok.ikszdé

Pár barátnőm mondta, hogy voltak szoliba, meg minden, de én semmit nem vettem észre rajtuk. Aztán megint voltak, és szerintem egy tónussal nem lett sötétebb a bőrük, de ők akkor is nagyon örültek neki, hogy ezért fizettek.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Nobuko-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


« Válasz #2383 Dátum: 12 jún 18, 19:43:23 »

Én se napozok, mert annak mindig égés a vége Gyáááá attól meg csak szenvedek...

szoliba én se mennék ha fizetnének se
Naplózva

Minato forever ikszdé

Senkitől sem tűröm el, hogy lebecsüljön. Kivéve az adóhivatalt.

Nem értettem mit mondott a doktor. Elmehetek, vagy elmebeteg?
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2384 Dátum: 12 jún 18, 19:43:48 »

Én meg ma egész nap a tetőn dolgoztam apámmal  Technikai KO úgyhogy nekem nem kell ecsetelni milyen meleg van. De legalább lebarnultam szépen. ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!