24 okt 14, 14:12:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152104 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2310 Dátum: 12 jún 17, 12:24:51 »

Akkor már inkább egy hideg nagy fröccs. Semmi, vörös-boros-kola, vagy nem sör. Nevet

Huhúúú, szeretnék szavazni, bár még nem döntöttem el kire, senki se győzött még meg.
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2311 Dátum: 12 jún 17, 12:27:31 »

Masashi: Én speciel úgy vagyok vele, hogy néha jó, de azért bőven nem a kedvenc időtöltésem. Jobb mint rohadni otthon Nevet.
Az mondjuk személyesen problémám, hogy szemüveges vagyok és anélkül nem látok túl sokat - zavar, hogy nem -, kontaktlencsém nem lehet, szóval jó szar ez a része Szomorú.
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2312 Dátum: 12 jún 17, 12:34:04 »

Társaságba jó strandozni bár én ennek nem minden résztét tudom élvezni mert nem vagyok valami jó úszó inkább csak a part mentén pancsolgatok. ikszdé Hal
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2313 Dátum: 12 jún 17, 12:48:45 »

De hogy került oda a zabszem?  Gondolkozik
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2314 Dátum: 12 jún 17, 12:50:40 »

Én szeretek úszni, meg strandolni.
Masashi menj el a szemészetre én is így voltam, mondjuk már jó pár éve, most meg vaksi lettem. Nevet

Én nem fogok egyikőtökre sem szavazni, mert 15 évesen még nem tehetem meg   Nyelvesít
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2315 Dátum: 12 jún 17, 12:56:18 »

Hát itt egyesek szerint 20 évesnek nézek ki szóval. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2316 Dátum: 12 jún 17, 13:02:52 »

Huhúúú, szeretnék szavazni, bár még nem döntöttem el kire, senki se győzött még meg.
Hidd el, Mini, ahova én csatlakozom, az az oldal győzni szokott. Lehet pozitív erőt bocsájt ki az aurám, vagy egyszerűen mázli, de ez így van. Kövess engem, általam pedig STM nagyurat. Ő a nyerő. Nevet Ő az egész világot akarja. Konkrét céljai, konkrét tervei vannak. A világ pedig behódol egy ekkora akaratnak, mint az övé.


STM, én csak igyekszem a lehető legőszintébben leélni az életem, és kimondani, ha valamit ki akarok mondani. Vagy leírni. Mindegy. xP De ha még külön kedves is maradok emiatt, uh... királyom. Nevet  bow

Van egy pár ötletem az STM pártnév teljes nevére:
Saját Tudásom Mindenkié - ezzel jelzed a népnek, hogy mindened, amid van, megosztod velük. Ez egy tök jó ajánlat, hisz te sokat tudsz.
Selymes Tavak Maradunk! - ami valójában annyit tesz, hogy örökre a te oltáradon áldozunk. Valójában ezt te nem is mondhatod, mert a saját oltárán nem szokott áldozni egy király, akiből hamarosan isten lesz, mert gondolom, nem éred be csak a Földdel? :OO Az egész kozmoszt akarod annak minden bolygójával, minden galaxisával együtt.
Snájdig Teremtőnk a Minden6ónk - ez pedig a híveid irántad érzett határtalan ragaszkodását, szeretetét és imádatát fejezi ki.
Elég béna mindhárom, de most ilyen ötletszegény időszakot élek meg. Nevet Kérlek, ne büntess meg nagyon ezért.  smirksweat bow
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2317 Dátum: 12 jún 17, 13:15:04 »

Ha nem is a világ, de minimum a gyengeelméjűek. És hát abból sok van, akinek az elméje gyengébb, mint az övé, így könnyű dolga van.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2318 Dátum: 12 jún 17, 13:15:53 »

Hidd el, Mini, ahova én csatlakozom, az az oldal győzni szokott. Lehet pozitív erőt bocsájt ki az aurám, vagy egyszerűen mázli, de ez így van. Kövess engem, általam pedig STM nagyurat. Ő a nyerő. Nevet Ő az egész világot akarja. Konkrét céljai, konkrét tervei vannak. A világ pedig behódol egy ekkora akaratnak, mint az övé.
Niki, látom a szolganéphez csatlakoztál, az embereket követed és bocsánatért esedezel.... a szolgálómnak nem éppen ezt tanítottam és mit látnak szemeim, amint van rá lehetőség behódolsz egy süti szörnynek, most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek kétségbe esésemben.

Nem bízom Sötömö-ben, mert csak magára gondol, a népére soha, így minek válasszam meg?
Naplózva


Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2319 Dátum: 12 jún 17, 13:27:36 »

Nikuccia olyan erősen támogatod STM-et hogy az már gyanús ha ennyi indok kell hogy rá szavazunk ott már vmi bűzlik. ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2320 Dátum: 12 jún 17, 13:29:51 »

Miből gondoljátok, hogy nem fogom letaszítani a trónjáról egy óvatlan pillanatban? Miért is akarnék első tiszt lenni, ha nem azért, hogy én követhessek el puccsot ellene a leghamarabb? ikszdé
A férfiak a puszta erejükkel szerzik meg, amit akarnak, a nők pedig a ravaszságukkal. Engem elég ravasznak teremtett a jóisten. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2321 Dátum: 12 jún 17, 13:35:03 »

Elérem, hogy a lehető legnagyobb biztonságban érezze magát. Miután leigázta az egész világegyetemet, ez nem is lesz olyan bonyolult feladat. Amikor a Monk flúgos felügyelőben volt egy olyan rész, hogy Adrien Monknak volt a szülinapja, és gyűlölte a meglepetésbulikat, és tudta, hogy az asszisztense mindenképp szervezni akar neki egy partit, így egész nap a ráutaló jeleket kereste, mindentől megijedt, ami lufival közelített felé, meg hasonlók, és az epizódban valahol pont egy olyan pillanatból kerekedett ki a meglepetésbuli, amire még Mr Monk se számított volna. Valahogy így képzelem el meglepni hatalomvágyammal STM-et is. Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2322 Dátum: 12 jún 17, 13:39:13 »

Mostmár aztán pláne nem fog sikerülni. Főleg, ha STM elég okos, és nem csupán jobban ügyel majd rád, hanem most azonnal kirúg a csapatból, és akkor már nem tudsz majd szervezkedni.
De az is lehet, hogy kihívásként fogja fel, és azért is benne lesz a játékban, így még lehet esélyed. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2323 Dátum: 12 jún 17, 13:42:43 »

A puccsban pont az a szép, hogy sosem tudja a nagyúr, mikor szakad hirtelen a nyakába az egész hajcihő. A váratlanra meg aki megpróbál felkészülni, az hülye. Nevet Arra nem lehet, a halálra se nagyon, mert arról is csak annyit tudunk, hogy majd egyszer eljön. De /krva nagy szerencsére/ nem tudjuk a pontos idejét, ez benne a szép és jó. Nevet A franc akarna a jövőbe látni, brrr.
Hogyhogy nem érint? :O Miután igába hajtott mindenkit, beleértve téged és a te uradat is... hogyhogy nem érint? Ezt nem értem. Nevet

Amúgy igazatok van, lehet nem volt okos ötlet beavatni a világot fantasztikus terveim részleteibe... Hm, nem baj. Ez már így alakult. Nevet
Naplózva
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2324 Dátum: 12 jún 17, 13:52:12 »

Húúúúúúú de ravasz csajok vannak itt azt a mindenit.  ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!