24 okt 14, 20:13:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152415 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2100 Dátum: 12 jún 12, 17:41:33 »

Nem tom nekem egyszerűen nem mennek a szavak helyesírása... Vagy tízszer elmondanak egy szót, hogy nem úgy kell írni és én juszt is rosszul írom... Szomorú
Ennél a tanárnál nem fura... Kb ilyen: http://pctrs.network.hu/clubpicture/8/2/7/_/a_boszorkany_arca_827459_91334.jpg
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2101 Dátum: 12 jún 12, 17:48:42 »

Belül még rosszabb... Nyelvesít a legtöbből minket is, de ez meg közli, hogy valakinek leosztályozza valakinek nem... Na most kössz... Valamiért engem nem szívlel ööööö úgy hogy van egy olyan érzésem, hogy ír rá jegyet is... Neeem
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2102 Dátum: 12 jún 12, 17:49:47 »

Lina sok sikert, ne aggódj fog az sikerülni! kacsint A tesóm is kifogott egy olyan magyar tanárt..-.-" szegény szakad meg.:/ Néha úgy sajnálom..:/
UchihaMasashi: Na ezzel én vagyok úgy, hogy elég "felnőttes" az írásom. Pl.: az 'n', és az 'r' betűt ugyan úgy írom, hogyha sietek OO Nem tudom, hogy hogy,ne kérdezzétek xDD Szegény tanárok meg szenvednek a kiolvasással xd Am már minket is lezártak mindenből, hál' istennek! ^^
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #2103 Dátum: 12 jún 12, 17:51:37 »

Én utálom a tanáromat. Egyfolytában kitárgyalja velünk a családi ügyeit, és az anyagi problémáit. Mikor elkezd beszélni, tiszta Mónika show....A tollbamondásnál, meg nem ő az enyémet, én az övét javítottam. Szegény szenilis, 60 éves banya.

Ui.: Lina, Hajrá ! kacsint
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2104 Dátum: 12 jún 12, 17:52:25 »

Idézet
Mert másból meg ugye nem igen lehet összekaparni hibákat.

Ó dehogynem, dehogynem. Van egy olyan osztálytársam, akinek olyan dogái vannak, ha ilyet írunk, hogy ilyen 50-90 hiba. Ezt most teljesen komolyan mondom, és nem is egy olyan brutál hosszú szövegben.
Mondjuk nem tudom már, hogy annyi hiba, vagy annyi hibapont, de akkor is. És  a srác nem is hülye vagy vmi. Ráadásul ugye 9.-esek vagyunk. Csúna dolog a káröröm, de annyit szakadtunk ezeken a dogákon. Áh.

Egyébként a fejem nekem is fáj. Ma 1-2-ig maradtunk haverokkal focizni, csak ugye az a baj, hogy szakadt az eső. De nem érdekelt annyira ikszdé és amíg fociztunk nem is fáztam, csak már hazafele, ilyen fél óra+ séta az esőben, mikor már alapból el voltam ázva. Mondjuk nem volt az rossz ^^

Aha aha csak 3-man írtak be elém xD am a r meg az n betűt én is úgy írom, vagyis az n-el nincs baj de az r-t nagyon hülyén tudom néha írni.

4en lol... ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2105 Dátum: 12 jún 12, 17:55:48 »

Elvileg úgy volt, hogy azok akik kétesre állnak, azoknak felelniük kell, de az egyik hülye fiú elkezdett nyavajogni, hogy neki kell tollbamondás jegy mert az javít a jegyén, pedig mindig egyest ír... A tanár meg közli, hogy jó akkor a következő órán mindenki ír...
Apu vigyázz magadra Nevet

Ui: köszi Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #2106 Dátum: 12 jún 12, 17:59:57 »

Nekem meg van olyan osztálytársam aki még a nevét sem tudja leírni OO Ez azért már szégyen. És ez jön velünk tovább 8.-ba? OO Mondjuk lehet azért engedik át, hogy a tanároknak ne kelljen vele szenvedni +1 évet. :/ 
Lina, na ezt én úgy utálom..velünk is volt már ilyen, csak év közepén.-.-"
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #2107 Dátum: 12 jún 12, 18:04:26 »

Hát nem tudom, én jelenleg Művészeti-Felsőfokú német, matek,rajz, és irodalom-nyelvtanra járok.... Tőlünk ebben az évben öten buknak meg Nevet

Megérdemlik, mert parasztok, és hülyék....

Lina: Szurkolok, én utálom speciel a tollbamondást, balkezes vagyok, maszatolok, és még szépen sem írok... De legalább helyesen Nyelvesít (Egyetlen örömöm ebből a tantárgyból xD) Hajrá Lisana
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 12, 18:05:29 írta AyaseAkami » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2108 Dátum: 12 jún 12, 18:08:53 »

Nikuccia az avatárod ahogy vissza szívja az épp kifújt füstöd az vicces ikszdé.
Szerintem meg irtó vagány. Nevet Olyan, mintha füstöt lélegezne, nem levegőt. És tudom, hogy valójában ez is történik, de itt állandósul, ismétlődik egy örök körforgásban, és ez tök jó.

Nikuccia: Nem mondtam, hogy cseréld le,  csak én nekem annyira ellent mond a cigi, hogy az ...
Nem szeretem és még a látványától is megfájdul a fejem. Veszek is be gyógyszert.
Jaj, ne légy már ennyire vizuális típus. Nevet Ha most mutatok neked egy brutálisan jó nőt, azután mit fogsz csinálni? ikszdé Követed Stance példáját, ááá! ikszdé
Amúgy meg a cigivel nincs semmi bajom, amíg a füstje nem jut be a szervezetembe, de én például laza dolognak tartottam mindig is. A Nanában pedig fő motívum a dohányzás, ott hágott tetőfokára az iránta tanúsított csodálatom. Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2109 Dátum: 12 jún 12, 18:14:45 »

Masashi: Hát nem tudom. Igazából egy aránylag jó tanuló. 4-es 5-ös. Csak írni nem tud vhogy. Érdekes jelenség.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2110 Dátum: 12 jún 12, 18:36:06 »

Hát már annyira nem emlékszem. Nevet De amúgy értem mire gondolsz, és igen ő nem az a fajta. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2111 Dátum: 12 jún 12, 19:01:06 »

Az lehet hogy egyidősek vagyunk Gondolkozik Mert nekem is pont ugyan ez volt Nevet Azonnal kihagytam mert hosszúnak tűnt, aztán gondoltam ha végzek visszatérek rá... És otthon esett le hogy milyen egyszerű...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2112 Dátum: 12 jún 12, 19:05:35 »

Nevet Ez az egy mákja van, hogy eddig kétszer vagy max háromszor osztályozott helyesírást. De olyan összevont izé jegyeket kaptunk, vagy mi, aminek csak egy része volt a helyesírás, így 3mast kapott.  Ez egy eset amire emlékszem a többit nem tom. És 4es lesz asszem.

És ilyen nekem is volt már, vagyis inkább olyan, hogy egy szót vagy vmit dogában nem tudok, bezzeg utána. >.<
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2113 Dátum: 12 jún 12, 19:22:55 »

Én is a 4.-ben írtam... Az volt a poén, hogy minden szünetben bezárták a termet é én minden szünetben benthagytam a kajámat... Azt hittem éhenhalok...

Drszabi: Végül is ha 4-est kap akkor mindegy nem?
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2114 Dátum: 12 jún 12, 19:36:26 »

Na annál már azt hittem ájultan rogyok össze... Egy ilyen feladat kész kínzás... Meg volt az a pizzás is, amiben leírták hogy hogyan kell rendelni Technikai KO
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 139 140 [141] 142 143 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!