24 szep 22, 05:41:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1125926 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #1845 Dátum: 12 jún 05, 16:34:34 »

Hát unalmas, csak elírta! Nevet Mért te mit képzeltél bele ebbe az egészbe Aes? ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1846 Dátum: 12 jún 05, 16:35:18 »

De, debreceni vagyok. Nyelvesít Meg imádom hogy télen a hajléktalanok piszkítják tele a járdákat. Na jó, erre már senki nem kíváncsi, csak ez is "szépség"
Jaja, a hajléktalanokat én se csípem, mindig kéregetnek, ha meg nem adok, elkezdenek szidni. Gondolom, Attilát akkor te is ismered. Nevet De tök jó, hogy van itt végre valaki, aki emberi távolságokban lakik tőlem. Nevet
Mi amúgy nem a Macsi Balcsira jártunk sokat, hanem a Fancsikára, de már olyan régen volt, hogy alig emlékszem belőle valamire.

Katsu, akkor kölcsön adhatnád nekem nyaranta a kültakaródat. Ha már valaki égett le, de úgy igazán, hólyagosra, ráadásul pont olyan kényes helyeken, mint a comb, illetve fenék (amin ugye ülni szokás) tudja, hogy a fehér bőrűség nem poénos. Nevet

Ui.: Jaj, Aes... xDD
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1847 Dátum: 12 jún 05, 17:11:14 »

Engem csövesek békén hagynak, még ha a moszka téren járok akkor is, még ha esetfelé is xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1848 Dátum: 12 jún 05, 17:31:27 »

Na jó sok oldal termelődött. Nevet Nem tudtam feljönni tegnap este, akkora zuhé volt, nem elég hogy elment az áram, még a szobám is beázott. smirksweat Úgy esett az eső, hogy az erkélyajtó alján be tudott szivárogni. Hát marhára örültem. Aztán net sem volt egy jó darabig, na legalább normálisan meg tudtam tanulni a törit, amiből jelenleg 4-es és 5-ös között állok és a mai tz előtt közölte velem a tanárúr, hogy úgy írjam, hogy ettől függ az év végi jegyem. Gondoltam hogy oké, mindent tudok, ha kellett volna ott helyben el tudtam volna mondani az egész füzetet neki. De mint kiderült, a munkafüzeti feladatokból is válogatott, tehát az 1. feladatot kapásból 0 ponttal bebuktam. Óra végén mondtam neki hogy remélem lehet javítani. Nagy nehezen befűztem, azt mondta hogyha felkészülök a 2. világháborúból meg ebből az anyagrészből, akkor lehet szó jobb jegyről. Tehát megvan a vasárnap esti programom.. Nevet
De már azt sem értem, hogy mi a szent sz*rt csináltam, hogy ennyi 4-est kaptam. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1849 Dátum: 12 jún 05, 17:34:29 »

A töri a legjobb tantárgy az összes közül, nekem legalábbis az volt a kedvencem mindig. Mosolyog
Kettéroppan az ember élete, ha elmegy a net. De vége a világnak, ha az áram is megszűnik. ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1850 Dátum: 12 jún 05, 17:37:03 »

Neem, nincs vége a világnak azért, de jobbszeretem ha van áram. Pojén
Én is szeretem a törit, igaz ez a rész nem éppen a kedvencem, de elvagyok vele. Csakhát... nem tudom, az elmúlt időben elég sok mindenre kellett koncentrálnom, nyelvvizsga, versenyek, foci... A tanulást meg kicsit elhanyagoltam, mindig elolvastam egy párszor, aztán rábíztam magam a szerencsére.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #1851 Dátum: 12 jún 05, 17:38:00 »

Niki ne is mond a törit, ugyebár neked küldtem az eredményeket, de ugye az lett a legjobb most érettségin az írásbelik közül! Nekem is kedvenc tantárgy csak mindig lusta voltam tanulni, mert én az a fajta ember vagyok aki nem könyvekből hanem tapasztalatból szerzi a tudást! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 05, 17:39:29 írta Morause » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1852 Dátum: 12 jún 05, 17:52:23 »

Én a régi tanáromnál szerettem a törit, ennél már nem. Ráadásul Róma először érdekes volt, másodszorra elmenet, harmadszorra meg már b*szottunalmas. Éljen az oktatási rendszer!
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1853 Dátum: 12 jún 05, 17:52:31 »

Niki: irulj-pirulj =D

Én is elég leégős vagyok, ha megyünk fürdeni szégyen-nem szégyen haverok előtt is muszáj bekennem magam napkrémmel. Gondolhatod hogy milyen poénforrás  Nevet

Hál istennek mostanában már kezdek belőle kigyógyulni mert lett egy kis színem de régen kimenetem a napra és kb fél óra alatt vörös voltam mint a pipacs =D

Na igen érdekes lenne xD Mondjuk nem tudom ki hogy van-vele de nekem 2-3 feles után mindenki a legjobb haverom xD A víz meg még csak rátenne egy lapáttal.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1854 Dátum: 12 jún 05, 18:02:30 »

Én pár hete kibicajoztam békási töltésig, leültem a padra olvasgatni 1-2 órát, és egyik felemen lebarnulok, másikon meg nem. Powaa.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1855 Dátum: 12 jún 05, 18:08:55 »

Meghalt a Trollolo ember.
Akinek a lelke mélyén lakik legalább egy aprócska troll, az egy perces néma csenddel tiszteli meg a hős emlékét.
Byebög
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1856 Dátum: 12 jún 05, 18:12:18 »

Egy perces néme csenddel??! Milyen hullagyalázó fráter lettél te. A gyászoló család is a trolloló 10 órás verziójával emlékezik meg róla.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #1857 Dátum: 12 jún 05, 18:14:39 »

Milyen troll halt meg, mivaan? Légyszi nyomjál már egy power gombot mert nem érteni miről van szó!
A kíváncsiság meg böki az oldalam... Hmm...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1858 Dátum: 12 jún 05, 18:16:29 »

Az oldalad? Faceg
Amúgy a trollólót éneklő emberről(?) beszélünk: ÍME. Akit tényleg sajnálja, annak itt van.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 05, 18:34:53 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1859 Dátum: 12 jún 05, 19:44:04 »

dzsímen: Tényleg?! :O És tényleg...  Nyugodjon azért békében.

Sabaku: Igen az oldalát... ráadásul böki... Faceg

A történelemről csak annyit, hogy az ez előtti tanárom, meg az alsós tanárom megutáltatta velem úgy ahogy van... ááá viszont az új tanár kezdi visszacsiholni az érdeklődésem tüzét.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Oldalak: 1 ... 122 123 [124] 125 126 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!