24 szep 22, 17:24:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126325 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1665 Dátum: 12 jún 03, 09:08:30 »

Micsudi:

manga: Ma ünnepeljél, egyél sok tortát, aztán rúgj jól be! Majd verd szét a ház falát, tombolj, zenélj, akiket utálsz azokat szívasd meg,  légy boldog a piától, Nyisd ki az ajándékokat és használd is őket,  majd menny aludni!

anime: Partyyy   Torta   Piál   Boxoló   Box   Zenekar   Dáridó Lajcsival  Kussolj  Fegyverek   Lepiál   Leüt   Angyal

Ja és :  Boldog Születésnapot!

Ne akarj mugen után te lenni a következő. Több ilyen értelmetlen emotikon halmozást nem szeretnék itt látni.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 09:11:05 írta Aes Sedai » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1666 Dátum: 12 jún 03, 09:12:32 »

Micsudi Isten éltessen!

Jaja. Jó volt ez a Főzde Feszt. Ajánlom jövőre mindenkinek. Ma még tart. Mosolyog

Más:
Tegnap vettem tejfölt és azon gondolkoztam, hogy a 12%-os vagy a 20%-os zsírtartalmút vegyem meg. Én soha se éreztem a kettő között különbséget. Aztán végül a 20%-os mellett döntöttem, mert elgondolkodtam azon, hogy a tejfölnek elméletileg a tejszín az alapja, és a tejszín ugye a tej zsírja... Tehát ha abban a tejfölben nem zsír van akkor mi a jó Isten? Úgy voltam vele ha már tejfölt veszek, akkor így legalább a doboz 20%-ban tényleg az van...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1667 Dátum: 12 jún 03, 09:27:49 »

A 20%os egy kicsit jobb ízű. Apám mindig azt mondja, hogy a 20%os azért jobb, mert abban legalább 20% tejföl van, nem csak 12. xD
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1668 Dátum: 12 jún 03, 09:30:52 »

Micsudi boldog szülinapot!^^ Már éjfél körül is akartam írni, de kiment a fejemből. smirksweat Amúgy ma van a barátnőmnek is. Nevet

Látom mugen kapott egy kis kimenőt. Szabi2, én mondtam hogy Aes előbb-utóbb megunja. És úgy látom inkább előbb, mint utóbb. :'D

Én sem értem ezt a zsíros dolgot. A tejjel is ez van. Én nagyjából annyit tudok, hogy a nagyobb zsírtartalmú jobban hizlal, de ez szerintem nyilvánvaló. xD

Ja, amúgy tegnap éjjel azt hittem meg fogok halni, mert valami nagyon szúrt a bal tüdőmnél és olyan hülye rémképek jelentek meg a fejemben, be is vettem egy enyhe nyugtatót de nem használt, később egy kicsit megszűnt a szúrás és akkor gondoltam na gyorsan el kéne aludni mielőtt megint előjön, és akkor megint nem tudok elaludni. De kb. hajnali 3-ig ott szenvedtem. Azt hittem menten szétjön a tüdőm. ikszdé >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 09:33:17 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1669 Dátum: 12 jún 03, 09:36:41 »

Aes,leborulok hatalmasságod előtt  bow bow Feljövök fórumra és milyen jó kedvem lett xD 2 hónap csend és nyugalom :_DDD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1670 Dátum: 12 jún 03, 09:40:33 »

Hanii lehet hogy a gerincednél vannak a gondok és az sugárzott át. Én is szoktam érezni a tüdőmnél és a szívemnél erős szúró fájdalmat. Ki is vizsgáltattam magam, de mindenem rendben volt, kivéve a hátam, szóval arra jutottunk, hogy valószínűleg ilyen egy idegszál becsípődik és azt érzem. De ha gyakran előjön neked is ajánlok egy kivizsgáltatást. nehogy véletlen más legyen...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1671 Dátum: 12 jún 03, 09:43:28 »

Én sem értem ezt a zsíros dolgot. A tejjel is ez van. Én nagyjából annyit tudok, hogy a nagyobb zsírtartalmú jobban hizlal, de ez szerintem nyilvánvaló. xD
Nagyobb zsírtatalmú tejet kell venni mert az a tej... valamennyire, apukám mindig 3,5-et vesz, de ha az nincs akkor 2,8.

Azért óvatosan hanni, nehogy valami bajod legyen.  Ohh My God
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 09:47:33 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1672 Dátum: 12 jún 03, 09:47:59 »

Köszi a tanácsot Morita, igen először a szívemnél éreztem, később "mászott át" a tüdőmre a szúrás. Ott ijedeztem hogy úristen, menten szívrohamom lesz és akkor mit csináljak, mindenki lent van és alszik, én meg majd biztos nem tudok ordítani nekik.. >.<# Hát elég marhaságokra tudok gondolni amikor valamim fáj. :S Nevet
Egyébként gondoltam arra is, hogy beszorult a levegő. Nem valószínű?
Igyekszem Minagi, csak a tüdőm viselkedjen jól. xD Persze, mások cigiznek én meg itt egészséges életmódot folytatok mégis én szívok? xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1673 Dátum: 12 jún 03, 09:52:47 »

Hanii lehet hogy a gerincednél vannak a gondok és az sugárzott át. Én is szoktam érezni a tüdőmnél és a szívemnél erős szúró fájdalmat. Ki is vizsgáltattam magam, de mindenem rendben volt, kivéve a hátam, szóval arra jutottunk, hogy valószínűleg ilyen egy idegszál becsípődik és azt érzem. De ha gyakran előjön neked is ajánlok egy kivizsgáltatást. nehogy véletlen más legyen...

Ilyen velem is szokott lenni, néha egész gyakran. vannak "ilyen napjaim", amikor többször is előfordul. Egyszer én is elmentem dokihoz ezzel, de szerencsére nincsen semmi nagy gond. De még így is néha be tudok szarni ettől.

A másik meg, hogy néha a szívem ilyen nagyon hevesen kezd el dobogni, vagy legalábbis úgy érzem, ennek meg az orvosok szerint idegi okai vannak, túl sok a stressz az életemben. Ez is elég félelmetes tud lenni.

Feljövök fórumra és milyen jó kedvem lett xD 2 hónap csend és nyugalom :_DDD

Már régen meg kellett volna tennem.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1674 Dátum: 12 jún 03, 10:00:35 »

Számomra a gyomorfájások szörnyűek. Van mikor úgy elkap, hogy két lábon nem tudok állni és az a vacak, hogy a gyógyszertári szerek nem nagyon mulasztják el. Be kell menni vele az ügyeletre, ahol kapok vénásan valami cuccot...
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1675 Dátum: 12 jún 03, 10:00:59 »

Aes, nekem olyan szokott lenni a szívemmel, hogy a semmiből, egy iszonyatos szúró fájdalmat kezdek el érezni. Szerencsére ez nem szokott sokáig tartani max 10-15perc, de olyan mintha épp átakarná szúrni valaki.
Az én szívem lassan dobog, azt mondják ezt ritkaság, apukámnak is lassabb a megszokottnál.
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1676 Dátum: 12 jún 03, 10:15:31 »

Nekem olyan szokott lenni, hogy reggel felébredek és mikor megmozdulok valami görcs szerűség áll a lábamba. És akkor ha megmozdulok egy olyan 10 másodpercen belül egy hétig is tarthat a fájdalom.
 Az egyik haverom szívét tavaly műtötték és sokszor van az, hogy mikor beszélgetünk egyszer csak megáll egy pillanatra és mondja, hogy fáj a szíve. Aztán egy 10 perc után azt mondja, hogy már jól van.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1677 Dátum: 12 jún 03, 10:22:25 »

SzG, neked a lábadban az ereket kéne megnézetned. Mondjuk ilyen korban nem valószínű az érszűkület, de azért fő az óvatosság.

Minagi, az nagyon rossz. Szomorú
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1678 Dátum: 12 jún 03, 10:35:55 »

Nekem olyan szokott lenni ha nagyon stresszelek hogy úgy 1-2 percig se nem hallok és félig megvakulok de miután iszok és megnyugszom visszanyerem önmagam... sztetek ez mennyire durva? Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1679 Dátum: 12 jún 03, 10:41:58 »

Miscudi boldogot!  Partyyy

Hát nekem múltkor ez a fájdalom a gyomromnál volt, de szörnyű volt az is. Aludni se tudtam tőle. Aztán kiderült, hogy a gyógyszer mellékhatása volt amit ettem. Meg valószínű az is közrejátszott, hogy alig ettem azokban a napokban.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!