24 szep 22, 17:32:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126366 alkalommal)
0 Felhasználó és 60 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1590 Dátum: 12 jún 02, 12:21:45 »

Zizi azért ne beszéljünk cosplayről de leírod mi? Nyelvesít Amúgy valami filmet csinálnak és azért kérdezték... a wow témát meg privátban fejeztük be amúgy nem vágom hogy a kötetlen duma topicban hogy lehet off... szerintem logikai bukfenc de mindegy nem kötözködök. Amúgy meg az hogy téged nem érdekel Loah az nem jelenti azt hogy mást sem és mivel nem arról van szó hogy hogy csináld meg spontán az hogy kinek van és milyen a filmhez... Amúgy meg erre mondhatnánk mi is hogy minket meg nem érdekel hogy te baromságnak tartod... smirksweat szerintem nem kéne így leugatni nem egy embert... :>
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1591 Dátum: 12 jún 02, 12:32:43 »

Abban azért igaza van Zizinek, meg részben Loahnak is, hogy van saját témájuk a dolgoknak.Mosolyog Aki pedig érintett a filmben, azt meg lehet keresni PÜ-ben, MSN-en, mailben. De az is igaz, hogy nem katasztrófa, hogy egyszer felmerült itt ez a téma, és tudtommal Loah te nem vagy modi, a moderálás meg az ő dolguk.

Nekem van egy home-made cicafülpárom.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #1592 Dátum: 12 jún 02, 12:40:53 »

Na mivan mi? Feszült levegő a levegő? Loah-t nézve meg van veszve ettől a cosplay témától. ikszdé Szerintem mókás dolog beöltözni annak a mesehősnek akit szeretsz. Bár mondjuk szinte ugyanaz mint egy modern farsang ikszdé, nekem animés cuccaim sose voltak de öltöztem már be magának az ördögnek! (kiskoromban)

A film amit már olyan sok oldalon keresztül beszéltek, már akkor hülyeségnek tartottam mikor még csak videó volt egy vadászatról. Szinte majdnem 100% biztos vagyok hogy nem lesz belőle semmi.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 12:41:24 írta Morause » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1593 Dátum: 12 jún 02, 13:00:28 »

Nekem semmim sincs és le is szarom nagy ívben a cosplayt, mert baromságnak tartom. Ezen felül mivel baromira nem érdekel, ezért a duma topicban sem szeretnék róla olvasni. Megoldható?  Hümm-hümm

"Ha nem tetszik, nem kő olvasni". - by Pistabá az utca sarkáról.
Naplózva



Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1594 Dátum: 12 jún 02, 13:04:47 »

Sajnos nem értitek. A duma topicban én leírhatom, hogy mit gondolok lényegében bármiről, amennyiben ez pár hozzászólást ölel fel. Ti több oldalon keresztül beszéltek a cosplay-ről és wowról, ami rohadt nagy off. És nem, nem vagyok moderátor, viszont jelezhetem a fórumtársaimnak, hogy tartsák be végre a szabályzatot, ha maguktól nem képesek rá.

Más: tök jó, most egy hétig tök egyedül leszek itthon - sehol egy szülő vagy testvér :/.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1595 Dátum: 12 jún 02, 13:06:32 »

Hát én örülnék, ha egy hétig nem nyaggatna senki se, és egyedül lehetnék. Nevet Esetleg ha nagyon unnám magam áthívnék pár barátot.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1596 Dátum: 12 jún 02, 13:13:43 »

Loah
Akkor miért vagy ilyen zaklatott?
Na először is:
„ Csak annak van joga kritizálni, aki a feladatot jobban meg tudja oldani   ”

2x van vita topik ahol lehet vitatkozni , mivel ezzel inkább egy vitának adtál témát nem csak egy egyszerű vélemény nyilvánítás volt.
Akkor ki is offol?

A cosplay:tok jól tud kinézni , de én nem öltöznék be.

Morause
Reméljük hogy tévedsz Mosolyog
De nem azert , hogy neked rosszat hanem h nekünk jót kívánjak:)

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1597 Dátum: 12 jún 02, 13:26:51 »

Jaj mugen, olyan édes ahogy próbálsz kioktatni embereket, de nekem mindig nevethetnékem van. De mindegy. Egyet értek LoahvaL és Zizivel, lehet azt mondani, hogy ha nem érdekel ez a téma pL, akkor ne olvassátok, de ez egy rohadt nagy bunkóság. Ez olyan, mikor valaki kér segítséget és az a válAsz hogy nézze meg a google-on. A Wownak van külön témája, és csak az megy oda akit érdekel, a cp-nek is van külön témája, ahol még segíthetnek egymásnak az emberek... Szóval én is mint egy fórum tag, arra kérlek titeket, hogy ezt ne itt beszéljétek ki, a jövőben sem. Köszönöm!  Mosolyog

Loah, hogyhogy otthon hagytak egyedül? Egy ideig jó, de ha az ember megszokta a zsivajt akkor lehet magányosan érzi magát.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #1598 Dátum: 12 jún 02, 13:31:38 »

Nyugi van mugen, tudom mire célzol... és ha ezzel megnyugtatlak általában tévedek! Lesütöttszemek
Amúgy Loah-nak igaza van a wow-al kapcsolatban, én is akartam szólni csak ha én szólok engem mindig lemoderálnak! Szomorú

Illetve majd Loah figyeld meg hogy nem lesz akkora buli, én már voltam 1 hétig egyedül és konkrétan zavart, az a folyamatos csend... szinte leírhatatlan már néha majdnem belekattantam! Mintha örökké így kellene élnem, tehát annyira nem frankó.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 13:33:18 írta Morause » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1599 Dátum: 12 jún 02, 13:43:25 »

Morauae
Akkor jó:)

Minagi
Hmmm  Lesütöttszemek

A wowos dolog oké , na meg a cp is de  A film az mert ne jöhetne ide?Mosolyog

Szerintem hanyagoljuk!

Azok tényleg parasztságok, de van ez igy Mosolyog)))
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1600 Dátum: 12 jún 02, 14:01:10 »

Könyörgök, inkább beszéljetek a wow-ról meg a cp-ről, de ezt a filmes izét ne itt tárgyaljátok már meg! ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1601 Dátum: 12 jún 02, 14:02:12 »

A Wow-os témát 3 sorban említettük... mostmár PÜ-be megy... Addig amíg rájöttünk hogy mindketten játszunk addig ment itt...
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1602 Dátum: 12 jún 02, 14:10:18 »

Szerintem a filmbe nem kötött bele, de azt is simán kitárgyalhatjátok privátban, mivel a "készítőkön" kívül másokat nem nagyon érint a dolog. (egy csomó embert meg rohadtul nem érdekel)
Aki jelentkezni akar, az ennyiből már megtudhatta, hogy kinél kell.

Amúgy de, Loah csak simán elmondta a véleményét, aminek a Vita topic-hoz semmi köze. ikszdé

hanii, egyedül lenni meg nem olyan nagy buli, főleg, ha egy hétig vagy így. Mosolyog

Szerintem mind a három témát hanyagoljátok... ikszdé

...nem vágom hogy a kötetlen duma topicban hogy lehet off...
Ezt is kitárgyalták már vagy kismilliószor. A duma arra való, hogy a téma nélküli témákat beszélhessétek ki. Néhány hsz-ig bármi mehet, de ha "komolyabban" belefogtok valamibe, aminek van saját topic-ja, az off. Nem nehéz megjegyezni. Hümm-hümm
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1603 Dátum: 12 jún 02, 15:06:10 »

Tiachannak minden szava igaz.^^

Ja, de egy pár napig simán ellennék. :/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1604 Dátum: 12 jún 02, 15:33:06 »

„ Csak annak van joga kritizálni, aki a feladatot jobban meg tudja oldani   ”

Persze. Ha nem tudnék írni egy jobb cikket, készíteni egy jobb filmet, képet, színdarabot, zenét vagy bármi mást, akkor azt nem kritizálhatom? Felejtsük már el ezt az óvodás "ha nem tudsz jobbat ne írj véleményt" dolgot. Az SP videók alatt "elviselhető", de az értelmes emberek között ne adjunk neki teret, mert semmi józan eszű dolog nem alapul rajta. Ezt csak az egó szereti mondogatni, mikor úgy érzi, hogy meg van sértve.

Azt pedig nem értem, hogyha valami nem tetszik, akkor annak miért ilyen hangnembe kell hangot adni. Nem értem, ha egyszerűen engem nem érdekel egy dolog, akkor nem adok neki teret... a témák 90%-át a duma topicban én is érdektelennek tartom, de ha beírnám, hogy "fejezzétek már be, mert engem nem érdekel", akkor azzal a saját nyomorúságom írnám le, hisz ki vagyok én itt, hogy megmondjam miről legyen szó. Attól, mert téged nem érdekel valami, azt nem azt jelenti, hogy mást le kell szólni. Bár alapjáraton elkeserítő, hogy ilyen alap józan dolgokat miért kell leírnom, amivel egy kisgyerek is tisztában van. Az egész dolgot ellentmondásosnak tartom, hisz ha valami nem érdekel, annak nem adok teret, számomra nem létezik, tehát nem gyűlölöm, nem is szeretem, egyszerűen közönyös vagyok vele, avagy még az se. Tökre úgy jön le, mintha Loah a saját világfájdalmad nyögted volna be ide ezzel a hangnemmel. Ki lehet nyilvánítani, hogy érdektelen a téma, nem is arról van szó, a kiskirályosdi felindulásod volt az, ami szemet szúrt.  Emberek vagyunk, viselkedjünk is úgy.

És ennyi erővel most engem is el lehet küldeni a vita topicba offolásom végett, de teljesen nevetséges lenne, mint annak a hangoztatása is, hogy a duma topicba ne offoljunk, hisz ez egy offtopic. Ha annyira akarnám, a 100 oldalból a felét betudnám sorolni offnak, mert van külön témája... lehet, de nincs értelme, mint a mostani helyzetnek se.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!