24 szep 22, 19:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126516 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1530 Dátum: 12 máj 31, 21:15:38 »

Úgyse lesz ebből se semmi, akárcsak pár fanszinkronból.. Hümm-hümm De ha mégis összejönne, akkor megnézném.^^ De ez úgy lenne a buli, ha tényleg összeülnétek valami olyan helyen, ami mindnyájatoknak viszonylag közel van és leforgatnátok. :'D Igaz vágyam, hogy egyszer majd filmrendező és forgatókönyv író leszek, de rájöttem hogy ez egy macerás munka, szóval nem vállalok be ilyet, pláne azután, hogy egyszer töriversenyre kellett filmet forgatni és hát kész katasztrófa (ugye Szabi2? Nevet) volt megírni.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1531 Dátum: 12 máj 31, 21:19:25 »

Na ma mar nem írom le , de az béna lenne hogy ha mindenki tudna miről szól Mosolyog
Szal nagyvonalakban leírom hnap aki akar jelentkezik elmondom és ha kész a film bemutatjuk a fórumon esetleg egy fórum találkozó keretében!
Szg
Ha kell colosseumos helyszín vagy tengerpartos akkor vagy valamilyen ami kell azt írd ki minnel előbb  és megpróbálom beszerezni:)
A vatikáni szokokutrol van videom:))
Katanat,ilyen Mini katana ,bajonett régi fajta puska meg kicsit ujjai is van szal azt nem kell szerezni szükség eseten Mosolyog))
Kamerád van?jo ?
Bebizonyithatjuk hogy olcsó költségvetésű film is lehet tűrhető Mosolyog

Hanii
De VALAMI lesz!
Fanszinkron?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1532 Dátum: 12 máj 31, 21:59:01 »

Jól olvasom valami filmet akartok forgatni? MIről fog szólni? Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1533 Dátum: 12 máj 31, 22:17:53 »

Írtam , hogy holnap nagyvonalakban leírom .
Aztán részletesen elmondom szg operatőr és főszervező úrnak és Lina rendező asszonynak
Ebből lesz egy közös ötlet és ha van rá lehetőség leforgatjuk
És meg kaptunk segítséget Mosolyog történet írótól kacsint
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1534 Dátum: 12 jún 01, 05:51:43 »

mugen: Írtam PÜ-t!
hanii: Akkor még nem voltam itt és ha lettem volna akkor az sem a kukában kötött volna ki. (ja és amúgy leszedték az első részt is mert megakartam nézni de nem volt belőle semmi)

Végre szabim van( a szabadságra gondoltam és nem heo lóg a falon) ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 08:20:14 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1535 Dátum: 12 jún 01, 12:26:23 »

Na majd ha kész azért remélem mi is látni fogjuk Nyelvesít Kíváncsivá tettetek Nevet
Jó pihit a szabid alatt Mosolyog Én megyek haza tanulni ... ikszdé
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1536 Dátum: 12 jún 01, 12:56:09 »

... egyszer töriversenyre kellett filmet forgatni és hát kész katasztrófa (ugye Szabi2? Nevet) volt megírni.

Mármint ahol őő már nem emlékszem kire mondtad, hogy pedofil volt? ikszdé Vagy vmi ilyesmi volt nem? Nem emlékszem már teljesen. De az vicces volt, nem volt az annyira katasztrófa Nevet Na jó egy picit.

A forgatókönyvet vmi viccesre akarjátok csinálni, amiben széthülyéskeditek magatokat, vagy vmi normálisat? Ezt kéne először kitalálni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1537 Dátum: 12 jún 01, 13:25:19 »

Hát szerintem azok nem olyan jók, amiben széthülyéskedik magukat az emberek. Inkább fárasztóak...
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1538 Dátum: 12 jún 01, 13:49:40 »

Sztem se. ikszdé Mindenki beáll levegőbe ütöget, mennek egymásra a rasenganok. Nevet É az nem jó, legyen vmi jó kis stroy ha már csináljátok. ikszdé Mondjuk szörnyű pesszimistaságommal én is hasonló véleményen vagyok mint hanii. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1539 Dátum: 12 jún 01, 13:54:06 »

Ja, kell sztori is. Animeconon is szerintem azok a legjobb Cosplay performance-ok, amiknek van sztorija és olyanok a poénok, hogy nem csak animékeből vannak kivéve, mert ha valaki nem látta az adott animét, akkor úgyse fogják érteni.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1540 Dátum: 12 jún 01, 15:26:23 »

Ám a con is szolgálhat forgatási helyszínként Mosolyog
Ha rajtam múlik akkor lesz az amit mar leírtam:)
Innentől a team többi tagján múlik Mosolyog
Szal lehet jelentkezni szereplőnek
A fizetés pedig :na az nincs!
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1541 Dátum: 12 jún 01, 15:31:03 »

Áhh... szörnyű... szöörrnyűűűű... nálam richtig, ha van egy jó napom, akkor a következő rá 2x rosszabb lesz... jesszusom... Tegnap tök jól elvoltunk bátyámmal, játszottunk WoW-ot, meg CS1.6, meg piszkáltuk a laptopunkat, meg telepítettünk, meg macskát simogattunk, meg tikot etettünk... szóval ilyen nyugalmas nap volt az egész.

Ma meg?! Biológia óra, férfi és női nemi szervek... nem az, hogy kínos volt a téma, mert nekem nem volt, de b+ még a tanár remegett meg ficergett, aztán oltott füvet, fát, hogy "jaajj háát igen kínos téma de természetes, meg bla, bla, bla..." Na és ezt ő mondja idegrángások közepette? Nohát! Anyámnak meg lehet veseköve van, mert egész nap itt fekszik, meg fáj a veséje, meg a többi szépséges dolog. Meg minden... meg, most nem tudom, hogy most azért aggódjak, mert ő van rosszul, vagy azért, mert én idegeskedem magam miatta túl, vagy most mi van... mit csináljak?! Fa******** k*** szar nézni ezt az egészet. f*****. Mind1... azt hiszem a mai napban az egyetlen jó dolog eddig az egy 5-ös volt biológiából.
Ennyi... azt hiszem... áh...
(egyébként mi a f*nak írtam én ezt most ide?)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #1542 Dátum: 12 jún 01, 15:33:51 »

Masashi, vajon miért nem lepődök meg, hogy egy ilyen témánál bukkansz elő? xd
Egyébként, de régen írtál! :O Örülök, hogy még élsz, vagy valami ilyesmi. xd
(amúgy igen, nagyon jó fej a tanárotok... xd)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1543 Dátum: 12 jún 01, 15:35:15 »

Ez durva... Mi meg tegnap vettük ugyan ezt... Közölte a tanár, hogy aki röhög az következő órán felel...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1544 Dátum: 12 jún 01, 15:42:46 »

Zizi, nehéz napod volt, felgyülemlett benned a feszültség, ezért most kiadtad magadból, és szeretnéd, ha a fórumozók közül néhányan alaposan kitárgyalják ezt a feszültséget, ezáltal az feloldódhasson benned. Szerintem ezért írtad le. Nevet

A biológia tanárodat meg legszívesebben bedobnám egy kiéheztetett mókusfalka közepére, hogy jól megrágcsálják. Nem értem, miért ilyen begyepesedett az a generáció, mármint az apáink-anyáink generációja, vagy a szexualitás mindig is ilyen kínos téma volt? Mert tabu és kínos között azért van különbség.
Miért kell erről remegve beszélni? Egy ennyire röhejesen természetes témáról? Annyira el tudják cseszni ezzel a hozzáállással az én generációm felfogását a szexet illetően, hogy az már fáj.
Negyedikben etika órán benyomtak nekünk egy felvilágosító filmet. Értitek, negyedikben! 18-19 éves embereknek! Komolyan mondom, pofám leszakad. Nevet Nem tudom, miféle pillangók repdesnek a felnőttek agyában, de hogy nagyon el vannak tájolva ezeket a "kényes" témákat illetően, az is biztos. Mosolyog

Anyukád miatt pedig részvétem, remélem, hamar meggyógyul. Szomorú Én csak olvastam eddig a vesekőröl, de személyesen még senkit se ismertem, akinek lett volna, viszont az egyik leggyötrőbb betegség, amit a sok közül el kell viselnünk. Szomorú

UchihaMasashi, nem vagy véletlen rokona Angelinanak a Jersey Shore-ból? ikszdé Kiköpött mása vagy.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 15:45:57 írta Nikuccia » Naplózva
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!