24 szep 23, 11:13:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127341 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1305 Dátum: 12 máj 29, 11:04:05 »

Vagy nem halálos betegséget kezelnek vele, csak valaki nem éri be annyi vérrel, amennyi már van neki, és még többet nyomat magába, vagy picit vérszegény, vagy nem tudják, mi baja, kap egy kis vért, az megoldja, vagy uyge a masszászselés dolog, szóval.. a szűréstől, meg attól, ha ezt-azt csinálnak vele, csak több helyre fog jutni, csinálnak a fél literből ötvenet, meg külön a plazma, külön ez, külön az, a vizet kiszűrik, és elküldik a harmadik világba ivóvíznek, de még így is arra céloztam én is, hogy ez a három életes dolog kétlem, hogy hiteles lenne.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1306 Dátum: 12 máj 29, 11:08:01 »

Akkor én értettelek félre... mondjuk nem is olyan vészes de azért kár hogy az irónia nem mindig jön át az írásokon, manapság én is csak szmájlik segítségével értem meg az ilyen hsz-okat!

Nikuccia simán ikszdé mondhatni ez egy olyan dolog ami motivál arra hogy leküzdjem a gyengeségem! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 29, 11:09:25 írta Morause » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1307 Dátum: 12 máj 29, 11:12:35 »

Jól van az! Nevet Én is szívfájdalom nélkül költöttem el a tescoban azt az 500 ft-os kis utalványt, szóval... Nyelvesít

Kutatási célokra is használják. Nekem legalábbis azt mondta a nővér, hogy amiért nem tudtam adni kellő mennyiségű vért, jobb esetben laborokba viszik vizsgálni (???), rosszabb esetbe kilökik. Vagy nem... ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1308 Dátum: 12 máj 29, 12:32:07 »

Jipp most jutott eszembe, hogy holnapra kell megtanulni egy A4-es angol szöveget ^^. Na akkor én pattanok viszlát xD.

Pepepee ikszdé 5-ös lett Nevet viszont a szódogám (meglepi szódoga) csak 5, valamint a tézém 4, .... okéoké nem vagyok zsír angolból xD. Egek...olyan hülye hibákat csináltam, amit ha nem pánikolok, akkor simán meg tudtam volna csinálni. És a legjobb a egészben az, hogy egy barátom, aki nem is tanult rá megírta 5-ösre...ráadásul pont olyan hibákat csináltam, amit órán ő szokott, és le is szoktam cseszni, hogy hülye vagy, ezt se tudod xD. a szódoga meg a felelés megy, de a tézék sosem sikerülnek Gondolkozik.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1309 Dátum: 12 máj 29, 12:53:35 »

Gratulálok Flexee a TZ-n ne szomorkodj.

OMG  Wátdöfákk  ‹-- ezt a témára
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #1310 Dátum: 12 máj 29, 14:46:33 »

Én is szívfájdalom nélkül költöttem el a tescoban azt az 500 ft-os kis utalványt, szóval... Nyelvesít

Én már 2 hónapja adtam vért, de még mindig nem költöttem el azt az utalványt. Nevet De már kigondoltam hogy egy hambit veszek majd belőle. Nevet Na nem azt a mekis vackot, hanem olyan igazi embereset a kedvenc kajáldámban, utána néztem és ott szerencsére elfogadják. Mosolyog

Amúgy nekünk valami olyasmit magyaráztak, hogy azt a 3 életet megmenthetsz dolgot úgy értik, hogy a vért azt 3 részre bontják, mármint úgy hogy vérplazma, hemoglobin, és ilyen hülye nem lehetek de a harmadik nem jut eszembe. ikszdé Szóval így 3 részre szedik, és egy embernek csak az egyik részt adják be. Vagy valami ilyesmi, lehet hogy hülyeséget mondtam, de most komolyan nagyon hülyének is érzem magam, volt valami a kajámban? ikszdé Most csak arra emlékszem, hogy ha a hemoglobint 1 hónapig nem használják el, akkor kidobják. Az én véremet csak ne dobálgassák ki! Szomorú
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1311 Dátum: 12 máj 29, 15:00:55 »

Miért rakja ki mindenki ezt a csíkot?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1312 Dátum: 12 máj 29, 15:06:28 »

Csík? Milyen csík? Hol?

Beatreex, lusta voltam már leírni, szóval csak bemásolom neked. ikszdé

"Adj vért és ments meg három életet!"

A levett vérből vörösvérsejt-koncentrátum, plazmakészítmények és vérlemezke-koncentrátum készül, így egy egység teljes vér 3 beteg életén segíthet.
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1313 Dátum: 12 máj 29, 15:26:17 »

Az az átmenet a szurkebol feketébe Mosolyog
Ami a rangot is jelzi:)
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1314 Dátum: 12 máj 29, 15:33:04 »

A rangot nem mi rakjuk ki...kint van már mióta...vagy nem erre gondolsz?
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1315 Dátum: 12 máj 29, 15:36:54 »

Ilyen nincs, az előbb meg mindenki hsze közben volt 1 .
Most meg eltűnt .
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1316 Dátum: 12 máj 29, 15:38:58 »

Szerintem lázálmod van...

Ideje lenne megtanulni a matek fogalmakat... Szomorú
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1317 Dátum: 12 máj 29, 15:42:14 »

Vért én nem tudom.... egyelőre még nem vagyok képes adni, főleg az ájulás után... És hát nagyon utálom a tűket.... de talán lesz elég bátorságom egyszer ,,3 életet megmenteni" Nevet Szép álomnak tűnik Nevet
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1318 Dátum: 12 máj 29, 15:45:13 »

Szegény mugen bugol mi meg azt hisszük a végén, hogy belőtte magát. ikszdé

Nekem meg az angolhoz kéne hozzálátni, bár mondjuk másból se ártana így 1 hét kimaradás után. Nevet

18 év felett lehet vért adni nem, vagy hogy van ez? Én nem igazán félek a tűktől, majd adok vért lehet egyszer. Nevet Jó az az 500 forint. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1319 Dátum: 12 máj 29, 15:46:58 »

Jaja, 18 év felett lehet. Am ha meg vérplazmát adsz akkor meg asszem 2000 ft-t adnak...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 [88] 89 90 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!