24 szep 23, 11:13:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127340 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1290 Dátum: 12 máj 28, 20:40:33 »

Heh én egyszer voltam korcsolyázni.... De vmi szörnyen szar korcsolyát adtak, vagy nem tudom de a lábam szétment benne. Én meg hülye fejjel nem kértem másikat, vagy meg ugyan úgy korcsolyáztam, erre a lábamon még mindig ott a nyoma ikszdé

Ma meg nagybátyámékkal pecázni voltunk. De nem fogtunk semmit. Ellenben olyan vihar jött, hogy nem messze lecsapott a villám, és olyan tűz lett, hogy a füstje még kilóméterekkel arrábról is látszott. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1291 Dátum: 12 máj 28, 20:41:12 »

Szerintem elmész dokihoz, ő kideríti neked. Nevet
Na ne idegesítsetek, ilyeneket kitenni ide este. Neeem Éhes lettem. xD
De korcsolyáznék most egyet. *o*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1292 Dátum: 12 máj 28, 20:49:23 »

Jipp most jutott eszembe, hogy holnapra kell megtanulni egy A4-es angol szöveget ^^. Na akkor én pattanok viszlát xD.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1293 Dátum: 12 máj 28, 20:57:53 »

Sok sikert.

hanii: Sajnos nem tudja megmondani azt csak a kórházba tudják megnézni úgy, hogy egy csomó tűvel össze-vissza szurkálnak és valahogy nincs kedvem ehhez. (anyukám gyógyszerész ő tudja)  Javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1294 Dátum: 12 máj 28, 21:08:49 »

Én is alergiás lehetek  valamire mert már jó ideje náthás vagyok de semmi sem történt pedig próbálok meggyógyulni. Esetleg nem lehet kideríteni valahogy?
A H-173 a vírust kaptad el. Ne is foglalkozz vele , jobban jársz, ha nem ismered a hatásait. Ördögi

Egyébként meg nem kéne sapka sál nélkül rohangászni, s akkor nem fáznál meg.

Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #1295 Dátum: 12 máj 28, 21:27:06 »

Elmész allaergologiára és ott megmondják!
Nem mondom el mit csinálnak mert nem mész el.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1296 Dátum: 12 máj 28, 21:34:14 »

Jaj ne is mond a szurkálást.... Mindig eszembe jut a vérvételem,miután elájultam... Nem szeretem ha szurkálnak :/
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1297 Dátum: 12 máj 28, 22:42:44 »

Arra gondolsz, hogy kis vírusucsepecskékből raknaka jarodra jét pérhuzamos pontsort, ilyen kb 10-10 cseppet, majd azokat végigböködik és fél óra mulva megnézik, hogy melyik melyik pirosodott be, és azt szépen kipipálják.? Nyelvesít
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1298 Dátum: 12 máj 29, 05:39:13 »

Egy átlagos vérvételnél 210 ml vér vesznek le, véradásnál 4,5 dl-t, azért van némi mennyiségbeli különbség a kettő között. Nevet Bár ha hemofóbiás vagy az már megint más kérdés. ikszdé
Én eddig kétszer akartam vért adni, de mindkétszer elkezdtem látni a fényt az alagút végén. ikszdé Úgy tűnik a magasságomhoz képest hiába vagyok egészséges testsúlyban, a vérem attól még kevés ahhoz, hogy mentsek vele másokat. Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1299 Dátum: 12 máj 29, 08:49:48 »

Én egyszer adtam vért, azt is úgy könyörögtem ki az orvostól, mert azt mondták szörnyen gebe vagyok... Mondjuk megdicsértek, hogy milyen remek vérem van, de meg ne lássanak itt többet, míg nem hízok vagy 10 kilót.
Bajom nem lett tőle. Amikor beszúrták és kivették a tűt azt nem mertem nézni, mert az gusztustalan, meg elfáradt a kezem ahogy egy labdát kellett szorongatni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1300 Dátum: 12 máj 29, 10:24:32 »

Gjááááh véradás téma.... favorit  Hümm-hümm !!
Bevallom nektek, én tűtől kiskorom óta tartok, mivel ez egy eszköz amivel fájdalmat lehet okozni, mégha nem is nagy a fájdalom de az emberbe ilyenkor tudatosul az hogy hagyja magát hogy fájdalmat okozzanak neki, ekkor stresszeltem be magam kiskoromba és feszítettem seggre mint a hülye... pedig még mondták is hogy ne!
Erre mikor kaptam az oltást úgy fájt mint az állat és azóta van bennem ez a tűtől való félelem érzet... csak akkor még nem tudtam megmagyarázni miért! Volt velem olyan pl. h egy későbbi oltáskor szétdurrant rajtam az injekciós "berendezés"... csak lestem hogy mivan! Hmm?

Mostanában szoktam vért is adni, először is azért mert leakarom küzdeni ezt a gyengeségemet... másrészt mindig adnak ingyen csokit, vizet, és pénzt! Nevet Nem mellesleg legalább "megmentek 3 életet" vagyis is ahogy mondják.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 29, 10:25:52 írta Morause » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1301 Dátum: 12 máj 29, 10:47:22 »

Persze, életeket mentesz. NEm a vámpírfanatikusok gazdagabbik fele fogja masszászseléként használni a plazmád. Dehogy'
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1302 Dátum: 12 máj 29, 10:53:23 »

Tőlem arra is használhatják, de legalább kapsz 500 ft-nyi vásárlási utalványt Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1303 Dátum: 12 máj 29, 10:53:33 »

Nagyon szarkasztikus vagy most STM  Hmm... De sebaj, biztos sikerült félre értened, én arra céloztam hogy állítólag 3 életet mentek meg vele, de a vér annyi szűrésen megy keresztül hogy csodálom ha marad annyi hogy 3 embernek elég legyen.
Illetve azt nem is vettük számba hogy mivan ha esetleg akinek a véremet adják meghal... akkor máris nem mentettem meg 1 életet a 3-ból, tehát én csak a számokba vagyok bizonytalan!
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1304 Dátum: 12 máj 29, 10:56:35 »

másrészt mindig adnak ingyen csokit, vizet, és pénzt! Nevet
de legalább kapsz 500 ft-nyi vásárlási utalványt Nevet
Ingyenélők! ikszdé

STM elég értelmes fazonnak tűnik, csak nem írna le ilyen hülyeségnek tűnő marhaságot, ha nem lenne némi igazság benne. De egyébként: WTF? :O Komolyan? ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!